Par sievas pienākumiem...

Autors: Linduchy, 2017. gada 16. oktobris, 09:44:39
Par sievas pienākumiem...

Septembrī skatījos seriālu "Kalpones stāsts" ar sašutumu par sieviešu tiesību ierobežošanu (principā - atcelšanu) reliģiozas valsts iekārtas uzturēšanai. Kādu laiku gatavoju publikāciju par musulmaņa sievas pienākumiem - noteikumiem, kuru pamatā ir sievas paklausība un pazemība vīram.

Mēdz teikt, ka dzīvē nejaušību nav. Tāpēc mani īpaši pārsteidza un lika pasmaidīt teksts, kuram uzdūros, lasot Katrīnas Pankolas grāmatu "Bruņurupuču lēnais valsis". Grāmatas vāks un romāna stāsta sākums neliecināja, ka grāmatas beigu daļā varēs atrast tādu "pērli", proti - fragmentu no 1960. gadā publicētās katoliskās mājsaimniecības rokasgrāmatas sievietēm.

Jūs esat salaulātas Dieva un cilvēku priekšā.

Jūsu pienākums ir būt sava uzdevuma augstumos.

KAD VIŅŠ VAKARĀ ATGRIEŽAS

Jau laikus sagatavojieties, lai viņu gaidītu garda maltīte. Tad viņš varēs zināt, ka jūs domājat par viņu un gādājat par viņa vajadzībām.

ESIET GATAVA

Pirms viņa ierašanās piecpadsmit minūtes sagatavojieties, lai viņš varētu atpūsties. No jauna uzkrāsojieties, iesieniet matos lenti un gādājiet, lai jūs būtu svaigas un patīkamas. Viņš ir pavadījis savu dienu kopā ar raizēs un darbos nogrimušiem cilvēkiem. Pēc grūtās dienas viņam ir vajadzīgs iepriecinājums, un jūsu ziņā ir panākt un gādāt, lai viņš to saņemtu. Jūsu vīrs vēlas justies kā drošā atpūtas un kārtības ostā, un zināt, ka viņš jums liek likties laimīgai.

Gādājot par viņa ērtībām, jūs katrā ziņā gūsiet arī milzīgu personisku gandarījumu.

MAKSIMĀLI IEROBEŽOJIET TROKŠŅUS

Gādājiet, lai viņa ierašanās brīdī nebūtu dzirdamas veļas mazgājamās mašīnas, veļas žāvētāja vai putekļu sūcēja troksnis. Mudiniet bērnus uzvesties klusi. Sagaidiet viņu ar dedzīgu smaidu un izrādiet savu patieso vēlēšanos sagādāt viņam prieku.

UZKLAUSIET VIŅU

Jums ir jāzina divpadsmit svarīgas leitas, ko ar viņu pārrunāt, taču brīdis, kad viņš pārrodas mājās, nav tam piemērots. Ļaujiet viņam runāt pirmajam, atcerieties, ka viņa sarunas temati ir daudz svarīgāki par to, ko vēlaties stāstīt jūs.

NEKAD NEPĀRMETIET, JA VIŅŠ PĀRRODAS VĒLU

Vai dodas vakariņās vai uz citām vietām bez jūsu pavadības.

NEAPGRŪTINIET VIŅU AR SAVĀM SŪDZĪBĀM UN PROBLĒMĀM

Gādājiet, lai viņš justos ērti. Piedāvājiet viņam atlaisties atzveltnes krēslā vai gultā. Runājiet klusi un mierīgi. Neuzdodiet nekādus jautājumus un nekad neapstrīdiet viņa uzskatus vai godīgumu. Atcerieties, ka viņš ir ģimenes galva, un kā tāds var brīvi rīkoties gan ar taisnīgumu, gan ar godīgumu. 

PĒC VAKARIŅĀM NOVĀCIET GALDU UN ĀTRI NOMAZGĀJIET TRAUKUS

Ja vīrs piedāvā jums palīdzēt, noraidiet šo piedāvājumu, lai viņš nejustos spiests to atkārtot arī turpmāk, jo pēc garas darba dienas viņam nav ne mazākās vēlēšanās turpināt strādāt. Mudiniet viņu nodoties kādam iemīļotam vaļaspriekam un izrādiet interesi par to, neradot iespaidu, ka jaucaties viņa darīšanās. Centieties viņam neapnikt ar savām runām, jo sieviešu intereses salīdzinājumā ar vīriešu interesēm ir nenozīmīgas.

Tiklīdz jūs abi būsiet aizgājuši uz guļamistabu, esiet gatava nekavējoties likties gultā.

JŪSU INTĪMĀS ATTIECĪBAS AR VĪRU

Ir svarīgi, lai jūs atcerētos savu laulības zvērestu un it īpaši savu pienākumu paklausīt vīram. Ja viņš vēlas nekavējoties likties gulēt, jums jādara tāpat. Jebkurā gadījumā rīkojieties saskaņā ar viņa vēlmēm un nekādā gadījumā nepieprasiet no viņa intīmas attiecības un nepavediniet viņu uz tām.

JA JŪSU VĪRS PIEDĀVĀ KOPOTIES

Jums pazemīgi jāpiekrīt, paturot prātā, ka vīrieša bauda ir daudz svarīgāka par sievietes baudu. Kad viņš sasniedz orgasmu, klusi ievaidieties, lai viņu pamudinātu, un ar to ir jābūt pilnīgi pietiekami, lai apliecinātu, ka viņš jūs ir apmierinājis.

JA JŪSU VĪRS PIEDĀVĀ VEIKT KĀDU RETĀK SASTOPAMU DARBĪBU

Izrādiet paklausību un pazemību, tomēr ar klusēšanu lieciet noprast savu aizrautības trūkumu. Jūsu vīrs droši vien ātri iemigs; sakārtojieties, atsvaidzinieties, lieciet lietā nakts krēmu un matu kopšanas līdzekļus.

JUMS VIENMĒR IR JĀPIECEĻAS PIRMAJAI

No rīta piecelieties brītiņu agrāk par vīru. Tad jūs varēsiet iedzert savu tasi tējas, kamēr viņš vēl nav pamodies.