Par pavasari man galvā

hiperkeri
hiperkeri 21. aprīlis 2012 00:00
591

Sveikas, mīļās! Skatos, esmu ieradusies un jau tādas - visādas jaunas, daudz, daudz tādu ziņu... Kintija prom, draudzene gaida bērniņu, kāda cita - sāk jaunu dzīvi...

Man lielākais, kas pašlaik gaida - lielā matu `audzināšana`:D

Jā, ļoti monumentāls plāns :D :D Gluži vienkārši - tagad līdz lielajai sesijai vairs - nekādu uztraukumu, mierīgi varu pievērsties sev. Tad nu izdomāju - audzināšu garos matus. Nu - riktīgi garus! :)

Pēc lielās matu izkrišanas nu jau uzaudzis pieklājīgs 5-8 cm garš ezītis papildus manai iepriekšējai rotai,un tagad arī sāku atteikties no matu krāsošanas.

Mani turpmākie plāni - mācīšos taisīt vēēēl vairāk saudzējošo matu sakārtojumu (galvenā filozofija-turēt matus vienmēr mitrinātus un sakārtojumos,kuros matu gali cauri dienai neberžas un netrinas gar apģērbu. Spraužu dažnedažādās copēs, pīnēs, panku ruļļos un citās sevis iedomātās grieķu dieviešu matu rotās:D) un uzsūcu zināšanas par matu ātrāku audzēšanu:)

Tā kā - ja Jums ir padomi man, tad - aiziet - visu komentāros! :)

Otrs - esmu tikusi pāri savai attiecību krīzei un visām fobijām, beidzot nopirku kleitu vasarā apmeklējamajām kāzām, kuras tomēr plānoju apmeklēt pārī ar savu Misteru Lielisko. :)

Visus ļoti - tālos - plānus atliku ļoti tālajam laikam, tagad laiks baudīt, dzīvi, pavasari un sauli sev apkārt! :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 22. aprīlis 2012 10:56

cik jauki,ka neesmu tāda vienīgā:D:D cik pasaule tomēr ir maza:)

anettek 21. aprīlis 2012 12:12

Prieks par Tevi...!!
Par matiem...dzīvojot Francijā man tie sāka krist laukā kā lapas rudenī krīt no kokiem...tad nu man ieslēdzās saudzīgais režīms, kaut vienīgās pārestības ko daru ir reizi 4-6 mēnešos tos nokrāsoju...pat ar fēnu viņiem neuzmācos. Par laimi tagad jau ir viss labāk, mati atkal ir daudz maz biezi un pēc friziera apmeklējuma, atkal atauguši, nu tādi, gari :)
Mani arī gaida kāzas vasarā, dzīvesbiedra māsīca precas, esam aicināti, nezinu kā būs,jo šo sievieti esmu redzējusi vienu reizi, garām skrienot...Tā kā mūsu pavasaris un vasara, pagaidām, ir uz viena viļņa ;)