Par mērķu sasniegšanu un ne tikai

nosiguldas
nosiguldas 20. jūnijs 2012 08:30
632

Vai atceraties kādu laiku atpakaļ mēs biežāk kā parasti minējām vārdu Koučs, tad bija konkurss un iespēja tikties. Toreiz rakstīju par saviem mērķiem un man pašai lasot likās, ka tas nav piepildāms...

Bet dīvainā kārtā visi darbi patiesi ir pabeigti pusgada laikā, tikai tāds mazumiņš, tā arī neesam atraduši laiku ar vīru aizbraukt divatā, bet es par to nebēdāju, zinu viss pienāk īstajā laikā tātad vēl nebija īstais laiks.

Pirmais lielais darbs bija projekts ciematam, lai izveidotu Latvenergo jaunslegumu. Tas ir izdevies, tur nu gan lielo paldies jāsaka tām manām kolēģēm ar kurām kopā plecu pie pleca darbojamies jau pusgadu.

Tālākais bija konference Polijā. Pavisam godīgi - iemīlējos šajā valstī un cilvēkos. Prezentēju Latviju vienīgā, ar ko lepojos. Prezentācija izdevās un bija žēl, ka tik ātri jābrauc prom.

Ieguvu daudz jaunu draugu no citām valstīm, kas palīdz pildot pamatdarba pienākumus.

Nedaudz atgādina Rīgu, nē, tā tomēr ir naksnīgā Šcecina. Ļoti gribu tur atgriezties un sīkāk iepazīt pilsētu, jo to paskatīties nebija laika.

Nākošais izlolotais projekts bija mūsu ciemata bērnu laukum. Ar gandarījumu varu teikt tas ir noslēdzies. Mūsu mazuļiem ir vieta, kur spēlēties, bet ciemā vina jauka sakopta vieta.

Tagad jau rakstu sev uz lapiņas darbus nākošajam pusgadam. Šoreiz vairs nebaidos tur rakstīt arī lietas, kas pirmā brīdī liekas nesasniedzamas. Esmu saskārusies ar maģiju, ko dod vārdi, kas uzrakstīti uz papīra, tas ir kā iekalts akmenī.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Un kā Tev izdodas sasniegt savus mērķus? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 20. jūnijs 2012 14:58

pievienojos apsveikumiem un paldies par atgādinājumu-uzstādīt jaunus mērķus!:)

sandero 20. jūnijs 2012 12:44

Uzrakstītie mērķi tiešām strādā un liek arī atgādināt, kad paņem šo lapiņu rokā :) Un cilvēkam noteikti ir nepieciešami mērķi pa kuriem virzīties, lai sevi varētu attīstīt tālāk un būtu pie kā strādāt. Jo piepildīts mērķis ir kā liels gandarījums, ka tas ir sasniegts.
Arī pati priekš sevis sastādu mērķus, bet neceļu latiņu augstāk par saviem spēkiem to paveikt. ;)

mazaa raganina 20. jūnijs 2012 09:22

Super!!!Apsveicu ar bērnu laukumiņu!!!!!Un par Poliju pievienojos, skaista valsts ,kur daudz ko redzēt un piedzīvot! (F)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā