par lielo aizbildināšanos

hiperkeri
hiperkeri 15. aprīlis 2014 15:52
3663

Sveikas,dāmas!

 Atkal mazais,trakais radījums jūsmājās!

No sirds dziļi pateicos tām, kas pieveic manus rakstus līdz beigām un par spīti manam rastības stilam(jeb- kā nepareizi rakstīt blogus) vēl arvien uzticīgi šo mazohismu turpina piekopt arī šoreiz:) Jūs esiet mans Platīns,Zelts un Visums:)

Tā kā pavasarī vairāk gribas dzīvoties pa āru nekā sēdēt mājās un kaut ko rakstīt, diemžēl papiņš no augšas to neļauj darīt,jo jāgatavojas noslēdzošajiem eksāmeniem. Tad nu -aizbildināšanās rezultātā tā vietā lai gatavotu biļetes no galvas-es rakstu blogu jums :D 

Tad nu tagad es pētīšu aizbildināšanās anatomiju- nu kā tas nākas,ka tā vietā,kas ir nepieciešams,tu,vienkāršs,mirstīgs cilvēka gabals,esi sastādījis veselu sarakstu ar citiem darbiem(tie tak arī gaida savu kārtu. bet cita darba vietā tos darīt tomēr...sanāk motivējošāk??)

Tad nu ,ap jaungadu,es savā plānotājā biju sarakstījusi veselu sarakstu,ko man darīt-kad laiks ir ,bet nav,ko darīt,tāpēc to pavadi pie datora,tv vai tamlīdzīgi. Nu labi,saprotu,ka daudziem nav šādas ekstras pieejamas,bet tomēr-cilvēki ir un paliek dzimuši sliņķi,tāpēc,sevi,apmēram jau pazīstot,es šo sarakstu sastādīju-EJ SKRIET! Mazgā traukus! Ej pēc ziediem,saliec uz galda(gribēju būt uzcītīgā saimniece mājā..)iztīri māju..vingro!biežāk raksti blogus SK!(jo ap to laiku es vispār,bez attaisnojuma,biju nozudusi no klubiņa)

Nu jā,un šodien es attopos ar kaudzi uzdevumiem- 17 biļetes (4,paldies papiņam,nu ir veiktas!),kaudze trauku,māja haosā(jo brīvdienas pavadījām galīgā lauku nostūrī),viss burtiski uzsprādzis no iekšpuses. Un ,līdz ar to-arī manā galvā.

Tad nu pieturos pie jaungada apņemšanās-izturēju līdz 4.biļetei,gāja mazgāt traukus(jo sagribējās ēst.jā,aizbildināšanās,lai gatavotu pati sev-vienkārši izdari ko citu un izvelc krekerus ar sieru un uzgrauz. es neesmu nekāds paraugs un arī man ir dienas,kurās sevi galīgi nepazīstu),vismaz pēc `maltītes` iegāju vingrošanas režīmā. RIt mana nu jau 6.nedēļa,kopš to regulāri daru- ir nedēļas,kad vingroju 7,5 vai 3 dienas-bet nu jau tas ir iegājis 3-4 reižu robežās. pēc laiciņa padalīšos ar vizuālo materiālu,pagaidām ir tikai morāla cīņa. 

Tad nu rezumējums-nav ļaunuma bez labuma un aizņemts-brīvs laiks bez aizbildināšanās. 

Varu vien ieteikt-sastādi sarakstu.Un pieturies pie tā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 15. aprīlis 2014 22:41

Oi,agrāk vingroju kā apsēstā,cilāju svarus,pilatējos :D,jogojos..un tad sapratu,ka tas man nesagādā nekādu prieku,jo daru to kaut kādu mistisku standartu,modes vai nezin kā dēļ 8-| Tad es arī taisīju sarakstus,piem.,kas jāizdara līdz 30 gadiem,vai tml.muļķības :D
Bet par to aizbildināšanos,manuprāt,ja negribēsi darīt,nekādi saraksti nelīdzēs ;)

Runājot par taviem blogiem,ir jūtams,ka esi mazliet haotiska un pārlieku enerģiska,bet..kad tad,ja ne jaunībā :)

hiperkeri 15. aprīlis 2014 21:22

Ema-Pati malacis,ka tomēr izlasīji! Cienu,mīlu un apbrīnoju jūs visas:)
par vingrošanu-jā,arī te-apetīte nāk ēdot.sākumā tās vienkārši ir veselīgas pārmaiņas dzīvesveidā,pēc tam pieaug sasniegumi un ienāk tajā štellē azarts-spied arvien vairāk un panāc arī-pavisam citus rezultātus,jo,mainoties attieksmei, astronomiski pieaug arī sasniegumi un dzīves kvalitāte kopumā.

Emmy 15. aprīlis 2014 20:39

Atzīšos, izlasīju ar kādu trešo piegājienu :$
Kamēr man mājās ir nekārtība, es neko citu nespēju padarīt vai nekam koncentrēties.
Par vingrošanu, malacis. (Y) Es gan katru dienu sportoju, zinu, vajag day off, bet man grūti nosēdēt mierīgi. Šodien i pabraucu ar velo, i nostaigāju 13km, i pavingroju. Tad kad sāc redzēt pārmaiņas un rezultātu, tad vairs atkāpšanās ceļa nav, Tu ieej jaunā Pasaulē. :)

Kerstyna 15. aprīlis 2014 17:28

Nekad nedari šodien, ko var padarīt rīt. Mācīties vispār nav iespējams, ja māja nav ideālā kārtībā :D

hiperkeri 15. aprīlis 2014 16:32

zini,jā,interesanti,ka Tu tieši tā saki:) Es atceros,ka vēl pirms kāda laika es šos visus darbus darīju ar prieku,jo-nu no tipa-ir netīrie trauki,jo ir,ko ēst,ir,ko tīrīt,jo tas ir SAVS!!! un tad tas aiziet pelēkajā ikdienā un tas viss aizmirstas,paliek tikai pienākumi.. tāpēc,jā,vajag tādus atgādinātājus kā TU(paldies!!),lai atcerētos.

VIT@ 15. aprīlis 2014 16:29

un vēl, esmu sākusi mācīties nošķirt svarīgas lietas no ne tik svarīgām, tāpat arī cilvēkus savā dzīvē un darbu, kuru ir jāmīl tik ļoti, lai tas vairāk nav darbs .. un tad dzīve var saukties nudien laimīga, tas taču ir lieliski!

VIT@ 15. aprīlis 2014 16:27

nav vajadzības pēs sarakstiem, ja tie tāpat netiek ievēroti... un vispār sievietes psiholoģijā ir uzņemties kaut kādus mistiskus pienākumus, nevis tāpēc ka pati gribētu, bet tāpēc ka to dara visi... un te manuprāt ir lielākā kļūda ... un šī kļūda ir saistībā ar visu.. ēst gatavošanu, drēbju mazgāšanu, mājas tīrīšanu, mistkasti, blogu rakstīšanu, skriešanu utt.. protams ir lietas, ko mēs saucam par saviem pienākumiem, kuru apmaiņu rezultātā iegūstam naudu, tas ir savādāk. Taču brīvais laiks, mājas kārtība, ziedi vāzē u.c., nez tam ir jābūt tur iekšā, tam ir jābūt kaut kam dabiskam, nevis mākslotam un modes kliedziena pēc. Good luck.