Par laiku

Kapriize
Kapriize 8. februāris 2018 00:15
1330

Laiks.. Viens vārds it kā, bet nosaka tik daudz mūsu dzīvēs. Ļoti daudzi no mums ikdienas dzīvē steidzas padarīt to, padarīt šito un vēl to, ka beigu beigăs visi gadi paiet vienā skriešanā. Bet vai esat sev jautājuši, uz kurieni gan skrienat? Vai tieši pretī nāvei skrienat vai kam citam?                          

Ar prātu jau ikviens saprotam, ka dzīvē jau nu visu nevar padarīt, ka vienmēr būs darbi nepadarīti un sapņi, kas nekad netiks piepildīti, lai arī, kā mēs visu censtos pagūt, bet vienkārši mums tam nepietiks laiks, jo reiz mūsu laiks apstāsies un tad paliks pēc mums mūsu ğimenes, kas dzīves laikā izveidotas un atmiņas par mums, kas tika tapušas dzīves laikā. Un tad jau būs vienalga, vai esam to trauku kaudzi nomazgājuši, kas no rīta pēc brokastīm tapa, vai esam aizbraukuši uz Maldīvu salām, uzkāpuši Everestā, ieguvuši vairākas augstākās izglītības, pierādījuši citiem, ka esam perfekti u.tml. Tam vairs nozīmes nebūs.                                                        

Protams, dzīvē vienmēr var gribēt daudz un vajag kaut ko darīt, lai mēs attīstītos un kaut ko iegūtu, nevis tikai tukši eksistētu, taču nevajag vienă skriešanā pa to dzīves taku skriet. Vajag mazliet samazināt to tempu, ar kuru mēs tik ļoti cenšamies paveikt iecerētos darbus. Steiga tikai lieku stresu rada un, kā jau mēs visi zinām, ka stress rada veselības problēmas, kuras ne vienmēr ir iespējams izārstēt. Vai to mums vajag? Protams, ne! Nekas jau nenotiks, ja no iecerētajiem 12 darbiem, Tu paveiksi pa dienu kādus 10. Labāk laiku laiku pavadīt lietderīgi, kopā ar saviem mīļotajiem cilvēkiem vai draugiem, jo katrs mirklis, ko pavadām ar tiem ir laika un atmiņu vērts. Tāpēc labăk izdari tagad tos svarīgākos darbus, respektìvi, izbrīvē laiku sev, savai ğimenei vai saviem draugiem, neatliec to uz vēlāku laiku, jo vēlāk laika vairs var nebūt..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies