Par godīgumu

Autors: kalliope, 2016. gada 27. jūlijs, 16:06:49
Par godīgumu

Laiciņš jau pagājis kopš paša notikuma – svētki un vasara liek laikam joņot, attopoties vēlā vakarā, kad jau vairs nav ne spēka, ne iedvesmas, ko rakstīt, bet to, kas joprojām nedaudz kremt, tomēr gribējās izrakstīt.

Jūlija sākumā laimēju konkursā – balviņa, manuprāt, fantastiska – spēle pārim, kas ļauj iepazīt vienam otru tuvāk, no cita skatupunkta utt. – ne velti saņēmos un uzrakstīju savas pārdomas pēdējā vakarā/naktī.

Nedzīvoju Rīgā, uz galvaspilsētu dodos ļoooti reti, tāpēc allaž sarunāju, lai laimētās dāvanas izņem radinieks, kurš dzīvo netālu. Šoreiz viņš visu mēnesi bija aizņemts, tāpēc, ilgi domājusi, kuram “uzmākties”, nosvēros par labu ļoti labai paziņai, kura, neskatoties uz to, ka “Sieviešu klubs” viņai ir galīgi ne pa ceļam, uz to, ka nākamajā dienā plānoja doties uz Poliju un nebaidoties no mainīgajiem laikapstākļiem, devās manis dēļ ar riteni pakaļ spēlei.

Liela bija viņas (un, protams, arī mana) vilšanās, kad spēli redakcijā neizdevās atrast...

Iespējams, tā bija mana kļūda, rakstīt publiski forumā, ka balvu vēl neesmu saņēmusi, bet es patiešām pat neiedomājos, ka kāds (vai kāda) varētu būt tik bezkaunīgs, lai vienkārši aizietu un spēli paņemtu sev.

Iespējams, tam cilvēkam tiešām ir problēmas atiecībās, ja reiz viņš spēja būt tik cinisks, lai vienkārši aizietu, samelotu un būtībā, sauksim lietas īstajos vārdos, nozagtu citam pienākošos lietu – ar melīgiem un zaglīgiem ciniķiem, domājams, attiecības nav viegli būvēt.

Žēl, protams, pazaudēt lietu, ar kuru rēķinājies jau kā ar savu, bet kas ir vēl vairāk žēl – ka nācās bezjēdzīgi apgrūtināt meiteni ar lieku ceļa gabalu un laika izmešanu vējā.

Tas, kas priecē – ka redakcijas meitenes, tāpat kā es, acīmredzot, tic labajam cilvēkos un paļaujas uz godaprātu. Tomēr jācer, ka turpmāk balviņas tiks atdotas, piemēram, pēc personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanas, iepriekš sarakstē e-pastā norādot attiecīgo personu.

 Lai jums laba vasara un daudz sarunu ar mīļajiem – ar vai bez spēlēm! :)