Par godīgumu

kalliope
kalliope 27. jūlijs 2016 16:06
2650

Laiciņš jau pagājis kopš paša notikuma – svētki un vasara liek laikam joņot, attopoties vēlā vakarā, kad jau vairs nav ne spēka, ne iedvesmas, ko rakstīt, bet to, kas joprojām nedaudz kremt, tomēr gribējās izrakstīt.

Jūlija sākumā laimēju konkursā – balviņa, manuprāt, fantastiska – spēle pārim, kas ļauj iepazīt vienam otru tuvāk, no cita skatupunkta utt. – ne velti saņēmos un uzrakstīju savas pārdomas pēdējā vakarā/naktī.

Nedzīvoju Rīgā, uz galvaspilsētu dodos ļoooti reti, tāpēc allaž sarunāju, lai laimētās dāvanas izņem radinieks, kurš dzīvo netālu. Šoreiz viņš visu mēnesi bija aizņemts, tāpēc, ilgi domājusi, kuram “uzmākties”, nosvēros par labu ļoti labai paziņai, kura, neskatoties uz to, ka “Sieviešu klubs” viņai ir galīgi ne pa ceļam, uz to, ka nākamajā dienā plānoja doties uz Poliju un nebaidoties no mainīgajiem laikapstākļiem, devās manis dēļ ar riteni pakaļ spēlei.

Liela bija viņas (un, protams, arī mana) vilšanās, kad spēli redakcijā neizdevās atrast...

Iespējams, tā bija mana kļūda, rakstīt publiski forumā, ka balvu vēl neesmu saņēmusi, bet es patiešām pat neiedomājos, ka kāds (vai kāda) varētu būt tik bezkaunīgs, lai vienkārši aizietu un spēli paņemtu sev.

Iespējams, tam cilvēkam tiešām ir problēmas atiecībās, ja reiz viņš spēja būt tik cinisks, lai vienkārši aizietu, samelotu un būtībā, sauksim lietas īstajos vārdos, nozagtu citam pienākošos lietu – ar melīgiem un zaglīgiem ciniķiem, domājams, attiecības nav viegli būvēt.

Žēl, protams, pazaudēt lietu, ar kuru rēķinājies jau kā ar savu, bet kas ir vēl vairāk žēl – ka nācās bezjēdzīgi apgrūtināt meiteni ar lieku ceļa gabalu un laika izmešanu vējā.

Tas, kas priecē – ka redakcijas meitenes, tāpat kā es, acīmredzot, tic labajam cilvēkos un paļaujas uz godaprātu. Tomēr jācer, ka turpmāk balviņas tiks atdotas, piemēram, pēc personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanas, iepriekš sarakstē e-pastā norādot attiecīgo personu.

 Lai jums laba vasara un daudz sarunu ar mīļajiem – ar vai bez spēlēm! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. jūlijs 2016 21:21 kalliope

e-pastu saņēmu :) (Y)

kalliope 28. jūlijs 2016 21:14 Kaķmeitene

milzu paldies jums :*

Linduchy 28. jūlijs 2016 21:04 kalliope

Lai nu kā - ir sagādāta jauna spēle tev. Kolēģe arī dažas dienas atpakaļ esot sūtījusi tev ziņu, tad nu skaidrs, ka nav aizgājusi vēstule :S
Atsūti uz redakcijas e-pastu savu adresi, lai varam spēli tev pa pastu aizsūtīt :)

kalliope 28. jūlijs 2016 21:03 Kaķmeitene

nē it kā

Linduchy 28. jūlijs 2016 21:00 kalliope

o, tiešām atmeta atpakaļ...tev kaste nav pilna?

Linduchy 28. jūlijs 2016 21:00 kalliope

Nesen nosūtīju :^)

kalliope 28. jūlijs 2016 20:54 VesmaSk

noteikti nē, jo es viņam pat nejautāju, vīrs bija viendien ieminējies, ka varbūt varētu paņemt, bet viņš neteica ko tieši un arī pseidonīmu noteikti nezina
Kaķmeitene - šodien sūtīji? neesmu saņēmusi ;)

Linduchy 28. jūlijs 2016 20:37 kalliope

Aizsūtīju Tev vēstuli par balviņu uz e-pastu ;)

VesmaSk 28. jūlijs 2016 11:34

Hmm, palasīju rakstu vēleiz... vai nevarētu būt tā, ka tas aizņemtais radinieks tomēr atrada laiku to balvu paņemt, tikai aizmirsa atdot?

VesmaSk 28. jūlijs 2016 11:32 Kaķmeitene

Mjā, skarbi. Pat neticās. Bet laikam jau kādam ļoti to spēli vajadzēja. Cerēsim, ka tas bija to vērts tam cilvēkam.:D

Linduchy 28. jūlijs 2016 11:19 VesmaSk

Administratore izmeklēja visus kaktus, kur nu mēdz balvas likt. Tad pati atcer;ejās, ka kāds jau bija nācis pakaļ un prasījis to spēli. Bet vai nu bijusi baigā steiga, vai kas - bet neatzīmēja pierakstos, ka balva ir paņemta. Tāpēc jau es arī ar drošu sirdi, ka balva ir uz vietas, kalliopei teicu, ka var braukt pakaļ :S Es jau pati redakcijā uz vietas esmu reti, tāpēc man tā grūtāk izkontrolēt visus procesus :S Skarba mācība ir gūta, tas gan, tāpēc jau teicu, lai tagad visu liek atsevišķi

VesmaSk 28. jūlijs 2016 11:10

Man ieteikums - katru, kas nāk pēc balvas, nofočēt. :D
Bet, ja godīgi, es esmu gatava katru reizi arī ID karti uzrādīt. Ja nu kas.

VesmaSk 28. jūlijs 2016 11:08 Kaķmeitene

Man šķiet, ka meitenes jau ir balvas pārkārtojušas, jo pēdējā reizē man jautāja, no kā ir balva - no SK vai MK, lai zinot, kurā kastē meklēt.:D Bet nu varbūt tiešām tā spēle pie MK balvām iejukusi?

Linduchy 28. jūlijs 2016 11:05 Kerstyna

Es jau pabrīdināju redakcijā, lai SK dāvanas liek atsevišķi no MK balvu fonda, lai turpmāk izvairītos no iespējamības, ka kāda no MK saņem to, kas pienākas SK konkursantēm :S
Un par e-pastu nosaukšanu arī - turpmāk jārēķinās, ka būs šāda prakse.

Kerstyna 28. jūlijs 2016 10:59 Kaķmeitene

Nu, tik dziļi ironizēt gan nevajag. Notikums ir noticis, vajag darīt tā, lai vairāk tā nenotiktu, bet ar saprātīgām metodēm.

kalliope 28. jūlijs 2016 10:48 VesmaSk

man spēle bija vajadzīga (kaut neesmu attiecībās izmisusi) , jā, iespējams, vienīgajai visā Latvijā :D
iepējams, ir kaut kur noklīdusi vai "atdevusies" citam (kaut, manuprāt, ejot pēc savas balviņas, cilvēkam tā kā vajadzētu zināt, pēc kā tieši viņš iet)

Linduchy 28. jūlijs 2016 10:36

Pirms balvas saņemšanas būs jāsazinās ar redakciju - piešķirsim paroli ar 18 ciparu kodu ciparu :D :D :D

LosOjosVerdes 28. jūlijs 2016 09:49 VesmaSk

Nu ja, es jau arī saku, ka diez vai kāds, apvilcis kaprona zeķi uz sejas, gāja laupīt:D
Manis pēc lai turpina dot dāvanas bez pārbaudīšanas. Jo īsti drošs jau nav nekas. Un ja pa visiem gadiem šādi sanāk 1.reizi, tad rādītājs nav slikts:)
P.S. vai ar šo diskusiju pašas neatklājām veidu, kā bez maksas paēst, palasīt, šo to paspēlėt?:D

VesmaSk 28. jūlijs 2016 09:42

Starp citu, e-pasta adrese jau arī nav nekāds drošais veids. Es, piemēram, šeit vairākām meitenēm e-pastus zinu. Un man pašai, izņemot grāmatu, bija grūti nosaukt savu e-pastu, jo man viņu ir veseli 3, tad nu nācās piepūlēt smadzeni un atcerēties, kurš no tiem bija SK reģistrētais un vai tur bija zemā svītra pa visu vai punkts.ROFL

VesmaSk 28. jūlijs 2016 09:38 LosOjosVerdes

Nu es neticu, ka kāds ļaunprātīgi kaut ko izņēma. Padomā pati - nu kam vajag spēli??? Nu es saprotu, ka kāda tīne varētu riskēt, piemēram, Krēslas grāmatas dēļ, nu varbūt kāda siera fanātiķe varētu siekaloties pēc siera, bet - spēle kuram vajadzīga??? :D Vai nu ļoti attiecībās izmisušam cilvēkam vai kādam pazīstamam, lai ieriebtu. Vai, tomēr ticamākais - kaut kur noklīdusi un joprojām gaida.

LosOjosVerdes 28. jūlijs 2016 09:23 VesmaSk

Tu te nebiedē un neiesaki, ko nākamo savākt:D Bet es nesaprotu ne šādu, ne tādu mantu mozagšanu. Tomēr redakcijai jau sen bija laiks pieiet rūpīgāk dāvanu atdošanas kārtībai, jo es var³ju vairākascreizes savāktvto, kas man nepienākas. Jā, minēt reğistrācijas epastu būtu visdrošāk un ērtāk, bet!!! to arī uz vietas pārbaudīt, pirms atdot dāvanu. Bet vispār man arī šķiet, ka šis ir tikai pārpratums-kādam atdeva to, ko nebija pelnījis, savukārt pelnītā lieta mėtājas redakcijā. Kādteiz bija forși, ka pa pastu varėja saņemt.

VesmaSk 28. jūlijs 2016 09:17

Kaut kā nejauki. Bet varbūt tomēr pārpratums? Varbūt spēle kaut kur ne tur nolikta? Vai varbūt piegādāta vēl nav? Manas balvas arī vienmēr meitenes reizēm meklē ļoti cītīgi un ilgi, ir bijis, ka neatrod un tad zvana vai gaida kolēģi, bet vienmēr ir atrastas. Un kuram gan vajadzētu melot dēļ kaut kādas spēles? Es vēl saprastu, ja tur kāds lielais siera grozs vai kāds labs un biezs romāns.:D

kalliope 28. jūlijs 2016 08:33

doma par e-pastu laba (Y)
iespējams, spēli nopirkšu pati mūsu gadadienai - tieši nupat parādījās mūsu pusē visādu radošo lietu veikaliņā

Linduchy 27. jūlijs 2016 20:50 Kerstyna

Jā, laikam tā būtu visertāk :) (Y)

Kerstyna 27. jūlijs 2016 20:16

Es domāju, ka pie balvas saņemšans pietiktu, ja nosauktu savu @ pastu ar kuru piereģistrējās SK, ļaunprātis to nevarētu zināt, ja nu vienīgi nav ciešā saiknē .

1 2