par daudzajiem es..

hiperkeri
hiperkeri 4. decembris 2010 17:26
544

katru rītu ceļos un eju gulēt ar vienu nemaināmu tēzi-lai kā tu censtos,pusei no auditorijas tu riebsies,bet otra puse tevi mīlēs.nu tad kāda jēga uztraukties,ja vienu pusi no auditorijas tu tiešām vairs nekad savā mūžā nesatiksi??

 

tas par mūziku.tomēr dzīvē ir tieši tas pats-es esmu cilvēks 10 vienā-es būtu ideāls šizofrēniķa paraugdemonstrējums-daudz ir atkarīgs no tā,kā iesāku dienu.

 

Ja slikti guļu-tajā dienā būšu cilvēks-amēba,kurš būs kluss,mierīgs un ļoti miegains,tādēļ arī reakcija uz ārpasauli būs flegmatiska..

 

ja ir labs rīts-visu dienu bārstos ar asprātībām,provocēju jancīgas situācijas saskarē ar līdzcilvēkiem akadēmijā(ģimenē tomēr to neatļaujos,ģimenē esmu absolūti vērā neņemamais susļiks),vārdu sakot-dzirkstoļoju.un produktivitāte līdz ar to arī aug.

 

niknumu un dusmas es neturu ilgi sevī,lai gan atzīstos-patstāvīgi katru gadu man ir vajadzīgs viens ,kā es viņu saucu`potenciālais ienaidnieks`-pašlaik manā repertuārā ir bijuši pēc kārtas 2 puiši un viena meitene.

 

nē,nu nekas personīgs-man vienkārši IR VAJADZĪGS cilvēks,kurš ir mans absolūts ideoloģiskais pretstats,kuram es nevēlu ļaunu,tomēr mēs abi viens uz otru ideāli spējam izlikt dusmas un kašķēties l.idz sirds patikai.

 

un tad gan paliek labi-sajūta kā pēc negaisa:D:Dtieši tāpēc ar mani tiem dažiem cilvēkiem ir absolūti neiespējami,jo mēs abpusēji redzam tikai trūkumus,kas principā tikai palīdz-ved uz pilnveidošanos un jautrības labad arī:)

 

vispār šogad,iestājoties savā mācību iestāē,viens no šiem cilvēkiem jau ir priekšā un mēs esam pat draugi:)

tiesa gan-šogad man šāda `lādiņa cilvēka` vairs nav:)

 

Uzraksti arī Tu dienas blogu "Kā es saprotos ar dažāda rakstura cilvēkiem" un laimē balvu>>>

 

{smallpic:2}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laurelii 4. decembris 2010 18:07

kā es tevi saprotu..;)