Paņemt pauzi, aizmukt un baudīt...

Linduchy
Linduchy 5. oktobris 2020 15:43
1890

E-pasts pārpildīts ar veicamajiem darbiem, telefons nemitīgi "pidžina", viss apkārt kaitina, galva kūp un ir vēlme aizmukt... Jums tā ir gadījies? Man ir :D

Ir forši, ka dzīvojam 21. gadsimtā, kurā sievietes visu var pašas, sievietes var vairāk nekā vīrieši un prot to izdarīt daudzkārt labāk nekā vīrieši. Bet reizēm tu saproti, ka tavi pleci, lai arī ir perfekti uztrenēti no smagās nastas, ir tikai un vienīgi sievietes pleci, kas reizēm tik ļoti vēlas, lai tos atbrīvo no smaguma.

Sēžot pie sava dienišķā datora, apzinīgi pildīju veicamos darbus, bet viena acs nodevīgi lūkojās uz saulaino laiku ārā. Un tad galvā iezagās doma, ka man ir vajadzīgs atvaļinājums, nu vismaz dažu dienu atelpa no ierastās vides, no darbiem, no problēmām, no visiem pienākumiem. Vispār jau jāsaka atklāti, ka pati vien sev biju uzkrāmējusi uz pleciem pārāk daudz.

Viens, divi, gatavs... Painformēju klientus, ka dodos 4 dienu atvaļinājumā (2 no tām oficiālās brīvdienas...nja, kādam). Izklausīsies smieklīgi, bet daži no klientiem to uztvēra kā pasaules mēroga traģēdiju. Tobrīd mani pārņema dalītas jūtas, jo ierunājās iekšējā balss, kas izmisīgi centās mani pierunāt palikt pie sava un doties atvaļinājumā, jo es tak neesmu robots, arī man ir vajadzīga atpūta.

Daži klikšķi, lidojums uz Briseli norezervēts. Bet pirms brauciena vēlējos nedaudz relaksēties un sapucēties, tāpēc devos uz Hotel Jūrmala Spa Wellness Oasis saunu un baseinu kompleksu.

Ceturtdienas rīts - kompleksā valdīja miers un klusums. Vien daži cilvēki, turklāt arī pāris bērni, bet šoreiz man trāpījās baudīt kulturālu cilvēku sabiedrību, jo šie vecāki tiešām rūpējās par to, lai mazie knēveļi netrokšņotu un neālētos. Piekritīsiet, ka SPA kompleksu apmeklē, lai relaksētos, nevis klausītos mūžīgo čīkstēšanu vai spiegšanu. Nē, es neesmu bērnu nīdēja, bet es uzskatu, ka ar bērniem labāk doties uz akvaparku.

20201005153729-61987.jpg

Wellness Oasis kompleksā man ir trīs favorītpirtis - tvaika pirts, aromterapijas pirts un sāls pirts. Savu apmeklējumu sāku ar tvaika pirti - uz mirkli nokļūstot austrumnieciskās noskaņās. Absolūts miers un relaksācija, vērojot, kā lāsītes pārklāj visu ķermeni. Pēc tvaika pirts izbaudīšanas devos uz sāls pirti. Sāls procedūra ādu padara neticami maigu. Bet jāpiesargās, ja ir kādas skrambiņas ādā. Un noslēgumā aromātiskā sauna, kurā plaušas izbaudīja brīnumjauku citrusu un kadiķa aromāta kombināciju.

20201005153759-78093.jpg

Pirts apmeklējums atslābina, liek uz mirkli aizmirst visas raizes. Un tad tu esi gatava ļauties brīnišķīgai peldei baseinā, relaksācijai burbuļvannā un intensīvai baseina ūdens kaskādes masāžai. Tu atkal jūti, ka pleci iztaisnojas  un atmaigst, saspringuma kamols ir pazudis.

20201005153827-50983.jpg

Divas stundas tikai sev mīļajai. Nedomāt, atslābināties, nomierināties, baudīt un sapņot ... par atvaļinājuma nākamajām dienām. 

Paldies Hotel Jūrmala SPA Wellness Oasis par lielisko atpūtu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Camilla Karlsen 4. janvāris 2021 08:04

Laimīgu Jauno gadu, laipni lūdzam 2021. gadā, lai sāktu gadu, jūs varat pieteikties aizdevumam ar tikai 2% procentu likmi NOVA GLOBAL FINANCE.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu dzīvesveidu, vai arī jums ir negaidīti izdevumi, NOVA GLOBAL FINANCE aizdevums ir rentabls veids, kā to panākt.

Nova Global Finances ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz 10 miljoniem eiro ar piemērotu atmaksas periodu no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājokļu un parāda konsolidācijas aizdevumu klāstu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar 2% procentu likmi.

Ko jūs saņemat:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu (papildu maksājumi samazina aizdevuma kapitālu)
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jūs varat pieteikties aizdevumam sev ērtā vietā un laikā

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša! Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Nova Global Finances un kurām nepieciešama plašāka informācija par KĀ PIETEIKTIES, SŪTĪT PASTĀTU pa e-pastu (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazināties ar Elliot kungu vietnē whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.