Palīdziet! Vairs negribu seksu ar savu mīļoto

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 12. jūlijs 2013 00:00
1653

„Iemīlējos, mīlestības dēļ pat pametu Latviju, jo mans draugs strādā Anglijā, bet tur aizbraucot, mīlas idille zuda. It kā jau nekas nav mainījies, bet man vairs negribas ar draugu seksu. Varbūt tas ir saistīts ar to, ka dzīve šeit nav tik ideāla, kā biju iedomājusies? Nevaru atrast darbu,“ Sieviešu Klubam savu problēmu uztic kāda lasītāja. 

Jautājam Sieviešu Kluba ekspertam Artūram Šulcam, seksologam.

„Mēs nevaram sev pavēlēt un dzīvot seksuālo dzīvi ar cilvēku, kas tajā brīdī nav iekārojams. Ja cilvēki mēģina dzīvot seksuālu dzīvi ar cilvēku, kas nepatīk, tas ir drošs ceļš uz saslimšanām. Sākumā tie var būt kādi ginekoloģiski iekaisumi, ar laiku jau nopietnāk – onkoloģiskas saslimšanas. Esmu novērojis, ka sievietēm, kurām ir šīs saslimšanas, ir kopīga vienojošā pazīme – viņas seksuālo dzīvi ar savu vīru dzīvo tikai pienākuma pēc,“ skaidro Artūrs Šulcs.

Ja otrs cilvēks vairs nešķiet iekārojams, nevajag ar varu spiest sevi ar viņu gulēt. Jāsaprot, iespējams tā ir zīme, ka vienas durvis ir aizvērušās, bet otras – atvērušās. Nevajag iestrēgt attiecībās. Svarīgi ir veidot un būt attiecībās, kas pašai ir pieņemamas, simpātiskas un baudu sniedzošas.

Jā, seksualitāti var ietekmēt arī trauksme. Kā meitene pati raksta – viņa nevar atrast darbu. Tas ir pamats trauksmes stāvoklim. Vajag izrunāties un pieņemt lēmumu. Jāsaprot, ka neviens neesam otra īpašums. Svarīgi ir neiestrēgt vienās attiecībās un nejusties vainīgai. Pareizā recepte šķiet šajā situācijā ir viena: izrunāties, pateikt paldies par jaukajiem kopā būšanas mirkļiem, paldies par kopā piedzīvoto, nevainot vienam otru, palikt draugiem, bet katram iet tālāk pa savu dzīves ceļu. Mums ir vajadzīgas attiecības, lai kaut ko iemācītos un otram iemācītu. Nu laiks jaunai mācībstundai.

Sieviešu Klubs

Sieviešu Kluba diskusijai:

Arī tev kādreiz bijušas situācijas, kad tu ilgu laika periodu nevēlies seksu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā