Otrpus varavīksnei (Nav paredzēts kautrīgajām un mulstošajām)

Autors: Linduchy, 2013. gada 26. oktobris, 00:00:51
Otrpus varavīksnei (Nav paredzēts kautrīgajām un mulstošajām)

Ir ieturēta neliela pauze kopš mana pēdējā bloga par orālo seksu. Iespējams, ka kāda no jums domāja, ka nākamais mans blogs būs veltīts anālajam seksam vai kam tamlīdzīgam, bet nē – šoreiz es vēlos pievērsties homoseksualitātes un biseksualitātes tēmai.

Homoseksualitāte ir emocionāla vai seksuāla tieksme pret sava dzimuma cilvēkiem. Vienkāršāk runājot – vīriešus, kuri piekopj homoseksuālas attiecības, sauc par gejiem, savukārt sievietes – par lesbietēm. Kā vēl vienu grupu vēlos izdalīt biseksuālus cilvēkus – tie ir cilvēki, kuri labprāt iesaistās emocionālās un seksuālās attiecībās gan ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, gan ar sava dzimuma pārstāvjiem.

Agrāk šādas tieksmes tika uzskatītas par nenormālām un nepiedienīgām. Šādi orientētiem cilvēkiem nācās slēpt no sabiedrības savas tieksmes. Lai arī tagad sabiedrībā ir palielinājusies iecietība pret homoseksuāliem un biseksuāliem cilvēkiem, vēl aizvien daudzi kautrējas un noliedz savas vēlmes, lai tikai izvairītos no nosodījuma un iespējamām neērtībām sabiedrībā, ģimenē un darba vietā.

Daļa sabiedrības nosoda jebkādas homoseksualitātes un biseksualitātes izpausmes. Bet ir daļa cilvēku, kuri mīlestības izpausmes starp divām/vairākām sievietēm uzskata par pieņemamu, taču starp vīriešiem gan ne. Nezinu gan daudz sievietes, kuras fantazētu par piedalīšanos divu vīriešu priekos, bet pieļauju, ka ir arī tādas. Un es to nenosodu. Manuprāt, tas viss ir normāli un pieņemami. Savukārt daudzi vīrieši gan fantazē par iespēju noskatīties un piedalīties meiteņu mīlas rotaļās. Bet, protams, kas var būt skaistāks par divu sieviešu mīlestību… ;)

Sekss ar sievieti. Ja Tev ir ienākusi prātā šāda doma, tas vēl nenozīmē, ka esi slēptā lesbiete. Vari būt mierīga – ļoti daudzas heteroseksuālas sievietes fantazē un arī realizē dzīvē šādas vēlmes. Daļa ir tādas, kas to dara, lai apmierinātu partnera fantāzijas, savukārt cita daļa to dara, lai gūtu savādākas sajūtas seksa laikā…un sekss ar sievieti Tev sniedz tiešām savādākas sajūtas. Ir ļoti daudz biseksuālu sieviešu, kurām sekss ar sievieti ir vienlīdz patīkams kā sekss ar vīrieti.

Ja Tev nav partnerattiecību, esi brīva un vēlies eksperimentēt, nav problēmu – Tu vari izvēlēties gan vīriešus, gan sievietes seksam. Nekādu saistību, nekādas skaidrošanās un pretenziju. Jāizmēģina ir viss dzīvē…nu labi, gandrīz viss ;)

Nedaudz pikantāks moments ir tad, ja Tev ir partnerattiecības un Tu vai Tavs vīrietis vēlas iesaistīt vēl vienu sievieti seksa rotaļās. Ja esat par to runājuši, bet līdz darbībai vēl neesat tikuši, es ieteiktu visu kārtīgi izrunāt, apdomāt un to darīt tikai tad, ja esat pārliecināti par sevi, savām spējām un savām attiecībām.

Lai arī cik ļoti vīrieši vēlētos seksu ar divām sievietēm un līdzdalību viņu rotaļās – nevajadzētu aizmirst, ka šim vīrietim būs jāvelta uzmanība un spēks abām dāmām, neskatoties uz to, ka meitenes mierīgi var apmierināt pašas viena otru. Jautājums Tev – vai Tu nebūsi greizsirdīga, ja Tavs vīrietis pievērsīsies citai sievietei? Tiešām kārtīgi apdomā šo momentu, lai beigās nebūtu ‘’jāuzmet lūpa’’.

Otrs moments – tas process (proti, sekss ar sievieti) Tev var iepatikties. Jo īpaši, ja Tavs vīrietis nevelta pietiekamu uzmanību un piepūli Tevis apmierināšanai. Un es nesaku, ka tas ir slikti, bet atkal jautājums – vai tas patiks Tavam vīrietim…jo, iespējams, ka vēlēsies kādu reizi ļauties mīlas rotaļām ar sievieti divvientulībā, bez viņa līdzdalības.

Nākamais jautājums, kurš nodarbina prātu – kur meklēt un kā uzrunāt potenciālo seksa rotaļu dalībnieci. Ir vairāki varianti – uzrunāt kādu no paziņām/draudzenēm (šajā gadījumā var būt nedaudz neveikls moments – ja nu viņai nebūs interese par piedāvājumu, ko viņa teiks, ko padomās un vai tik nepastāstīs vēl kādam), var izmantot sludinājumus, kas manuprāt ir vieglāk - tīmeklī ir daudzas vietnes, kur šāda seksa piekritēji un piekritējas ievieto sludinājumus.

Ja vēlies izmēģināt, bet tomēr kaut kur iekšienē ir nelielas bailes, pārliecības trūkums, sarunājiet tikšanos kādā klubiņā vai ballītē. Kāds kokteilis (vai daži), mūzika un dejas, cilvēki visapkārt, kas nepievērš jums uzmanību – padejojiet kopā, noglāstiet, noskūpstiet viena otru…ja tas jūs aizraus, tad var turpināt intīmākā gaisotnē. Un tas, ko jūs nolemsiet darīt tālāk, ir atkarīgs tikai no jums  ;)

 

Kāda ir Tava attieksme pret homoseksuāliem un biseksuāliem cilvēkiem? Vai kādreiz esi izbaudījusi seksu ar sievieti? Ja neesi, vai vēlētos ļauties šādai pieredzei?

Attēls: http://www.deviantart.com/morelikethis/295921900?view_mode=2