Otrpus varavīksnei (Nav paredzēts kautrīgajām un mulstošajām)

Linduchy
Linduchy 26. oktobris 2013 00:00
5949

Ir ieturēta neliela pauze kopš mana pēdējā bloga par orālo seksu. Iespējams, ka kāda no jums domāja, ka nākamais mans blogs būs veltīts anālajam seksam vai kam tamlīdzīgam, bet nē – šoreiz es vēlos pievērsties homoseksualitātes un biseksualitātes tēmai.

Homoseksualitāte ir emocionāla vai seksuāla tieksme pret sava dzimuma cilvēkiem. Vienkāršāk runājot – vīriešus, kuri piekopj homoseksuālas attiecības, sauc par gejiem, savukārt sievietes – par lesbietēm. Kā vēl vienu grupu vēlos izdalīt biseksuālus cilvēkus – tie ir cilvēki, kuri labprāt iesaistās emocionālās un seksuālās attiecībās gan ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, gan ar sava dzimuma pārstāvjiem.

Agrāk šādas tieksmes tika uzskatītas par nenormālām un nepiedienīgām. Šādi orientētiem cilvēkiem nācās slēpt no sabiedrības savas tieksmes. Lai arī tagad sabiedrībā ir palielinājusies iecietība pret homoseksuāliem un biseksuāliem cilvēkiem, vēl aizvien daudzi kautrējas un noliedz savas vēlmes, lai tikai izvairītos no nosodījuma un iespējamām neērtībām sabiedrībā, ģimenē un darba vietā.

Daļa sabiedrības nosoda jebkādas homoseksualitātes un biseksualitātes izpausmes. Bet ir daļa cilvēku, kuri mīlestības izpausmes starp divām/vairākām sievietēm uzskata par pieņemamu, taču starp vīriešiem gan ne. Nezinu gan daudz sievietes, kuras fantazētu par piedalīšanos divu vīriešu priekos, bet pieļauju, ka ir arī tādas. Un es to nenosodu. Manuprāt, tas viss ir normāli un pieņemami. Savukārt daudzi vīrieši gan fantazē par iespēju noskatīties un piedalīties meiteņu mīlas rotaļās. Bet, protams, kas var būt skaistāks par divu sieviešu mīlestību… ;)

Sekss ar sievieti. Ja Tev ir ienākusi prātā šāda doma, tas vēl nenozīmē, ka esi slēptā lesbiete. Vari būt mierīga – ļoti daudzas heteroseksuālas sievietes fantazē un arī realizē dzīvē šādas vēlmes. Daļa ir tādas, kas to dara, lai apmierinātu partnera fantāzijas, savukārt cita daļa to dara, lai gūtu savādākas sajūtas seksa laikā…un sekss ar sievieti Tev sniedz tiešām savādākas sajūtas. Ir ļoti daudz biseksuālu sieviešu, kurām sekss ar sievieti ir vienlīdz patīkams kā sekss ar vīrieti.

Ja Tev nav partnerattiecību, esi brīva un vēlies eksperimentēt, nav problēmu – Tu vari izvēlēties gan vīriešus, gan sievietes seksam. Nekādu saistību, nekādas skaidrošanās un pretenziju. Jāizmēģina ir viss dzīvē…nu labi, gandrīz viss ;)

Nedaudz pikantāks moments ir tad, ja Tev ir partnerattiecības un Tu vai Tavs vīrietis vēlas iesaistīt vēl vienu sievieti seksa rotaļās. Ja esat par to runājuši, bet līdz darbībai vēl neesat tikuši, es ieteiktu visu kārtīgi izrunāt, apdomāt un to darīt tikai tad, ja esat pārliecināti par sevi, savām spējām un savām attiecībām.

Lai arī cik ļoti vīrieši vēlētos seksu ar divām sievietēm un līdzdalību viņu rotaļās – nevajadzētu aizmirst, ka šim vīrietim būs jāvelta uzmanība un spēks abām dāmām, neskatoties uz to, ka meitenes mierīgi var apmierināt pašas viena otru. Jautājums Tev – vai Tu nebūsi greizsirdīga, ja Tavs vīrietis pievērsīsies citai sievietei? Tiešām kārtīgi apdomā šo momentu, lai beigās nebūtu ‘’jāuzmet lūpa’’.

Otrs moments – tas process (proti, sekss ar sievieti) Tev var iepatikties. Jo īpaši, ja Tavs vīrietis nevelta pietiekamu uzmanību un piepūli Tevis apmierināšanai. Un es nesaku, ka tas ir slikti, bet atkal jautājums – vai tas patiks Tavam vīrietim…jo, iespējams, ka vēlēsies kādu reizi ļauties mīlas rotaļām ar sievieti divvientulībā, bez viņa līdzdalības.

Nākamais jautājums, kurš nodarbina prātu – kur meklēt un kā uzrunāt potenciālo seksa rotaļu dalībnieci. Ir vairāki varianti – uzrunāt kādu no paziņām/draudzenēm (šajā gadījumā var būt nedaudz neveikls moments – ja nu viņai nebūs interese par piedāvājumu, ko viņa teiks, ko padomās un vai tik nepastāstīs vēl kādam), var izmantot sludinājumus, kas manuprāt ir vieglāk - tīmeklī ir daudzas vietnes, kur šāda seksa piekritēji un piekritējas ievieto sludinājumus.

Ja vēlies izmēģināt, bet tomēr kaut kur iekšienē ir nelielas bailes, pārliecības trūkums, sarunājiet tikšanos kādā klubiņā vai ballītē. Kāds kokteilis (vai daži), mūzika un dejas, cilvēki visapkārt, kas nepievērš jums uzmanību – padejojiet kopā, noglāstiet, noskūpstiet viena otru…ja tas jūs aizraus, tad var turpināt intīmākā gaisotnē. Un tas, ko jūs nolemsiet darīt tālāk, ir atkarīgs tikai no jums  ;)

 

Kāda ir Tava attieksme pret homoseksuāliem un biseksuāliem cilvēkiem? Vai kādreiz esi izbaudījusi seksu ar sievieti? Ja neesi, vai vēlētos ļauties šādai pieredzei?

Attēls: http://www.deviantart.com/morelikethis/295921900?view_mode=2

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 28. oktobris 2013 17:22

Jāsāk domāt, ka mans viedoklis par šo tēmu, kas agrāk it kā šķita izkristalizējies diezgan noteikts, tomēr ir mainījies vadoties no pieredzes...

Man ir pazīstams vīrietis, kurš visdrīzāk ir homoseksuāls (viņš tieši to nekad nav norādījis, taču ir pārāk daudz nianses viņa uzvedībā, kas liek par to domāt, kā arī fakti, kas visdrīzāk par to liecina), taču es pat teiktu, ka viņš ir ļoti patīkams un ar viņu vienmēr ir prieks satikties un papļāpāt. Tieši gan šo jautājumu viņam neesmu uzdevusi un tas nav nepieciešams - mums nav tik tuvas attiecības, tās drīzāk ir lietišķi/draudzīgas. Šai gadījumā - par viņa guļamistabu man nekas nav zināms, līdz ar to cilvēks man nav kļuvis nepatīkams.

Ļoti daudzas reizes dažādās ballītēs un klubos (nenoliegšu, arī kaut kādos iepazīšanās portālos kādreiz, kad tādos biju reģstrējusies) esmu izjutusi uzmanības un simpātiku apliecinājumus no sievietēm. Ir arī viena sieviete, ar kuru ikdienā daudz sanāk kontaktēties, kas arī acīmredzami ar mani koķetē. Atkal jau - savā ziņā uztveru to kā komplimentu, taču vai nu esmu jau pāri tam vecumam/dzīves posmam, kad vēlētos atsaukties uz šādu piedāvājumu, vai arī tādu vēl neesmu piedzīvojusi, lai būtu šāda vēlme. Katrā ziņā - arī šo faktu negatīvi netveru - vienmēr ir iespēja pateikt nē.

Tai pat laikā ir bijušas vairākas situācijas, kad manā acu priekšā ir nācies skatīt homoseksuālu pāru "jūtu izpausmes" (biežāk gan vīriešu). Godīgi - šis bija tas moments, kad homoseksualitāte man sāka šķist nepievilcīga, nepieņemama un zināmā mērā pat pretīga.

Un beigu beigās, ir gadījies komunicēt arī ar t.s. "transpersonu" - vīrieti, kurš uzvedas un ģērbjas kā sieviete. Ja sadzīves līmeņa saskarsme ar geju/lesbieti manī nekādas sevišķās sajūtas neraisa, tad šai gadījumā man tomēr rodas vēlme novērsties. Ar ko tas izskaidrojams - kas to lai zina. Nepatīk un viss.

Runājot par sevi - orientācija man laikam ir "pareizā". Tomēr nenoliedzu, ka kaut kādā posmā jaunības trakumā ir bijusi tīri teorētiska vēlme izmēģināt ko jaunu un neparastu - haha :D , taču acīmredzot tikai vēlme, ne psiholoģiska gatavība un nolūks ko tādu darīt. :) Šobrīd, līdzīgi kā minēja Spotorno, esmu pārak privātīpašnieciska un neuzskatu par pareizu un nepieciešamu savās attiecībās pieaicināt kādu trešo - neatkarīgi no tā - vīrieti vai sievieti.

Oi, izpaudos :D :D :D

Ivetta 26. oktobris 2013 23:23 Linduchy

Vieglākais jau ir nozākāt, nomelnot, apmētāt ar akmeņiem... Bet ne jau mēs tie esam, kuriem būtu tiesības nosodīt... Paši ne labāki esam, jo tāpat ar kaut ko grēkojamies.

Linduchy 26. oktobris 2013 19:50

Paldies, meitenes, par viedokļiem, par atklātiem komentātiem.
Jāsaka, ka, kad es rakstīju šo blogu, rēķinājos ar daļu komentāru, kuros būs atklāti naidīga attieksme un pusktēšana, ka tas viss ir amorāli un cilvēkiem ar šādu orientāciju nav pasaulē vietas, blā, blā, blā kam vispār tāds blogs vajadzīgs... :D
Mani priecē tas, ka tomēr SK valda tolerance pret savādākiem cilvēkiem...vai arī spēja paklusēt, ja tā nav :) (Y)(F)

Cerīte 26. oktobris 2013 17:45

Man ja nemaldos 2 reizes sievietes ir izr;adījušas simpātijas,nekas nav atšķirīgs kā vīriešiem-telefona zvani,nejauši un ne tikai pieskārieni,mēģinājumi piekārtot manas drēbes...Bija interesanti un tā viegli neparasti kairinoši,bet uz brīdi,tad jau sāku vairīties.

vecsprofils 26. oktobris 2013 13:01

Man ir trīs pazīstami vīrieši geji, par diviem no malas nekad nepateiksi, ka viņiem cita orientācija, arīdzan ļoti inteliģenti, daudzpusīgi, trešais gan tāds tipiskāks homo, eksibicionists, bet arī labs cilvēks. Ko viņi dara savā guļamistabā, par to nedomāju, katram tiesības izpausties kā grib.
Pati gan esmu privātīpašnieciska egoiste un patmīle, tāpēc ne ar sevi, ne savu otro pusi nedalos un negribētu arī nakotnē to piedzīvot.

Linduchy 26. oktobris 2013 12:49 kalliope

Skraidīšana plikiem apkārt tā ir mūsdienu tendence. Skatoties jaunos videoklipus lielajām zvaigznēm - plikums, vēl vairāk plikuma un vēl šis tas bonusā. No tā, man šķiet, tagad vispār nevar izvairīties :S

kalliope 26. oktobris 2013 12:00

homoseksuāļi netraucē, kamēr puspliki u.tml. nenēsājas pa ielām (starp citu arī puspliku heteroseksuāļu iešanu kaut kādos gājienos neuzskatītu par normālu)
neko tādu baudījusi neesmu un arī nealkstu - pietiek ar vīru, ko dara citi - tas ir viņu ziņā - ne nosodu, ne atbalstu, ja vien neuzplijas man tiešā vai netiešā veidā, mācot, kas ir un kas nav labi un pareizi. bet tā tas ir jebkurā jomā - arī reliģijā, ēšanas kultūrā (piem., gaļēdāji - veģetārieši) u.c. :) pati fanātiski neuzplijos ar savām idejām un gaidu to pašu arī no pārējiem :)

Linduchy 26. oktobris 2013 09:50 Nikte

To, lai apspriež Vīriešu klubs :D

Nikte 26. oktobris 2013 09:42

Un kas var būt skaistāks par divu vīriešu mīlestību? :D ROFL
Savā guļamistabā katrs dara,ko grib :X

Ivetta 26. oktobris 2013 08:32

Labāk no tā visa būt tālāk. Jā, ir bijušas īpatnējas domas uz to visu un brīžiem nāk prātā dullības, bet priecājos, ka tās ir tikai prātā ievēdījušas. Ka nav realizējušās. Dzīvē tomēr ir jābūt saprāta robežām, kuras jāapzinās.