ONLINE TV videosarunas ieraksts vecākiem par bērniem un skolu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. aprīlis 2014 16:23
2443

Portālā Maminuklubs.lv 24.aprīlī no plkst.12:00 - 13:00 notika video tiešraides diskusija par bērniem un skolu, sadarbībā ar Latvijas Universitātes pedagoģijas un psiholoģijas zinātnes ekspertiem un projektu “Atbalsts”.

Latvijas vecāki aicināti pievienoties virtuālai konferencei par bērniem un skolu, un uzzināt, kā veidot pozitīvas bērnu attiecības ar skolu, kā palīdzēt bērnam, ja skolā radušās problēmas ar pedagogiem vai vienaudžiem.  Kopā ar speciālistiem un vecākiem notiks izglītojoša diskusija, ko varēs vērot interneta video tiešraidē, kā arī piedalīties ar saviem jautājumiem un uzreiz saņemt atbildes.

Vecāki jau bērna pirmsskolas vecumā mēdz aizdomāties, kā bērns adaptēsies skolas videi, kā tiks galā ar mācību priekšmetiem, un, kā vecākiem atbalstīt bērnu skolas gaitās? Ja bērns skolā sastopas ar problēmām - attiecībās ar vienaudžiem vai pedagogiem, vecākiem nereti trūkst padoma, kāda ir viņu loma šo konfliktu risināšānā? Kā vislabāk atbalstīt savu bērnu un motivēt viņu pozitīvai uzvedībai skolā? Latvijas skolu vides kontekstā jārisina arī bērnu sociālās atstumtības problēmas - ja bērns skolā nevar iejusties, tiek izsmiets un atgrūsts.Tiešraides laikā vecāki tiks iepazīstināti ar projektu "Atbalsts", kas radīts bērnu sociālā atstumtības riska mazināšanai skolās.

Māmiņu Kluba video tiešraides ir noderīgs palīgs, izglītojot vecākus, radot iespēju bez maksas sastapt dažādus bērnu attīstības ekspertus.

20140424141818-31385.jpg

 Programmā piedalās projekta “Atbalsts” ekspertes, LU pedagoģijas un mākslas faukltātes docentes - Dita Nīmante un  Linda Daniela. Uz vecāku jautājumiem par bērnu psiholoģisko gatavību skolai un attiecībām ar vienaudžiem konsultēs klīniskā psiholoģe, ģimenes terapeite Baiba Martinsone.

Tiešraides laikā vecāki tika iepazīstināti arī ar speciālām īsfilmām, kas paredzētas bērniem un rāda, kā veidot attiecības ar vecākiem un vienaudžiem. Tajās arī sabiedrībā pazīstami jauni, radoši cilvēki dalīsies savos iedvesmas stāstos - kā kļūt par to, ko vēlies.

20140422144211-21675.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies