one life - be true with yourself

SARKANIEMATI
SARKANIEMATI 6. janvāris 2018 22:26
1409

Laiks, kad ieskatāmies sevī, pienāk negaidīti un ne pēc saraksta. Viņš atnāk - ir tāds brīdis, veselība nošķobās, krīze …. Un tad Tu ieklausīs, ieskaties un sajūti sevi. ….un tad Tu vari redzēt visādus brīnumus. Vēlos ieskatīties sevī, lai varētu dzīvot veselīgu dzīvi. Ar dzīvi saprotot miesu, garu un sabiedrību ap sevi kā vienotu organismu.

Sievišķība ir jāpraktizē ik dienas - ja esi ar to saaugusi, tad nedomājot; neesi => tad par to īpaši jāpiedomā. Šis blogs ir stāsts par manu ceļu no īpašas piedomāšanas uz saaugšanu ar savu iekšējo sievieti, kas ir harmonijā ar sev un pasauli.

Man ir jāzina, kas ir dzīvē galvenais, un jāatceras vienmēr, lai netēlotu šefu, kur augstākais varu būt tik kalpotājs kalpiem un nespridzinātu sevi augšā par blusām un kalniem, kurus nevaru pārcelt. Man ir jāizlaužas savu pieņēmumu jūrai, kas un kāda ir sievišķīga sieviete.

Mani kā sievieti veido mana tautība. Manā tautā bieži sastopami cilvēki ar zemu pašcieņu un pašapziņu. Arī es neesmu izņēmums. Man tas traucē uzņemties atbildību par savu dzīvi un veidot, kā es kopā ar SAVU ŠEFU esam to iecerējuši. Vēl viena blakne - nemitīga sūdzēšanās un kritizēšana, lai pašai nebūtu nekas jādara lietas labā.

Tavas lomas sabiedrībā veido Tavu personību. Bet tā neesi tu. Tu esi kaut kas gaisīgāks un netverams, ko vari pati sajust, kad norimsti no saviem pienākumiem (īstiem un iedomātiem) un ļauj sev vienkārši būt.

Nu jā - ir jāatrod līdzsvars starp sevi un citiem, aktīvs un pasīvs, uzspiest un plūdumam. Steiga=nevaļa=nav laika režīmā es vienkārši slīdu cauri dzīve pa vieglu miglu, kurā zūd svarīgais un … aizmirstu par sevi parūpēties kā cilvēks kur nu par sievieti. Un tad Tu paliec kā staigājoša šūnu čupa.

Atpūta ir vajadzīga, jo miega trūkums un ikdienas steiga un kreņķi manī modina augšā mežonīgu zvēru, kas ir neprognozējams un agresīvs. Atpūta palīdz atjaunot nosacīto līdzsvaru Tavā dzīvē un dod spirdzinājumu Tavai nervu sistēmai.

Cilvēkam nervu sistēma ir svarīga tāpat kā asinsrite, elpošana, gremošana. Dzīves vētrās un negaisos pirmo spiedienu saņem tieši nervu sistēma. Tā var turēt daudz un ilgi, bet pienāk brīdis, kad tā sāk šūpoties un grīļoties. Un tad…. un tad… jebkura sieviete pārvēršanas par fūriju solīti pa solītim - tai skaitā ar es. Pēc tam ir tikai daži soļi, lai mierīgs pīļu dīķis rādītos kā trakojošs okeāns ar orkānu. Tā tas ir Tava attieksme (nostāja, skats sauc kā gribi to, kā Tu skaties uz pasauli no sevis) NOSAKA  kā Tu jūties pasaulē - pat ja Tev plosās vētras apkārt Tu vari iekšēji smaidīt un pat lielos stresos justies labi.

Novēlu Tev sajust dzīves garšu un smaržu, kad esi, kas Tu esi. Dari, kas vienkārši iegulst Tavās rokās un ļauj būt, kas Tu esi. Ļauj savai sirdij pieskarties Dieva sirdij.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 7. janvāris 2018 10:24

Šķiet, ka es šobrīd iekšēji jūtos kā orkāns :S
Paldies par blogu! :) (F)

Kerstyna 7. janvāris 2018 01:00

Ōoo!!!!!! ;)