Nometne.Win-Win! 2.daļa

Autors: hiperkeri, 2011. gada 5. janvāris, 00:00:00
Nometne.Win-Win! 2.daļa

Win-win ir domāšanas veids jebkurās attiecābās,kas abām/visām pusēm sniedz labumu.

 


 

Jāsaka,ka Dievs arī domāja win-win,kad radīja pasauli,un nevienam par to nevajadzēja samaksāt:D

 

Ir 7 "baušļi",kas ir visu veiksminieku pamatā-tad nu re,kur tie ir:)

 

1)Esi proaktīvs-dari pats! Respektīvi,cilvēku valodā runājot-negaidi,kad tavus daurbus sāks darīt cits,vai arī tevi sāks uz to skubināt:D

 

2)Sāc ar mērķa izvirzīšanu! Tev taču ir sava Wonde-Wall? Filma The Secret parādīs,kas ir tās būtība;) Un šajā bauslī tas IR svarīgi:)

 

3)Sāc ar svarīgāko,lai īstenotu mērķi! Izveido "pakāpienu" sistēmu ceļā uz savu mērķi-piemēram-gribi notievēt? Mērķis- -10kg,pirmais solis-izrevidē ledusskapi,2-....un tā-izejot vienam solim no iepriekšējā..

 

4)Domā ar abpusēju ieguvumu(apsver potenciālo sadarbību-domā plašāk un ilgtermiņā) Piemērs-ja ir viena darba vieta uz 2iem cilvēkiem.Kā jūs rīkotos? Cīniesieties ar visiem zobiem?? Ja tici Dievam,tev vajadzētu ticēt arī tam,ka,ja šo konkrēto darbu tu nedabūsi,Dievs Tevi nekad neatstās bez resursiem izdzīvošanai;) Vai tas nav burvīgs solis uz pozitīvo domāšanu??

 

Tātad-nav jēgas tam otrajam pielīmēt kurpes pie grīdas,lai neierastos uz interviju un zaudēt tā savu godu un cieņu,bet abiem radīt draudzības saites-iznākumā jūs abi būsiet ieguvēji-tikai tas būs rādīts ar laiku;)

 

5)Centies saprast un tikai tad tiecies tikt saprast. Īsāk-vairāk klausies,mazāk runā:D

 

6)Esi sinerģisks un kooperatīvs. Veido patīkamu iespaidu par sevi darba kolektīvā-esi atsaucīgs,tolerants un draudzīgs;)

 

7)Uzasini zāģi! Ķeries pie lietas un sagatavo visu nepieciešamo:)

 

Un tiešām nav jācīnās,lai ko sasniegtu-daudz vairāk var panākt ar pozitīvu attieksmi un mīlestību pret to,ko dari:) Intrigas lai paliek seriāliem:P