Nometne.Win-Win! 2.daļa

hiperkeri
hiperkeri 5. janvāris 2011 00:00
619

Win-win ir domāšanas veids jebkurās attiecābās,kas abām/visām pusēm sniedz labumu.

 


 

Jāsaka,ka Dievs arī domāja win-win,kad radīja pasauli,un nevienam par to nevajadzēja samaksāt:D

 

Ir 7 "baušļi",kas ir visu veiksminieku pamatā-tad nu re,kur tie ir:)

 

1)Esi proaktīvs-dari pats! Respektīvi,cilvēku valodā runājot-negaidi,kad tavus daurbus sāks darīt cits,vai arī tevi sāks uz to skubināt:D

 

2)Sāc ar mērķa izvirzīšanu! Tev taču ir sava Wonde-Wall? Filma The Secret parādīs,kas ir tās būtība;) Un šajā bauslī tas IR svarīgi:)

 

3)Sāc ar svarīgāko,lai īstenotu mērķi! Izveido "pakāpienu" sistēmu ceļā uz savu mērķi-piemēram-gribi notievēt? Mērķis- -10kg,pirmais solis-izrevidē ledusskapi,2-....un tā-izejot vienam solim no iepriekšējā..

 

4)Domā ar abpusēju ieguvumu(apsver potenciālo sadarbību-domā plašāk un ilgtermiņā) Piemērs-ja ir viena darba vieta uz 2iem cilvēkiem.Kā jūs rīkotos? Cīniesieties ar visiem zobiem?? Ja tici Dievam,tev vajadzētu ticēt arī tam,ka,ja šo konkrēto darbu tu nedabūsi,Dievs Tevi nekad neatstās bez resursiem izdzīvošanai;) Vai tas nav burvīgs solis uz pozitīvo domāšanu??

 

Tātad-nav jēgas tam otrajam pielīmēt kurpes pie grīdas,lai neierastos uz interviju un zaudēt tā savu godu un cieņu,bet abiem radīt draudzības saites-iznākumā jūs abi būsiet ieguvēji-tikai tas būs rādīts ar laiku;)

 

5)Centies saprast un tikai tad tiecies tikt saprast. Īsāk-vairāk klausies,mazāk runā:D

 

6)Esi sinerģisks un kooperatīvs. Veido patīkamu iespaidu par sevi darba kolektīvā-esi atsaucīgs,tolerants un draudzīgs;)

 

7)Uzasini zāģi! Ķeries pie lietas un sagatavo visu nepieciešamo:)

 

Un tiešām nav jācīnās,lai ko sasniegtu-daudz vairāk var panākt ar pozitīvu attieksmi un mīlestību pret to,ko dari:) Intrigas lai paliek seriāliem:P

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 5. janvāris 2011 16:45

intasanta:) paldies par reaktīvo reakciju:)

intasanta 5. janvāris 2011 16:09

Sinerģisks...pārsvarā šo vārdu lieto, lai izteiktu kopābūšanas spēku. Tā ir tā sajūta, kas vieno...palīdz un vairo kopīgi ielikto enerģiju. T.i. 1+1=3

Aggie 5. janvāris 2011 15:47

...ko nozīmē SINERĢISKS?...

jana 5. janvāris 2011 10:39

Gudras patiesības un ievērojot tās panākumi neizpaliks :)