Nometne.Vīrieši pret Latvijas sievietēm. 5.daļa

hiperkeri
hiperkeri 6. janvāris 2011 11:06
728

 

Sveikas,mīļās:)

 

Nometnē vienā lekcijā par mācā-mību mēs apskatījām dažādas ietekmes sfēras ,kādēļ mēs esam tiktāl tādi,kādi esam:

 

-bērnības traumas(ha,ak,mēs nabaga pasistie..)

 

-ģimenes loma audzināšanā(mūsu personiskā vērtību sistēma,laika izmantošana,konfliktu risināšana,atbildība vai kompensējoša uzvedība brieduma gados tādēļ, spēka izmantošana,cieņa,godīgums,atklātība)

 

- uztveres pielietošana kultūras vidē(kā izturēties sociālajā līmenī,personiskās telpas robežu nospraušana,braukšanas paradumi(c`mon,tas IR rādītājs,ja tevi dienā grib nobraukt vismaz 2x:D un tad tevi vēl nolamā),vienvārdsakot-respektēšana un tolerance);

 

- mēdijos(autoritāšu,baznīcas necienīšana(jo seriālos,īpaši Bila Moldina ASV seriālos ģimenēs tēvi tiek nostādīti kā muļķi,piemēram,seriālā "Precējies. Ir bērni" vai arī tajā pašā krievu variantā par Bukiniem:) ),seksualitāte,varas izmantošana(te man būs tēma,par ko parunāt-stiprās Latvijas sievietes..

 

- personiskā pieredze-pieņemšana/noraidījums,panākumi,neveiksmes,citu vērošana...

 

Ikienai rīcībai ir sekas.Ikvienai ticībai ir sekas.

 

Ticība-Rīcība-Īstermiņa sekas-Ilgtermiņa sekas..

 

Un te nu gribu parunāt par mums, stiprās Latvju daiļavas.

Vai mūsu vīrieši ir vāji vai arī mēs viņiem neļaujam būt stipriem?

 

Ja Latvijas normālais(ienīstu šo vārdu,jo tas neizsaka pilnīgi neko,tiešī tāpat kā apzīmējums "stilīgs", jo,kas ir modē,bet tev nepiestāv,tātad nevar būt tavā stilā,bet ja kaut kas ir tavā stilā ,bet nav aktuāls modē,tad nafig to tā sauc (jā,bez cenzūras,lūdzu,jo esmu dusmīga!!!) variants ir ,kad jauns puisis,pardon, uztaisa meitenei bērnu un tad pats aizlaižas prom (pie tam  gada laikā ir iespējami 33 bērni vienam vīrietim)??

 

Kā viņi spēj ar šito...deal with it?? Ne izrēķināties,bet samierināties? tad jau sirdsapziņa vispār būtu no kontakta jāizštepselē, taču tas izskaidro,kāpēc viņiem smadzenēs ir `NOTHING` kastīte:D ),jo redz' nav pietiekoši gatavs tēva lomai. Bet meitene?

 

Un te sākas rūgšanas process.

 

Trauslajai meitenei nu ir jākļūst par stipro sievieti. Viņa audzina,piemēram,savu mazo dēliņu. Palaiž skolā,kur priekšā vienas skolotājas (jā,sievietes, visdrīzāk tādas pašas stiprās kā viņa māte),jo vīrieši taču neies mācīties par to, kur nemaksā!

 

Tā nu mazais rakaris izaug savus 18 gadus,pabeidz skolu un tad viņam izlaidumā saka- tagad tu esi kļuvis par vīrieti! Ej un esi vīrietis!

 

Hallo!!!! Un kur paliek piemērs šim mazajam?Vīrišķības piemērs??

 

Un tā izaug vāji vīrieši, jo viņiem nav ne jausmas, kā tādi zvēri kā "vīrieši" izskatās!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
acisciet 10. janvāris 2011 22:09

to Dinijs: Njā, smagi ar tām vakancēm:D Kod, kurā pirkstā gribi, visi sāp, bet iekost traki gribās.

dinijs 10. janvāris 2011 21:10

„Ja jūs apprecat”

Ja jūs apprecat savu mīļāko,
jūs radāt darba vakanci;

Ja jūs pieņemat darbā sievu
jūs radāt mīļākās vakanci;

Ja jūs salaulājaties ar darbu,
jūs radāt sievas vakanci;

Ja jūs iemīlaties savā darbā,
jums vairs nav spēka mīļākai;

Ja jūs iemīlaties savā sievā
no jauna – kā kāzu ceremonijā,
jums vairs nav laika darbam
un no tā cieš visi –
jūs, sieva un mīļākā

intasanta 7. janvāris 2011 10:32

Hiperkeri....neko..Mums nekas NAV jādara. Vienkārši jāmīl. Ja mīlam:)
Laikam tie lielie kreņķi ir bijuši no vēlmes kontrolēt, būt atbildīgai par visu...tak ļaujiet tam cilvēkam PAŠAM būt atbildīgam par sevi

hiperkeri 7. janvāris 2011 09:50

janika-nu nevaru tev nepiekrist....
bet jautājums-ko iesākt?

janika 6. janvāris 2011 22:26

mīļās sievietes ! esmu daudz domājusi un pārdomājusi par šo tēmu un nonākusi pie secinājuma , ka pašas vien esam vainīgas , ka tos dēliņus uzaudzinām par memļakiem .mēs mazajam puisītim visu pienesam klāt , ieliekam rociņās , pasargājam no fiziskiem darbiem , no domāšanas... visur viņus aizstāvam...un tā aug dēliņš kā stādiņš siltumnīcā .izaug pilngadīgs un ...gaida , ko mamma pateiks , kā darīt ...atradīs dēliņam darbu utt. mēs vienkārši nepadomājam, vai pašas gribētu sev blakus tādu vīrieti -bez prāta sava , bez atbildības , pienākuma utt..ja nav vīrieša - tēva , tad vismaz neaudzināsim vīriešus -bērnus.

hiperkeri 6. janvāris 2011 18:08

intasanta-njā,es nezinu,vai tu SK esi tik ilgi kā es,bet viens no maniem pirmajiem rakstiem..bija tieši par to.
nezinu vai tieši tāpēc,bet tas ir tikai loģiski,ka pievērsos Dievam.un jā,esmu grēkojusi,tāpēc tā man ir smaga tēma...
tomēr nevar to atstāt nepamanītu un stulbākais ir tas,ka vienmēr visvairāk cieš tieši sieviete.
neesmu redzējusi vīrieti,kam šāds solis būtu tik cieši pie sirdsapziņas kā sievietēm..

fabrikante 6. janvāris 2011 16:23

Par šito es baigi daudz esmu domājusi- savos mazliet pāri 30 es tik maz , manā izpratnē, normālus vīriešus esmu satikusi! Ieskaitot savu vīru un dažus vēl eksemplārus- varbūt uz vienas rokas varētu saskaitīt... Kādreiz domāju- kā var būt, ka mēs pašas tos memļakus izaudzinām, lai gan mums pašām ir bijušas problēmas normālus večus atrast un taču vajadzētu zināt, kādam vīrietim būtu jābūt! Bet varbūt dziļākā problēma ir nevis sievietē kā mātē, bet vīrietī kā tēvā?...tikai tagad par to esmu sākusi aizdomāties...

intasanta 6. janvāris 2011 15:54

Hiperkeri...iebraukšu varbūt jūtīgā tēma, bet mani kādreiz vājprātīgi tracināja mācītāji un priesteri, kas uzstājās PRET abortiem. Ne jau tāpēc, ka esmu PAR abortiem, bet tāpēc, ka tie bija vīrieši, kuri runāja par sievietes atbildību. Ne viena vārda no šo vīriešu puses nebiju dzirdējusi par vīrieša atbildību.... Tas tā, ne jau sievietes vien audzina vājus vīriešus, arī teorētiski stiprie vīrieši (kadi šie mācītāji man vienmēr ir izskatījušies) ĻAUJ viņiem tādiem būt tādējādi uzvedoties (t.i. kauninot tikai viena dzimuma personas par atbildības trūkumu)...
Kaut gan.. nekas jau tāpat nenotiek :)

smukaa 6. janvāris 2011 14:39

Par taam beerniibas traumaam..kriit uz nerviem,ka viss tiek novelts uz beerniibas traumu (gruutu beerniibu) vai kriizi:D
bet daljeeja taisniiba jau ir,ja gimenee nav iista viiriesha,tad no kaa lai jaunais puisis maacaas buut par viirieti?No Tv,zhurnaaliem..bet tie tak reklamee,ka viirietim jaastaigaa svaarkos un jaakraaso nagi..