Nometne.4.daļa. Kādēļ būt kopā ar Dievu

hiperkeri
hiperkeri 6. janvāris 2011 00:00
589

kāpēc būt par vai pret Dievu??

Iedziļinies šajā!

salīdzināsim pasaulīgos un kristiešu uzskatus!

tātad-Kristiešu pasaule sastāv no...

 

Dievs ir

  • Ir mērķis visam,ko viņš radījis(katram sava misija)
  • Ir radītājs,tātad katrai Dieva radībai ir sava vērtība. Un tāpēc man jāmācās mīlēt arī visneciešamākie cilvēki,jo Dievs mūs mīl visus-arī par saviem mīnusiem..
  • Vērtība ir citiem cilvēkiem,kuri domā arī par kopīgo mērķi un nebaidās no personīgā upura,jo...
  • ir pārpilnības mentalitāte-ir ticība,ka Dievs dos visu,kas mums ir nepieciešams pilncērtīgai dzīvei.
  • Ja beigsies benzīns,Dievs iedos dabas resursus,lai naftas vietā varētu izmantot rapsi,piemēram:P un tamlīdzīgi piemēri-galvenā doma ir-ja aizveras durvis,tiek dots logs,kurš varbūt ir stāvējis vaļā visu laiku,taču tu to neesi izmantojis pirms tam,lai tiktu laukā kā tas ir bijis par durvīm.ir jāmāk saskatīt...

zaudēsi darbu?atvērsies cita iespēja,jo Dievs par tevi rūpēsies un nekad tevi neatstāj vienu-viņš tevi ļoti,ļoti mīl!

 

 

Pasaulīgie?

Viņi uzskata, ka Dieva NAV

  • Nav mērķa,jo viss taču ir radies nejauši-no viena nejauša un haotiska sprādziena??
  • Nav vērtības nekam,jo mēs tak tāpat nomirsim,vai ne?
  • visa centrā esi tu pats.nevienam citam nevar uzticētie,jo tik daudz ko var sačakarēt,un ja nu kāds tev paskries priekšā veikala rindā,tad var gaidīt arī kautiņu,jo visiem ir dārgas viņu minūtes..
  • uzskati-viss ir limitēts-ja neesi iekrājis naudu,tad ,kad beigsies alga vai tevi atlaidīs no darba,droši vari iet kārties..

 

Pesimistiski,ne?

tāpēc es sāku pārkārtot savus uzskatus,jo man nepatīk šāda ateJiska dzīve,godīgi sakot...

 

Hiperkeri

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 6. janvāris 2011 18:45

viesi-tu par mani runā? jo tas bija mans pirms-periods:) un kāpēc lai es to enerģiju,kuram ticēju,kurš visu vada,kādēļ lai es viņu nesauktu īstajā vārdā??

6. janvāris 2011 17:01

Ateistiem (dažiem, kādi šeit aprakstīti) problēma ir tā, ka viņi domā, ka Dieva nav ne augšā, ne apakšā, ne pašos. Bet var būt ateisti, kuri uzskata, ka Dievs ir viņos (nu, varbūt viņi to nesauc par Dievu, bet par pašnoteikšanos, piemēram), viņi paši nosaka, kādai jābūt viņu pasaulei un tad īstenībā uz viņiem attiecas tie paši "kristiešu" punkti, tikai viņi varbūt nelūdz Dievam"ko man darīt, ko man darīt" un tad gaida atbildi it kā no augšas, bet gan paši nosaka "darīšu tā un tā, jo es pats nosaku, kā man dzīvot, jo es esmu galvenais savā dzīvē".

hiperkeri 6. janvāris 2011 13:45

intasanta-man tiešām baigais prieks par to,kā uztvēri šo rakstu :) jā,mēs nometnē arī par Hitleru runājām:D:D:D kurš to būtu domājis...
bet tā ir-viņam viņa idejas bija labas,tas tikai apliecina VIŅA pasaules uztveri un Realitātes atšķirībām ar viņa ieksējo realitāti...
un man vienmēr prieks,ja citiem prieks:) tas tā-kopumā:)

Ivetta 6. janvāris 2011 10:14

Man patīk kā ietvēri īsā rakstā samērā lielu informāciju salīdzinot ar ateistu un kristiešu dzīvi.

intasanta 6. janvāris 2011 10:06

Hei... jau ilgāk dzīvoju, jo vairāk pārliecinos, ka VISS ir saistīts. Ar ilgāk...es domāju- katru dienu. Tā piem. pāris dienas atpakaļ runāju ar savu kolēģi par to, cik daudz līdzīgā esam atradušas dažādos avotos..un mēs nospriedām, ka tāpēc jau esam izvēlējušās koučinga jomu, kas savā veidā to visu apkopo. Tā nav koučinga reklāma! Tas, ko es šajā rakstā pamanīju, PATEICOTIES HIPERKERI!!!!, ir tas kopīgais. Šeit paustie uzskati saskan ar šiem principiem:
1.ar cilvēkiem viss ir ok
2.cilvēku rīcību vada labi nodomi (katru!!!) Šis man bija riktīgi grūti pieņemams uzskats. Kā,arī Hitleru vadīja labi nodomi? Eu...bet tie viņa nodomi tak viņam šķita labi!
3.cilvēka rīcībā ir visi viņam nepieciešamie resursi
4.pieņemtais lēmums ir pats labākais, kurš tajā brīdī varēja tikt pieņemts
5.viss ir attīstībā, ja kāds spēj kaut ko iemācīties, tad to var izdarīt arī cits....nav kļūdu...ir pieredze un attīstība.
Nekad nebūtu iedomājusies, ka savilkšu DIEVU un KOUČINGU kopā. VISS IR ATTĪSTĪ'BĀ!
Paldies Hiperkeri! Arī iepriekšējais par WIN-TO-WIN un 7 veiksmīgu cilvēku paradumi bija super!

more 6. janvāris 2011 00:32

Viesi,
piekrītu Tev, bet katram savs. Tas ir jauki, ja kāds izdomā uzrakstīt kādu blogu - pārdomas par ticību un Dievu, jo visi nelasa par astroloģiju un tamlīdzīgām lietām ;) Katram savas intereses - tas ir jāmāk "pieņemt" un tāpēc, ka diskusijas var izvērsties asas, tāpēc jau nepārstāsim runāt par lietām, kas personīgi saista ;)

6. janvāris 2011 00:08

Diskusijas par ticību un Dievu nav labākās, jo vienmer cilvēki saiet ragos par šo tēmu