Nodevīgais Ādams... piesmietā Ieva...

Kerstyna
Kerstyna 16. aprīlis 2014 14:11
4198

Reiz, ne tik senos laikos, kādā, ne pārāk lielā pilsētā dzīvoja divas māsas.
Ģimene kā ģimene, ar savām rūpēm un raizēm un priecīgiem mirkļiem. Māsas auga, satika vienmēr apbrīnojami labi, nekonkurēja uz puišiem, jo katrai bija savs ideālais puišu tips. Vecākiem  gan nebija daudz vaļas ar meitām noņemties, jo papiņš sen jau bija pagaisis no aprites, bet mamma bija jau apprecējusi trešo tēti. Tāpēc meitenes auga ar apziņu, ka var paļauties tikai viena uz otru....
Un tad vecākā māsa apprecējās. Ne jau ar savu sapņu puisi, bet ar vīrieti viduvējo - mēreni turīgu, mēreni izglītotu, ne pārāk izteiktu personību. Jaunais pāris palika dzīvot sievas vecāku mājā, galu galā - mājā vietas gana un kaut kas  jau jāiekrāj dzīvei, tādi normāli apsvērumi. 
Nebija ilgi jāgaida, kad precētajai māsai pieteicās mantinieks. Topošais papucis vismaz izskatījās pārlaimīgs, bet grūtniecība neritēja gludi, jaunā sieva un topošā māte vairāk laika vadīja pa slimnīcām, kā mājās. 
Laiks pagāja un ilgi gaidītais mazulis bija klāt. Jaunā mamma ar bērniņu mājās, laimīgais papiņš lēkā apkārt,  un tad jaunākā māsa paziņo, ka arī ir gaidībās.... no māsas vīra.  
Lieki , iespējams, piebilst, ka šajā ģimenē mīlestība un sapratne izgaisa kā nebijušas,  un to vietu ieņēma salts, iznīcinošs naids....
Kā gan tas varēja notikt, ka viena māsa tik ļoti nodeva otru?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
spiiguliite 14. augusts 2014 12:39

Es šobrīd skatos vienu spāņu seriālu, kurā ir līdzīga situācija, māsa pārgulēja ar otras māsas vīru, un tad nu tagad pakāpeniski rāda kāpēc tā notika, kādēļ māsa pavedināja māsas vīru, un kāpēc vīrs ļāvās. Interesanti.

Kerstyna 16. aprīlis 2014 16:48 makvins

O! Skarbi....

mazaa raganina 16. aprīlis 2014 16:44 Kerstyna

Un pie tam vēl dvīņu māsa...

Nikte 16. aprīlis 2014 15:45

Pretīgi,ka miesīga māsa tevi nodod :X

vecsprofils 16. aprīlis 2014 15:22

Domāju, ka atslēga slēpjas šeit "Vecākiem gan nebija daudz vaļas ar meitām noņemties, jo papiņš sen jau bija pagaisis no aprites, bet mamma bija jau apprecējusi trešo tēti."
Nav morāles un vērtību, partnerus var mainīt kā grib un jebkādās kombinācijās, nebrīnītos, ja vēl kāda no tādām meitām gulētu ar patēvu.

Kerstyna 16. aprīlis 2014 15:00 makvins

Šamais jau arī ir drusku izrediģēta realitāte.

mazaa raganina 16. aprīlis 2014 14:58

Zinu šādu stāstu arī reālajā dzīvē.