Nobeigums. III daļa (mulstošās atkal izlaiž šo blogu)

Linduchy
Linduchy 22. augusts 2014 22:42
6052

...

Kārlis glāstīja manu augumu, virzot savu  roku zemāk, zemāk un vēl zemāk. Piepacēlu gurnus, lai viņš saprot, ka es ilgojos pēc glāsta. Jā, beidzot! Viņš uztvēra manu kustību, glāstīja gludo pauguriņu, kutināja manu klitoru ar pirkstu, tad iebāza to manī, izbaudīdams miklumiņu. Apviju savas kājas ap viņu, viņš spēcīgi ietrieca savu locekli manī. Kārlis bija tik izslāpis pēc seksa, viņa grūdieni bija ātri, spēcīgi un dziļi. Kā man tas patika. Bet vēl tikai daži spēcīgi grūdieni un viņš beidza manī ar tīģera cienīgu rūcienu. Pārāk ātri, bet ko nu var gribēt no tik izsalkuša vīrieša…neliela vilšanās…nē, pamatīga vilšanās…

Kārlis atbrīvoja mani no sava svara, nokrītot blakus. Abi skatījāmies augšā, nekurienē. Caur biezajiem koka zariem un cieši saaugušajām lapām debesis nemaz nebija saskatāmas. Virs mums bija kustīgi zaļi griesti ar mainīgām ēnām. Prātā iešāvās divi vārdi Vējš vītolos, un šī doma radīja smaidu manā sejā…vienkārši dumju smaidu, bez pamatojuma. Piecēlos sēdus. Kārlis sāka glāstīt manu muguru. Palūdzu pārtraukt, jo šādi glāsti šķita kā bezjēdzīga atvainošanās par tik īsu baudas mirkli. Kārlis piepacēlās, atstutēdamies pret savām rokām. Viņš izskatījās apmulsis, jo vēl tikko es smaidīju, bet tagad neļāvu viņam sevi glāstīt. Noteikti viņš pārprata manu smaidu, nodomāja, ka man bija tik labi, tāpēc smaidīju kā pavasara saulīte. Naivais!

Ieildzis klusums, vien putnu dziesmas, kukaiņu trokšņi un vēja rotaļas vītola zaros. Nē, to tā nevar atstāt. Ne jau dažu mežonīgu grūdienu dēļ es tevi iekāroju visu dienu. Es gribu vēl un TAGAD, un šoreiz noteikumus diktēšu es!

Devos pakaļ savai somai, kurā bija ielikta alus pudele. Atgriezos atpakaļ un jāteniski apsēdos viņam virsū. Viņa acis nedaudz iepletās. Viņš to nebija gaidījis. Ar lūpām satvēru pudeli un iedzēru malku, neatraujot savu skatienu no Kārļa sejas.

         - Vai tu vēlies alu? - viltīgi smaidīdama, jautāju. Manā jautājumā varēja manīt valdonīgu toni.

         - Eee…emm…jā, vēlos. Kā lai atsakos no alus, kurš pabijis tavā mutē, - Kārļa acis dzirksteļoja.

Iedzēru vēl vienu malku, nedaudz atliecu viņa galvu atpakaļ, pieliecos pie viņa mutes. Kārlis ļāvās. Lēnā strūklā alus tecēja no manas mutes viņa mutē. Daļa alus notecēja pa manu zodu, atsevišķas lāsītes strauji virzījās zemāk. Viņu tas sajūsmināja. Tīšām padīdījos, sēžot viņam virsū. Jutu, ka viņa loceklis jau atkal atsaucās uz manām kustībām. Skūpstīju viņu dziļi un ilgi, līdz viņš bija gatavs turpināt sniegt man baudu. Piepalīdzēju viņa loceklim iekļūt manī. Iestenējos no baudas,jo viņa izliekums un garums bija ideāls šai pozai. Turpināju kustēties, domājot vien par savu baudu. Kārlis glāstīja manas krūtis un kaklu. Satvēru viņa rokas, neļaujot sevi glāstīt. Pieliecos un skūpstīju viņu, turpinot kustēties ātrāk un ātrāk. Tiklīdz jutu, ka viņš ir tuvu robežai, nedaudz palēnināju kustību tempu.

         - Nē, nē…šoreiz es tev neļaušu tik ātri beigt. Man patīk uz tevis jāt…gribu kārtīgi apjāt tavu ērzeli, - jau atkal viltīgi pasmaidīju un noliecos pie viņa sejas, lai saņemtu kārtējo dziļo skūpstu.

Vairākas reizes atjaunoju tempu un atkal piebremzēju tiklīdz viņš bija tuvu kulminācijai. Kad biju pietiekami ilgi mocījusi Kārli, sāku kustēties ātrāk un ātrāk – sārtums vaigos, patīkami spīdzinošs un reibinošs skudriņu dancis uz mana mugurkaula, tauriņu virpulis pavēderē un vēja zvanu melodija ausīs...JĀĀĀ!!!...spēcīgi iekodu savā apakšlūpā un atbrīvoju pavēderē ieslodzīto tauriņu varavīksni. Jutu, ka arī viņš ir gatavs kulminācijai. Strauji piepacēlos,viņa loceklis izslīdēja no manis. Kārlis izskatījās izmisis. Ieturēju mirkļa pauzi, skatoties viņa izmisīgajā skatienā, tad noslīdēju zemāk un satvēru viņa locekli ar lūpām.

         - O, jā….mmmmm, - viņš zaudēja valodu, tikai turpināja stenēt no baudas, kuru sagādāju viņam ar savu muti.

Viņa ērzelis bija tikpat samulsis kā viņš pats, bet ar lūpām un mēli sniegtā bauda vien vairāk lika notrīsēt. Siltā sperma piepildīja manu muti. Kārlis izskatījās iztukšots, apmierināts un apdullis.

Ļāvu viņam nomierināties un nomierinājos arī pati. Devos ūdenī, pēc brīža Kārlis pievienojās man. Bez īpašiem vārdiem, bez liekiem glāstiem, vien apmierināts smaids un skatiens, kas lieicnāja, ka mēs abi esam saņēmuši kāroto.

Kārlis izbrida krastā, dzēra alu un starojošs skatījās uz mani. Ūdens samtaini glāstīja manu ādu. Ļāvu, lai ūdens aiznes prom visu, kas nupat noticis, it kā nebijis. Devos uz krastu. Kārlis steidzīgi paķēra dvieli un sagaidīja mani krastā ar maigu apskāvienu. Viņš aplika dvieli man ap pleciem un mīļi skatījās manās acīs. Tajā skatienā bija pārāk daudz. Tik daudz es negribēju, tik daudz es neplānoju un nebiju gatava tam. Novērsu skatienu un sapratu, ka esam pārkāpuši robežu un tagad neesam gatavi pieņemt sekas…es neesmu gatava…

Sāka krēslot, bet neviens no mums nevēlējās un nebija gatavs doties atpakaļ, lai satiktos ar realitāti…ar Inesi. Atpakaļceļš bija garš un ilgs. Viņš turēja manu roku. Mēs runājām par dažādām nenopietnām lietām, jokojām un smējāmies. Tuvojoties galapunktam, viņš ciešāk saspieda manu roku, apstājās un izmisīgi ieskatījās manās acīs…pēdējais skūpststik reibinoši salds…

Kad atgriezāmies Ineses vasarnīcā, viņa bija iemigusi šūpuļtīklā. Vēlāk mēs kopā paēdām vakariņas, jautri jokojot un apspriežot peldi un skaisto vītolu, neiedziļinoties papildaktivitātēs, kurām mēs ļāvāmies. Domāju, ka Inese neko nenojauta. Ja arī nojauta, tad vismaz neko neizrādīja ne man, ne Kārlim…

Bilde: www.pinterest.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 25. augusts 2014 12:07 spiiguliite

Nē, pagaidām blogoju tikai Sieviešu klubā ;)

spiiguliite 25. augusts 2014 11:54 Catwoman

Tev gadījumā nebija savs blogs, es domāju ārpus sieviešu kluba?

Kerstyna 24. augusts 2014 13:10

(Y) veselīga erotika.

Linduchy 24. augusts 2014 11:26 Nikte

Es sapratu, tikai ākstos :D

Nikte 24. augusts 2014 10:55 Catwoman

Nē,nē..tas vārds "apjāt" nav īsti pareizs ;)

Linduchy 23. augusts 2014 16:59

Paldies par komentiem, prieks, ka jums patīk :) Un, ja reiz patīk, tad ir stimuls un iedvesma turpināt ;)

Linduchy 23. augusts 2014 16:58 Nikte

Ok, nākamreiz izmantošu ''apjāt arābu rikšotāju'' :D

vecsprofils 23. augusts 2014 13:26

Man nav ko daudz teikt, pateikšu tikai - BRAVO! (L)

vecsprofils 23. augusts 2014 13:26 spiiguliite

(Y)

Nikte 23. augusts 2014 11:59

Super,tikai manuprāt vārds "apjāt ērzeli" īsti neskan :X Bet kopumā (Y)

spiiguliite 23. augusts 2014 11:16

Aizliegtais auglis salds kamēr aizliegts.
Izlasīju visas trīs Tavas daļas, malace. Nevajag mums Greju pašiem sava erotikas pavēlniece ir :)