Nieki... nenieki....

Kerstyna
Kerstyna 2. oktobris 2013 08:33
1497

Mans Robins atkal nav mājā.... vazājas apkārt, it kā mājās nebūtu ko darīt. Varbūt viņam mājās uzmanības pietrūkst? Donna to tik dara kā nabaga runcim kurvīšus dod, tā nu šis iet savu varoņtenoru tricināt zem svešiem logiem.
Kaimiņu suns, šķiet, mājas sajaucis, sargā manējo, labi, ka ne no manis pašas:D Kas gan viņam mājā trūkst? Laikam jau saimnieku uzmanības tik trūkst, jo ,neizskatās pēc badā pamiruša suņskeleta, paēdis ir, bet paglaudīts laikam nav.
No kolēģa sieva aizgājusi pie cita, un nabaga pie tam vēl. Kolēģis nesaprot - kas par lietu - visa kā gana, nekas netrūkst..., bet aizgājusi pie cita. Varbūt uzmanības mājā pietrūka?
Nieki? Muļķības? Kā var uzmanības pietrūkt? 
Patiesībā tie nav ne nieki, ne muļķības, tā ir skumja realitāte. :(

Tikai tad, kad uzmanības pietrūkst , mēs pamanām, ka kaut kas nav tā kā vajag, kaut kas pietrūkst....  Vai nevērību pamanām ātrāk kā  uzmanības izrādīšanu? Laikam gan.... Vai pamanām, kad paši paliekam nevērīgi? Ne tik ātri.. Ai, skumji kaut kā....

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 2. oktobris 2013 09:13

(Y)

pece 2. oktobris 2013 08:48

Cilvēki vispār ir kļuvuši vairāk ierāvušies sevī, egoistiskāki, prasīgāki pret citiem (bet ne pret sevi) un problēmas izliekas nemanām, iegrimstot virtuālajā socializācijā....