Neredzamā pasaule līdzās

mazaa raganina
mazaa raganina 22. septembris 2010 06:25
1540

Kopš vakardienas vakara mani nomāc kāda doma.Vakar man bija vecāku sapulce bērnudārzā un cita starpā audzinātāja,kura ir patiešām ļoti jauka un sirsnīga izteica tādu domu.

 

 

Viņa stāstīja,ka bijusi uz kristīgo nometni vasarā un tur mācītājs stāstījis par simboliem cilvēku dzīvē,konkrēti par nāves simbolu-miroņgalvu. Audzīte ieteica nepirkt bērniem ne apģērbus, ne apavus un citas lietas uz kurām ir šādi attēli,jo mēs saviem bērniem uzliekam nāves zīmi, jo tie strādā mums par sliktu. Klausoties tajā visā man palika slikti,jo...mans bērns,lai arī kā es pretojos,vēlējās,lai skolas somu es nopērku tieši ar n-tajām miroņgalvām,kuru arī nopirkām.

 

Ja vakar man ceļā būtu kāds lielveikals un brīva naudas summa,es nedomājot nopirktu citu somu. Šodien es uz to visu skatos ar mazliet vēsāku prātu,kaut arī iekšējs nemiers mani plosa joprojām. Parasti es nelaižu sev klāt domas par ļaunām acīm un tamlīdzīgām lietām, bet šie pāris teikumi kopš vakardienas dun man galvā.

 

Vēlos uzzināt Jūsu domas šajā jautājumā,cik tas viss varētu būt nopietni un vai Jūs pašas arī esat saskārušās ar līdzīgām situācijām?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
5. novembris 2010 11:43

Iespējams ka tie ir tikai aizspriedumi,bet es zinu cilvēkus kas pēc ļoti smagas autoavārijas vairs neizvēlēsies šo simbolu kārt mašīnā un es zinu vienu puisi, kas smagi tika piekauts,vairs nevilks gredzenu ar šo simboliku un viņš nebija ne gots,ne metālists...var būt ka tās ir tikai sakritības,bet kāpēc gan izaicināt likteni...katram simbolam ir sava nozīme,mēs nekad nezinām kā būtu ja būtu...iespējams ka ar šo simbolu mēs arī kautko negatīvu piesaistam...

pfff 25. septembris 2010 18:04

Manuprāt, tie ir tikai aizspriedumu, kas gadu laikā ir izveidoju;sies cilvēku galvās....Un vēl pie tam kristīgajās nometnēs visādus brīnumus Jums sastāstīs...

smukaa 24. septembris 2010 15:34

rudace - par gudriishiem :D

rudace 22. septembris 2010 23:39

sava daļa taisnības tajā visā noteikti ir, jo simbolos slēpta dziļa jēga. To var noliegt vai piekrist, tas simbolu nozīmi un ietekmi nemaina. Ja katrai krāsai piemīt enerģija, tad kāpēc lai tāda nebūtu simboliem.
Neredzamā un okultā pasaule tiek apzīmētas ar simboliem. Lielvārdes jostā ieausti simboli, un katram no tiem sava enerģija un spēks, ko tas gan dod, gan piesaista.
Kāpēc lai ar galvaskausiem lai būtu citādi? skaidrs, kā diena, ka tas ir simbols un ne jau ar pozitīvu nozīmi...
Tikai cik ir to, kas zina to nozīmi? daudz vairāk ir "gudrīšu", kas bļaustās, ka tās visas ir muļķības un viss slēpjas tikai galvā
cilvēkam dota liela dāvana- brīvā izvēle, bet no tās sekām neviens to nav atbrīvojis...

magdala 22. septembris 2010 22:49

cilvēka galvaskauss kauli vien ir. tikai sabiedrībā, kur nāves tēma ir tabu var rasties tādas negatīvas interpretācijas. tas pats, kas melns kaķis. tā arī jāuztver. piekrītu ari smukaas viedoklim. domas veido mūs un pasauli mums apkārt.

smukaa 22. septembris 2010 20:04

Tad jau katra lieta un katrs kaut cik negatiivs simbols nes negatiivu energiju!
Domaaju,kaa to cilveeks uztver taa arii ir!Ja domaasi,ka tas ir negatiivs simbols,buus arii!

lakrica83 22. septembris 2010 19:42

Nu nezinu gan...visam sava vieta ....nu ne velti to sauc arī par miroņgalvu .Katram sava vieta. N u vaitad mums trūkst jauku lietu ar kurām izdaiļot savu apģērbu u.t.t Nu jau no apzemes jāvelk ārā kautkas, kas ir mūsu sastāvdaļa ( kā minēja Sandija) un jābliež uz krekliņiem. Tā ir katra paša darīšana, bet tādas ir manas doma. Nu visam ir sava robeža!

Aggie 22. septembris 2010 19:21

...nu es ar to sāku pamazām sadzīvor, jo lūk lielais puika gribēja skolas somu ar miroņgalvām... un nopirku ar...

sandija 22. septembris 2010 18:31

Es nezinu, neesmu tik ļoti pret miroņgalvām, lai gan nefanoju par tām. Man liekas, ka Nāve ir tāda pati Visuma sastāvdaļa kā jebkurš cits. No nāves mēs baidāmies, jā, bet tomēr mums būtu dzīvē jāmācās arī tās noslēpumi, jāgatavojas tai.
Skelets - tas taču ir katrā no mums:)! Ja mēs baidāmies no skeleta simbola, mēs baidāmies no nāves sevī, bet tā neizbēgami pienāks.

plastic 22. septembris 2010 15:31

forši.... man tieši divas tādas galvas ir ietetovētas uz atslegas kaula abās pusēs :) nu man visu mūžu bus jānes šis simbols :D

mazaa raganina 22. septembris 2010 15:21

Laikam vienkāršāk būs nopirkt citu somu,vismaz pati nomierināšos.Tieši tā,viss ir galvā un tajā tagad ik pa brīdim uzpeld vakardienas teiktais.

saulje 22. septembris 2010 15:14

galīgi nesaista tās miroņgalvas un citi ne īpaši pozitīvi tēli, bet nevis aiz tā, ka ticu to negatīvajai ietekmei, bet gan aiz tā, ka man neliekas, ka bērniem kkas tāds piestāvētu

lakrica83 22. septembris 2010 14:59

Nu rebeka nesalīdzini multeņu tēlus ar miroņgalvām. Es vairāk to uzskatu par principa jautājumu. Tā ir miruša cilvēka galva. ( neuztveru to kā sātanista vai vienkārši ļaunu zīmi).
Nu tad jau uz krekliņiem drukāsim ārī pussadalījušos līķu bildes....stilīgi!

lakrica83 22. septembris 2010 14:56

Esmu kategoriska šajā lietā. Nē un viss. Neesmu domājusi par to kāda nozīmē šim lietiņām un simboliem vai tie tiešām mums kautko nodara, bet nu tas ir kautkāds tabu man. Kad meitiņa bija zīdainītis staigājot pa mazuļu veikaliem un meklējot viņai mazuļa drēbītes biju šokā, jo ieraudzīju nu pavisam maziņam kādam 2-3 mēn vecam bērniņam domātu melnu rāpulīti ar lielu miroņ galvu virsū. Nu jej bogu....man tik šķērmi sametās. Mans bērns varētu lūgties, krist gar zemi, bet šitādas briesmas viņam neredzēt.

Rebeka 22. septembris 2010 14:33

Tā kā neesmu no kristīgajiem un neesmu arī no sātanistiem, tad man šādu simbolu nozīme ir dziļi vienaldzīga, neticu ka kaut kāds zīmējums tagad nesīs nelaimi vai laimi, VISS IR MŪSU GALVĀS, ja uzskatīsim ka tas nes nelaimi un par to visu laiku domāsim tad protams, tā arī būs.

Manam bērnam ir apakšbikses ar miroņgalviņām, kāpēc?? Tāpēc ka Rimi tās bija vienīgās pieejamās uz to brīdi kad vajadzēja, un man pat prātā nenāca zīmējumu dēļ nepirkt.

Tikpat labi, tad uzvelkot krekliņu ar Supermena emblēmu, mums rods superspēks.

daigar 22. septembris 2010 13:32

Mani pašu kautkā iekšēji attur to lietu pirkšana, kur virsū ir tās miroņgalvas un nāves simboli, nebūšu kļūdījusies savās sajūtās.