Nereāli-reāls sapnis

Autors: Linduchy, 2013. gada 14. jūnijs, 10:03:02
Nereāli-reāls sapnis

 

 

Šorīt pamodos ar īpatnēju sajūtu - tik nereāli reāls sapnis. Sapnī dziedāju Pet Shop Boys dziesmu West End Girls, kas pats par sevi nebūtu nekas nereāls, bet svarīga bija dziedāšanas vieta - dziedāju uz sarkanās planētas (uz Marsa).

Ja vēl vakar vai iepriekšējās dienās būtu skatījusies kādu filmu par kosmosu utt, tad tas būtu  saprotams - zemapziņa nostrādāja. Bet tagad - mistisks sapnis par nokļūšanu un  dzīvošanu uz Marsa ar ne īpašu legālu nodarbi…un bonusā tik reāls mirklis ar dziesmas dziedāšanu...pat vīram pārjautāju, vai gadījumā pa sapņiem nedziedāju skaļi - trakums :D

Vispār var jau būt, ka zemapziņā atmodās kādu laiku atpakaļ lasīta informācija par cilvēku koloniju uz Marsa, par iespēju pieteikties dzīvošanai tur. Cik tur tūkstoši cilvēku ir pieteikušies šādam vienvirziena braucienam kā trakam ceļojumam. Bet var jau būt, ka zemapziņā nostrādāja lasītā informācija par Zemes pārapdzīvotību (2100. gadā pēc aprēķiniem Zemi apdzīvos jau 11 miljardi iedzīvotāju).  Un var jau būt, ka ap 2100. gadu cilvēki brauks ceļojumā uz Marsu kā tagad brauc uz Turciju vai Ēģipti.

Un ko domājat Jūs - vai sapņiem vienmēr ir jābūt skaidrojumam, vai arī mēs  tos redzam vienkārši tāpat kā nakts filmu mūsu smadzenēm?

Un otrs jautājums - vai Jūs būtu gatavas doties vienvirziena braucienā uz Marsu vai citu vietu kosmosā?

 

 

Iesūti arī tu savu blogu Sieviešu klubam un piedalies ikmēneša konkursā. (Par konkursu lasi ŠEIT )