Nereāli-reāls sapnis

Linduchy
Linduchy 14. jūnijs 2013 10:03
1099

 

 

Šorīt pamodos ar īpatnēju sajūtu - tik nereāli reāls sapnis. Sapnī dziedāju Pet Shop Boys dziesmu West End Girls, kas pats par sevi nebūtu nekas nereāls, bet svarīga bija dziedāšanas vieta - dziedāju uz sarkanās planētas (uz Marsa).

Ja vēl vakar vai iepriekšējās dienās būtu skatījusies kādu filmu par kosmosu utt, tad tas būtu  saprotams - zemapziņa nostrādāja. Bet tagad - mistisks sapnis par nokļūšanu un  dzīvošanu uz Marsa ar ne īpašu legālu nodarbi…un bonusā tik reāls mirklis ar dziesmas dziedāšanu...pat vīram pārjautāju, vai gadījumā pa sapņiem nedziedāju skaļi - trakums :D

Vispār var jau būt, ka zemapziņā atmodās kādu laiku atpakaļ lasīta informācija par cilvēku koloniju uz Marsa, par iespēju pieteikties dzīvošanai tur. Cik tur tūkstoši cilvēku ir pieteikušies šādam vienvirziena braucienam kā trakam ceļojumam. Bet var jau būt, ka zemapziņā nostrādāja lasītā informācija par Zemes pārapdzīvotību (2100. gadā pēc aprēķiniem Zemi apdzīvos jau 11 miljardi iedzīvotāju).  Un var jau būt, ka ap 2100. gadu cilvēki brauks ceļojumā uz Marsu kā tagad brauc uz Turciju vai Ēģipti.

Un ko domājat Jūs - vai sapņiem vienmēr ir jābūt skaidrojumam, vai arī mēs  tos redzam vienkārši tāpat kā nakts filmu mūsu smadzenēm?

Un otrs jautājums - vai Jūs būtu gatavas doties vienvirziena braucienā uz Marsu vai citu vietu kosmosā?

 

 

Iesūti arī tu savu blogu Sieviešu klubam un piedalies ikmēneša konkursā. (Par konkursu lasi ŠEIT )

 

                                                            

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pantai 14. jūnijs 2013 15:49

Sveikas!
o, sapņi - seriāli? Par to gan pirmo reizi dzirdu. Iespaidīgi.

Pašai arī mēdz būt krāšņi sapņi, gan par cilvēkiem no savas reālās dzīves - draugi, radi. Bieži ir tēli bez galvām - it kā pazīstams tēls, bet nesaproti, kas tas ir, jo seju neredz. Kā arī bieži vien par pasaules politiku sapņoju, bet tās vairāk ir politiskās komēdijas :)

vecsprofils 14. jūnijs 2013 13:59

Par sapņiem un zemapziņu labi rakstīja un skaidroja Z.Freids.
Diezgan bieži man mēdz būt sapņi, pēc kuriem pamosties un liekas, ka tiem ir nozīme. Kā brīdinājuma un sava veida pareģojums ir zīme, ja sapnī pirms kaut kādiem nopietniem dzīves etapiem - (eksāmeni/ārsta apmeklējumi/cita veida nopietnas izvēles un problēmas), redzu ūdeni - ja ūdens ir dzidrs, mierīgs, tad viss būs labi, ja duļķains, netīrs, slīkstu vai tāda peldos - būs problēmas vai nepatikšanas.

Man ļoti patīk sapņi-seriāli, kad sapņu epizodes turpinās. Piemēram, man tagad sapnī rādās seriāls par skolas dzīvi un gala eksāmeniem :D Un tādi seriāli par kaut kādām situācijām mēdz diezgan bieži būt... ;)

Ivetta 14. jūnijs 2013 11:45

Ir, ir bijuši spilgti sapņi. Spilgtāk atceros joprojām, kā tiku nošauta un intīmi sapņi... kaut kāda nozīme tā ir. Īpaši uz psiholoģisko stāvokli. Vēl bijuši sapņi, kad draugi nākuši sapnī mani brīdināt par slimību... Tai laikā bija pārdzīvojumi attiecībā uz draudzību...

Bet pēdējā laikā tā mierīgāk. Lai gan man arī pagaišo nakti sapņi rēgojās. Biju laikam slimnīcā iekārtota. Gāju palātā pie savas gultas, kur iekārtoties.... nebija kādu laiku sapņots. Nu ja sapņoju, tad tie sapņi tikai aizmirsti.

par ceļošanu uz Marsu. Noteikti negribētu! Tā man liekas tāda iejaukšanās tur, kur nevajag...

deletedprofile 14. jūnijs 2013 11:11

Par maniem sapņiem varētu vēstures un zinātniskās fantastikas grāmatas rakstīt. Esmu nosapņojusi, kā mani nošauj un miegā reāli sajutusi šāvienu sevī. Esmu redzējusi savu un citas pilsētas tādu, kāda tā nav (varbūt ir bijusi sen sen atpakaļ?) Bieži mani sapņi ir ar realitātes sajūtu. Vispār sapņu tēma man ir neizprotama un par to varētu domāt visu dienu tā arī neko nesaprotot.

Vienvirziena braucienā? Nē, man vēl tik daudz ko jāizdara uz mūsu planētas :)