Nepabeigtās lietas

ilzy
ilzy 19. septembris 2016 21:22
2391

Ar 10.09. sākās jauns Jupitera gads Svaru zīmē, kura vadmoto ir pabeigt lietas, lai pēc gada sāktu jaunas.

Tieši 10.09. biju kāzās, kur pāri laulāja ļoti atraktīvs mācītājs, kurš arī minēja, ka nu pāris pāriet no viena posma otrā. Mise bija tik jauka un aizkustinoša, mācītāja kopējie vārdi un astroloģiskā informācija manī saslēdzās īpatnējā kombinācijā un secināju, ka man arī šo to vajadzētu nofinalizēt.

Esmu cilvēks, kas daudz ko dara reizē. No vienas puses tas ir labi, bet no otras, tik bieži uzmanība ir jākoncentrē uz daudz ko, ka manā ceļā paliek nepabeigtas lietas un darbi. Ir lietas, ko ilgākā laika posmā pabeidzu, tomēr visu laiku jūtu, ka kaut kas velkas līdzi.

Zinu cik grūti patiesībā ir koncentrēties uz vienu darbu. Tomēr esošās astes ir jāsavāc.

Nu lūk, tad nu gada laikā līdz 2017. gada 10.septembrim, gribu savākt pusdarītās lietas, apzināti neradot kaudzi ar jaunām.

Savu finalizēšanu tad nu domāju sākt ar nelielām sadzīviskām lietām, jo patiesībā tās jau ir tās, kas kraujas kaudzē. Tā teikt ar kaut ko reālu. Paskatīšos, kur tikšu, kas mainīsies un no tā jau būs atkarīgs, ko darīt tālāk.

Grāmatas

Iesāktas un izlasītas dažādos apjomos man ir 7 grāmatas. Vispār nav daudz. Redzēs kā ies, jo ar grāmatām jau ir tā nelaime, ka tik daudz interesantu grāmatu, ko gribas izlasīt, bet tik maz laika.

Rokdarbi

Daudz iesākti darbiņi. Tomēr šajā gadā man ir plānā pabeigt tamborēt balto kleitu, uzadīt līdz galam džemperi un saprast ko darīt ar rudens mētelīti, kurš iestrēdzis nedaudz dēļ tā, ka tieši tādas dzijas vairs nav.

Mājas lietas

Viennozīmīgi pabeigt sakārot bēniņus. Veicu šo darbu jau otro reizi. Katru reizi esmu izmetusi vai nodevusi tālāk daudz un dažādas lietas, bet šobrīd tas ir jāfinalizē, jo iepriekš pametu šo darbu, kad jau 2/3 biju paveikusi. Tad nu pagāja 5 gadi un jau citas mantas pievairojās klāt. Šovasar sāku visu atkal un arī 2/3 sakārtoju un atkal pametu. Tātad pabeigt līdz galam.

Dārzs

Au, tas nu gan ir sāpīgi, jo lai gan ik pa laikam tur ko daru, kā ir tā ir tas dārzs mežonīgs.

Tad nu nolēmu, ka vismaz dārza konceptuālo plānu ar zīmējumu būtu jāizveido, lai saprastu, kuras daļas ir ok, un kurām vajag pārmaiņas, jo kaut kā tas bardaks taču veidojas.

Ko vēl? Nu to jau redzēšu oktobrī.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 20. septembris 2016 17:24

Es arii piederu pie tiem cilveekiem,kurs dara vairaakus darbus reizee!
Izlasiju par beeniniem un uzreiz iedomaajos,cik tur noteikti interesantas lietas vareetu buut no veciem laikiem!Atcereejos savas lauku maajas,kur beenini bija "mana paradiize".:)

ilzy 20. septembris 2016 12:35 Cerīte

Nu ja, līki pirkstiņi, vēl kļūdiņas tekstā atradu. 8-|

Cerīte 20. septembris 2016 11:50

Pēc Freida-Mājas lietas-''viennozīmīgi pabeigt sakārtot BĒRNIŅUS''Pārteikšanās pēc Freida.

Linduchy 20. septembris 2016 08:31

O, es arī esmu cilvēks, kas daudz ko dara vienlaikus :D
Jāsastāda arī man nepadarīto darbu saraksts...un jāapņemās līdz Zsvētkiem tos izšķūrēt :D

Kerstyna 19. septembris 2016 22:50

Nepabeigtās lietas ir kā balasts. ne visu ir iespējams pabeigt, bet labāk ir pabeigt. :)