Nenokavē! Šodien pl.19:00 vēdiskā skolotāja Uģa Kuģa lekcija par laimīgām attiecībām tiešraidē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. janvāris 2016 11:42
2068
Šodien, 20. janvārī no plkst. 19.00 līdz 20.40 ikviens interesents aicināts skatīties pirmo no vēdiskā skolotāja Uģa Kuģa provokatīvo lekciju cikla tiešraidēm par iepazīšanos un laimīgām attiecībām - "No iepazīšanās līdz laulībām". 
 
Filozofijas pasniedzēja, vēdiskās psiholoģijas konsultanta, pavāra un pasaules apceļotāja Uģa Kuģa semināri nav vērtēti viennozīmīgi, bet ir ieguvuši plašu popularitāti, pateicoties vadītāja spējai interesanti pasniegt aktuālas tēmas par savstarpējām attiecībām. 
 
Uģis Kuģis par lekcijas "No iepazīšanās līdz laulībām" mērķi: "Lai topošajā ģimenē izveidotu noturīgas un apmierinājumu dodošas attiecības, svarīgi iepazīšanās brīdī pieķert sevi domājot: kādas sajūtas man pret šo cilvēku rodas. Vēl pirms iepazīšanās jāsaprot savi ģimenes veidošanas motīvi, jo, iepazīstoties tuvāk, būs grūti kaut ko mainīt. Pirmajā brīdī var šķist, ka mūsdienās nav iespējams atrast cilvēku, ar ko ģimenē veidot ļoti cēlas, garīgas attiecības, taču pareizi noskaņojoties un ļoti vēloties, iespējams atrast dzīvesbiedru un izveidot laimīgu ģimenes dzīvi."
 
Lekcijas tiešraide skatāma mobilajā televīzijā, lietotnē LMT Straume http://straume.lmt.lv, tā pieejama ne tikai LMT klientiem, bet arī ikvienam interesentam un to iespējams noskatīties gan viedtālrunī un planšetē, gan datorā.
 
"No iepazīšanās līdz laulībām" ir pirmā no Uģa Kuģa trīs semināru cikla tiešraidēm LMT Straumē, kas turpināsies jau 1. un 8. februārī ar semināru "Atklāt. Saprast. Satikties".
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam