Nedaudz pavasarīgu pārvērtību

nosiguldas
nosiguldas 11. aprīlis 2013 00:00
563

Siltais laiks tuvojas ar lielu joni un protams, ka ja, kāda teiks, ka viņu pavisam neinteresē, kā viņa izskatīsies, es tam neticēšu. Pavasaris ir īsts sieviešu pārvērtību laiks. Viss plaukst un zied un arī sievietei kaut vai zemapziņā ir sajūta, ka viņa ir kā plaukstošs zieds.

Skaistumkopšana

Es esmu par sistemātisku un pareizi sejas kopšanu visa gada laikā, tā kā mani kosmētikas līdzekļi satur ikdienā nepieciešamo aizsardzību no saules, te nu būtiski neko mainīt negrasos. Uz brīdi, kad saulīte sāk spīdēt spilgtāk, ir jādodas uz frizētavu, lai nedaudz pabalinātu šķipsniņas, galu galā ir jau kāds sirms mats, kuru vajadzētu nedaudz noslēpt.

Fiziskās aktivitātes.

Kad ziema ir galā, ir laiks nedaudz ieskatīties spogulī un skapī, ziema bija gara un pietiekoši auksta, tapēc pēdējais laiks nedaudz nomest to, kas sakrājies, protams viss jādara ar mēru. Mans fitness ir dārza darbi, rakšana, stādīšana, pārstādīšana.......

Uz galda ir sastādīts mini režīms, kur ir ierakstītas ēdienreizes un stundas, kad man jāatcerās par glāzi ar ūdeni. To es lietoju kopā ar citronu, tas ir garšīgāk.

Skapis

Katastrofāla situācija, kādu brīdi atpakaļ izmetu visu veco un to, ko neesmu vilkusi ilgāk par gadu un tagad izskatās, ka pavasarī tā īsti nav ko uzvilkt, bet tas ko gribētos ir jāpatur acīs un jāatcerās, ka lai uzvilktu, no vēdera butu jādabū nost kāds lieks "Pelmenis".

Pēdējais otas vilciens.

Ar dekoratīvo kosmētiku stipri neaizraujos, bet pavasaris protams ir tas laiks, kad gribās kaut nedaudz kautko spilgtāku un tās parasti ir ēnas ( zaļie un brūnie toņi).

No krātuvēm.

Lai kaut nedaudz atsvaidzinātu diezgan tumšo manu apģērbu garderobi, es izmantoju dažādus lakatiņus un nedaudz bižutērijas. Tā kā sievietes ir ļoti mainīgas būtnes, tad arī šie aksesuāri parasti mainās katru pavasari. Nesen ievēroju ko ļoti pievilcīgu veikaliņā KAMENE, tā kā sevis palutināšanas nolūkā ir plānos ielūkoties tajā un piemeklēt ko noderīgu tieši sev.

 

Iesūti arī tu savu blogu Express konkursam "Tava pavasarīgā skaistuma recepte"...

 


 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies