Nedari citiem to, ko nevēlies, lai darītu tev

Autors: nosiguldas, 2011. gada 23. decembris, 09:50:00
Nedari citiem to, ko nevēlies, lai darītu tev

Šis teiciens mani pavada visu dzīvi un nebūt nebiju pārsteigta, kad iesaisttoties ļoti sievišķīgā projektā, un tā pamatā  bija šis zelta likums. Tā ir  patiesi skaista sieviešu pasaule, ko sauc Mary Kay. Izveidojusi šo firmu ir apbrīnojama sieviete Mary Kay Eš, kuras mērķis bija dot iespēju tieši sievietēm.

 

 

Es ļoti pārdomāti gatavojos Ziemassvētku vakaram Sieviešu Klubā. Es zināju ko darīšu, ko teikšu un vēl man bija pilnīga pārliecība, ka tam ko es dāvināšu ir jārada īpašas svētku izjūtas. Un patiesi sieviešu kluba meitenes bija sagatavojušas mums ļoti jauku pasākumu. Paldies, Jums.

 

BET........

 

Mani gaidīja, kā sākumā domāju priecīgs pārsteigums, jo izrādījās, ka pasākumā ir vēl divas dāmas, kas ir manas domubiedres. Es izstāstīju savu ieceri un viņas labprāt mani atbalstīja.

 

Jau pēc pāris minūtēm, kad uzsākām prezentāciju sapratu, ka tā bija mana lielākā kļūda, bet vēl pēc pāris ,notika tas ko sauc "darvas karote medus podā". Viss tika darīts nepareizi un patiesi skaista roku procedūra tika padarīta par parastu netīrumu noņemšanu pēc ēšanas. Tālāko, kas notika es nekomentēšu, varu tikai pateikt, ka redzēju ko nozīmē agresīva komercdarbība. Iespējams, ka tas ir veiksmes stūrakmens un tā veidojams bizness, tikai šajā gadījumā es gāju ar citu domu. Es gribēju padalīties ar tām brīnišķīgajām emocijām, kuras izjutu pati, bet tā vietā jutos izmantota un un nekam nederīga. 

 

Kad devos mājās, jutos atviegloti, bija tikai žēl, ka tāda attieksme veido priekštatu gan par firmu, gan cilvēkiem, kas tur darbojas.

 

  Tā jau gan tas ir izlietu ūdeni nesaslaucīsi, bet es noteikti pacentīšos labot šo situāciju, bet nedaudz vēlāk. ...

 

No sirds Jums vēlu visjaukākos Ziemassvētku un lai piepildās Jūsu sapņi!