Nedari citiem to, ko nevēlies, lai darītu tev

nosiguldas
nosiguldas 23. decembris 2011 09:50
716

Šis teiciens mani pavada visu dzīvi un nebūt nebiju pārsteigta, kad iesaisttoties ļoti sievišķīgā projektā, un tā pamatā  bija šis zelta likums. Tā ir  patiesi skaista sieviešu pasaule, ko sauc Mary Kay. Izveidojusi šo firmu ir apbrīnojama sieviete Mary Kay Eš, kuras mērķis bija dot iespēju tieši sievietēm.

 

 

Es ļoti pārdomāti gatavojos Ziemassvētku vakaram Sieviešu Klubā. Es zināju ko darīšu, ko teikšu un vēl man bija pilnīga pārliecība, ka tam ko es dāvināšu ir jārada īpašas svētku izjūtas. Un patiesi sieviešu kluba meitenes bija sagatavojušas mums ļoti jauku pasākumu. Paldies, Jums.

 

BET........

 

Mani gaidīja, kā sākumā domāju priecīgs pārsteigums, jo izrādījās, ka pasākumā ir vēl divas dāmas, kas ir manas domubiedres. Es izstāstīju savu ieceri un viņas labprāt mani atbalstīja.

 

Jau pēc pāris minūtēm, kad uzsākām prezentāciju sapratu, ka tā bija mana lielākā kļūda, bet vēl pēc pāris ,notika tas ko sauc "darvas karote medus podā". Viss tika darīts nepareizi un patiesi skaista roku procedūra tika padarīta par parastu netīrumu noņemšanu pēc ēšanas. Tālāko, kas notika es nekomentēšu, varu tikai pateikt, ka redzēju ko nozīmē agresīva komercdarbība. Iespējams, ka tas ir veiksmes stūrakmens un tā veidojams bizness, tikai šajā gadījumā es gāju ar citu domu. Es gribēju padalīties ar tām brīnišķīgajām emocijām, kuras izjutu pati, bet tā vietā jutos izmantota un un nekam nederīga. 

 

Kad devos mājās, jutos atviegloti, bija tikai žēl, ka tāda attieksme veido priekštatu gan par firmu, gan cilvēkiem, kas tur darbojas.

 

  Tā jau gan tas ir izlietu ūdeni nesaslaucīsi, bet es noteikti pacentīšos labot šo situāciju, bet nedaudz vēlāk. ...

 

No sirds Jums vēlu visjaukākos Ziemassvētku un lai piepildās Jūsu sapņi!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 23. decembris 2011 14:08

paldies meitenes, es pacentīšos reabilitēties, pagaidām rīgā vēl nedarbojos, bet tikkko atrisināšu šo problēmu, visas Jūs ielūgšu pie sevis ciemos.

kintijasieviesuklubslv 23. decembris 2011 14:00

piekrītu - "darvu" nevarēja manīt. man jau jāatvainojas, ka nedaudz visu steidzināju, jo bija jāiekļaujas laikā dēļ mūsu Ziemassvētku brinuma - īstā vecīša. viņš mums uz konkrētu laiku bija sarunāts, nebūtu taču labi, ja viņš ienāktu, kamēr vēl kaut ko darām, vai ne?

Nosiguldas - tiešām nav vērts pārdzīvot. nav jau īsti par ko, jo viss tāpat bija superīgi :) Priecīgus svētkus!

ewitam 23. decembris 2011 13:11

Paldies par prezentāciju :) Man patika! Vēl šodien kolēģēm paslavēju... ieteicu...
Labi, ka neviena no mums, kas izbaudīja šo procedūru NO SIRDS, nejuta neko no "darvas medus podā".

23. decembris 2011 12:47

Nu nē...
varbūt tika radīts tāds iespaids, jo bija steiga. Laiks ritēja ātri. Taču gribu piebilst, ka šī prezentācija bija laba. Man rokas vēl šodien maigas! :)
Man darbā karsts, sauss gaiss, līdzarto āda ir ļoti sausa, vismaz 5 reiz dienā smērēju roku krēmu, kas iegādāts pie draudzenes Avon. Uz pirmo brīdi ir ok, bet pēc stundas rokas atkal ļoti sausas.
Bet vakardienas procedūra jūtama vēl šodien:)
Un visā visumā vakars bija ļoti jauks. Man patika!!!
(ņemot vērā, ka dodoties uz pasākumu, man bija diezgan slikta pašsajūta, negribēju doties, jo jutu, ka garastāvokļa nav, un nejutīšos labi, tomēr aizgāju)
Un nenožēloju!!!:)
Beidzot zinu, kā Tur izskatās, ap ko visas lietas virzās!:)
Paldies sieviešu kluba komandai!!!!:) un pārējām meitenēm:)
_____________________
Novēlu jums pārsteigumu, kas rada prieku, Prieku, kas rada iedvesmu; Iedvesmu, kas iepriecina draugus, Draugus, kas sagādā pārsteigumus! :)

Priecīgus Ziemassvētkus!!!! :)

Dace

nosiguldas 23. decembris 2011 11:04

paldies tev, tu vienmēr proti atrast īstos vārdus, ja godīgi man visvairāk bija neerti tavā un Kristīnes priekšā un paldies kristīnei, kas centās glābt situāciju. Manai draudzenei mammītei ir 80 gadi, ciemojoties lai uzlabotu garastāvokli, mēs sieviešķīgi paniekojāmies un pēc šīs procedūras mammītei acis staroja un viņa man teica- meitiņ man tik sen nav bijušas tik vieglas rociņas. To dzirkstelīti es vakar gribēju iedegt arī jūsu acīs, bet tā vietā sāļi rūgta piegarša

kintijasieviesuklubslv 23. decembris 2011 10:51

Gribu tev personīgi pateikt lielu paldies, ka uzdrošinājies un novadīji atrakciju mūsu ballītē. Lai arī ar kādām sajūtām šobrīd esi, zini - atrakcijas laikā viss bija lieliski :) man arī jau top fotoblogs, varēsim drīz skatīties bildes ;) un nepārdzīvo. esmu tev parādā to anketinu, kad nākamreiz nāc, paķer līdzi, aizpildīšu ;)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā