Neaizmirstams ceļojums

Linduchy
Linduchy 21. aprīlis 2017 23:42
1775

Kad Sieviešu Klubā parādījās pirmā ziņa par Simrit koncertu Rīgā, godīgi saku - man nebija ne vismazākās nojausmas, kas viņa ir par putnu. Taču pietika noklausīties viņas maģisko gabalu "Pavan Guru" YouTube, lai man rastos atkarība. Tā nu Simrit mūzika skan manā mājā katru rītu, kad veicu izstaipīšanos un muskuļu pamodināšanu.

Klausīties Simrit mūziku ierakstā ir viens, bet izjust viņas uzstāšanās enerģiju klātienē - tas ir cits līmenis. Simrit uzstāšanās nav parasta mūzika. Tā ir maģija, kas tavam garam paver ceļu uz Visumu. Viņas balss un pavadošās grupas mūzikas instrumentu skaņas rada īpašas vibrācijas, hipnotizē, nomierina.

Man šodienas Simrit koncerts Spīķeru koncertzālē bija fantastiska meditācija un ceļojums kosmosā 2 stundu garumā. Simrit mūzikas maģija palīdzēja man atslēgties par visiem 100%. Pēkšņi aptvēru, ka nejūtu ne savu ķermeni, ne vīra aplikto roku man ap pleciem. Bija tikai lidojums starp miljardiem spožu zvaigžņu, pacelšanās ārpus Piena ceļa. Un beigās - supernovas sprādziens.

Paldies par fantastisko vakaru! Izbaudīju!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 22. aprīlis 2017 12:17 ofelija

Sajūtas tiešām fantastiskas :) Izmēģini gleznošanas laikā. Priecāšos, ja arī tu dalīsies savos iespaidos :)

ofelija 22. aprīlis 2017 03:45

Paldies ,ka padalijies!Man taa buutu loti laba meditacijas muuzika gleznojot!Es iedomaajos,kaa juties dziivee.