Ne viss ir tik gludi kā gribētos

pece
pece 10. novembris 2019 18:44
589

Pirmā nedēļa ir pagājusi – solis pareizā virzienā ir sperts! Bet tad, kad šķiet – tas nebūs nemaz tik grūti, izrādās  tas nenāk arī viegli. Savā dzīvē esmu niekojusies ar dažādām diētām, un nekad nav bijis problēmas adaptēt esošo ēdienkarti un ieviest jaunus ēdienu, tādi kas garšo tā man, tā manai ģimenei. Šonedēļ galva kā izslaudīta no idejām, tā ar lāpījos, neēdot tos produktus, kuri nav ieteicami. Tikai vienu reizi aizceļoju neceļos, kad kolēģei par godu atļāvos apēst mazu gabaliņa kliņģera.

Ar staigāšanas mērķi veicās labi. Priecājos, ka vairāk vai mazāk izdevās staigāt ar mērķi, jo bez mērķa ir grūtāk sevi pierunāt savi doties pastaigā, īpaši, ja no gaisa kaut kas smidzinās.

Visgrūtāk ir gājis ar stresa līmeņa samazināšanu. Praktizēju ikdienā izmantot “kāpēc” un “tas ir tavu nervu vērts” metodes. Kāpēc metode – pajautāt sev – kāpēc šis jautājums/situācija mani tik ļoti uztrauc, vai es to varu/nevaru ietekmēt, ja es to varu ietekmēt, tad vai tas ir manu nervu vērts.  Un ja es varu un gribu to visu ietekmēt, tad prasu sev -kā es labāk to varu izdarīt. Lai gan esmu paradusi pati tikt galā, šonedēļ es pajautāju arī padomu profesionālim, sapratu, ka nav ko kautrēties.

Tā nu turpināšu cīnīties ar saviem paradumiem.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 11. novembris 2019 09:04

Manus plānus nedēļas laikā arī stipri piekoriģēja Mr.Stress. Nelīdzēja ne joga, ne meditācija....tikai izbļaustīšanās ROFL
Cīnies! Tev viss izdosies! (F)(Y)