Nāk Mātes diena. Ko dāvināsim,meitenes?

hiperkeri
hiperkeri 28. aprīlis 2010 00:35
628

Nav nekāds pārsteigums-drīz 9.maijs ar ļoti svarīgu uzdevumu-apsveikt mammu,vecmammu,drauga mammu !


Kādas idejas dāvanām?

 

Kura izlīdzēsies ar puķu pušķi,konfektes,kura liks lietā savu izdomu,kā nesen lasīju-un pagatavos mammai roku skrubi vai kādu citu superīgi smaržojošo ekokosmētiku?

 

Tas taču ir tik burvīgi,ka varam vienu dienu par spīti visiem kašķiem un nebūšanām saņemties un apliecināt savu mīlestību mūsu mammučiem:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pikupeku 28. aprīlis 2010 19:42

Uzdāvināšu mammai viņas bērnības garšu. Nemanāmi izvilināju ka viņai bērnība ēdiens asociējās ar maizes zupu un olu biezzupu. Nu olu biezzupu nezinu kā uztaisīt, bet tadmaizes zupu gan varētu, droši vien no paciņas :)

susis13 28. aprīlis 2010 17:13

Mana mamma ir sajusma par Agneses Varpinas pastaisitajiem kremiem un maskam - tacu, es vinai tas nevis uztaisisu, bet drizak sagatavosu tadu bazu 'bukletinu' ar receptem. Jo tas ir tiesam vieglas, elementars, galvenais, lai ir, kur piesiet aci! :) Tadu pasu ari drauga mammai!

hiperkeri 28. aprīlis 2010 14:40

kaa man patiik juusu idejas:) buus jaapashpiko:) mana mamma arii ir kjerta uz daarza lietaam,varbuut uzdaavinaat seeklu kolekciju?:)

paasma 28. aprīlis 2010 14:30

es viņai uztaisīšu pārsteigumu - nebrīdinot aizbraukšu pie viņas ciemos. Uzcepšu īpašu kūku un kopā ar viņas mazmeitiņu paklačosimies :)

nikea 28. aprīlis 2010 13:44

mamma šogad plāno izveidot dārzā rožu dobi, būs jāiepērk kāds stādiņš :)

emmucis 28. aprīlis 2010 13:00

Es mammai dāvināšu romantiskas atmiņas! DVD "Vējiem līdzi", jo par to mana mīļā mamma man visu bērnību ir stāstījusi. Par Skārletu un Retu Batleru es zināju tikpat daudz kā par Ļeņinu :)