Mums katram ir sava ēnas puse....

Kerstyna
Kerstyna 11. oktobris 2013 20:56
2317

Šoreiz par horoskopiskajām ēnas pusēm. Senie romieši  uzskatīja, ka "Ēnu horoskops" ir ne mazāk svarīgs par zodiakālo.  Ēnu horoskopam gan ir tikai 10 zīmes, bet tās ir diezgan izteiksmīgas. Neesmu "baigā" horoskopu piekritēja un cienītāja, bet mani vienmēr interesē tieši netradicionālie horoskopi. Varbūt  vēl kādam interesanti.  Tālākais teksts ir tulkots no krievu valodas šeit un tagad, tāpēc jau iepriekš atvainojos, ja kādam teksts šķiet drusku neveikls.

Un tā: 

KENTAURS. 08.01.-12.02.

Kentaurs, kā zināms  ir pa pusei cilvēks, pa pusei zirgs un šajā zīmē dzimušajiem  dominē cilvēka dabas dzīvnieciskā puse. Kentauriem ir ļoti grūti kontrolēt savas  dusmas, seksuālo iekāri, skaudību un bailes. Viņi ir neatkarīgi un vairāk seko emocijām, ne saprātam.

HARPIJA 13.02.-18.03.

Harpija ir atriebības simbols, šajā zīmē dzimušajiem ļoti grūti ir kādam kaut ko piedot. Viņi var gadiem auklēt savu nepatiku, aizvainojumu, dusmas un skaudību. Lielu prieku sagādā naidnieku un nelabvēļu neveiksmes un nelaimes.

PEGAZS 19.03.-24.04.

Pegaza zīmē dzimušie, tāpat kā šis mītiskais zirgs, it kā atrodas virs pārējiem, lielākoties savā iedomu pasaulē.  Tie ir pārmērīgi lepnīgi un pārāk pārliecināti par to, ka liktenis viņiem noteikti ir sagatavojis kaut  ko labāku par to, kas viņiem jau ir.  Viņi necieš rutīnas darbu un  nicīgi izturas pret romantiku. Pegazi  ir  pārliecināti, ka viss, kas ar viņiem notiek varētu notikt savādāk un labāk. 

CERBERS 25.04. - 30.05.

Trīsgalvainais mirušo pasaules vārtusargs ir ļoti piemērots simbols šajā laikā dzimušajiem. Cerberi ir ar nejauku raksturu un ļoti atriebīgi. Ļoti ņem ļaunā pat sīkus nodarījumus.  Ja cerberiem ir jāapvalda sava rakstura izpausmes, viņi diezgan ātri sāk ciest no stresa sekām. 

SATĪRS 31.05. - 03.07.

Šo cilvēku dzīves dzinulis ir sekss, sekss un sekss. Vīrieši satīri aiz sevis atstāj salauztas  sirdis, izpostītas dzīves un laulības. Sievietes satīri labprāt iejaucas citu attiecībās, tās sagraujot, jo pašām savas attiecības veidot negribās.

SIRĒNA 04.07. - 10.08.

Mitoloģijā sirēnas vilināja jūras braucējus ar savām balsīm un tie satruieca savus kuģus pret klintīm un gāja bojā.... Sirēnas zīmē dzimušie arī nekautrējas izmantot savu pievilcību savtīgos nolūkos. Viņi īpaši neiespringst par citu domām un jūtām. Sievietes sirēnas bieži izmanto "vārgās, neaizsargātās sievietītes" tēlu un vīrieši sirēnas labprāt  tēlo "rotaļīgu" nevainību - vilki aitas kažociņā....

GRIFONS 11.08. - 15.09.

 Grifons - pa pusei lauva, pa pusei ērglis. Grifona zīmē dzimušie - skarbi, kareivīgi, viņi ir gatavi fanātiski stāvēt un krist par savu pārliecību. Senākos laikos šajā zīmē dzimušie varētu būt bijuši aktīvi "raganu mednieki" un citu represiju aktīvi realizētāji.

HIMĒRA 16.09. - 22.10.

Mītiska radība - nav skaidrs, kas tas ir - kaza, lauva vai čūska... tāpat ir ar šajā zīmē dzimušajiem  - tie pēc vajadzības uzliks piemērotu masku un vienmēr izdzīvos....

SFINKSA 23.10. - 30.11.

Lielais kaķis ar cilvēka galvu.... auksts aprēķins, vēss prāts, Sfinksas zīmē dzimušie  daudz nopūlās, lai pārspētu citus un izvēlētās metodes viņus nesatrauc.. un, ja no tā visa vēl smuka naudiņa sanāk, tad Sfinksām  ir liels apmierinājums ar sevi.  Šajā zīmē dzimušie ir izteikti materiālisti.

MĪNOTAURS 01.12. - 07.01. 

Mītiskais cilvēks ar vērša galvu... mīnotaura zīmē dzimušie  cieš no savas cilvēka dabas dzīvnieciskās puses, bet atšķirībā no kentaura, mīnotaurs nekad nebūs vadītājs, jo ir dzimis  - izpildītājs.  Pašam pieņemt lēmumus ir ļoti smagi, tāpēc šajā zīmē dzimušie labprātāk seko norādījumiem, kamēr tie nav pretrunā ar viņa dzīvniecisko pusi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 11. oktobris 2013 21:32 Kerstyna

es reizēm esmu kaza, lauva un čūska vienā reizē :D

Kerstyna 11. oktobris 2013 21:15 Ema

Par mani arī.... reizēm lietoju "mazās, vārgās, neaizsargātās sievietītes " aizsegu....:$

Emmy 11. oktobris 2013 21:05

Par mani...taisnība... :)