Modinātājs - Vibrators!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. janvāris 2014 00:00
2259
Ja no rītiem nespēj laicīgi piecelties, iespējams tevi iepriecinās kāds visai inovatīvs izgudrojums – modinātājs, kas apvieno arī vibratora funkcijas, vēstī "Daily Mail".

Gludā un samērā elegantā izskata ierīce atgādina izliektu iPod un, kā sola tā ražotāji, spēj padarīt rītus krietni tīkamākus.

Īpatnējais modinātājpulkstenis pirms došanās pie miera jāieprogrammē noteiktai celšanās stundai, jāizvēlas vibrāciju intensitāte un jāievieto tas biksītēs. Rezultātā sievieti no rīta pamodina nevis apnicīgais modinātājpulksteņa signāls, bet gan krietni patīkamākas sajūtas.


Jāpiebilst, ka advancētās ierīces pieejamas arī dažādās krāsās, tā ļaujot tās pieskaņot guļamistabas interjeram, savukārt to cena ir aptuveni 60 latu.

Bez tam īpaši izstrādātā vibratora forma neļauj tam, sievietei miega laikā kustoties, izslīdēt no biksītēm, kā arī tam ir maināmas un uzlādējamas baterijas, kas ierīci ļauj lietot jebkurā pasaules malā.

 
 
DELFI sievietēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 28. janvāris 2014 15:50

Es atkal domāju par praktisko pusi, vai ar šādu specifisku modinātāju sieviete tiešām gribēs līst ārā no gultas? Nu iedomājaties... jūs taču gribēsiet izbaudīt tās sajūtas un uzreiz nemaz negribēsies līst ārā no gultas, lai dotos uz darbu utt. :)

Rebeka 28. janvāris 2014 08:57

Parasti kad stāstu neviens netic un nesaprot kā tā var būt, bet es nelietoju modinātāja signālus, man ir uzlikts modinātājs uz vibrozvanu telefonā un no tās klusās vibrēšanas uz galda arī pamostos, vismaz neesmu nīgra un neienīstu visu pasauli, kā bija, kad agrāk liku trokšņainos zvanus. No rītiem mani part vismierīgākā melodija spēj izraisīt agresiju. Šāds vibro zvans, būtu pat patīkamāks, bet nevar zināt, ja es no rīta sabītos no viņa, droši vien arī nikna paliktu :D

Rebeka 28. janvāris 2014 08:54 Nikte

:D :D :D ar skoču :D

pece 27. janvāris 2014 21:54 cerite

Kad vīrs nogrēkojies .... tad modinātājs talkā nāk :D

Emmy 27. janvāris 2014 21:07

Kad mošanās no rītiem arvien vairāk sāk atgādināt reanimāciju, - laiks doties atvaļinājumā vai, nopirkt šādu mantiņu...!!

Nikte 27. janvāris 2014 18:57

Ko lai daru,ja guļu bez biksītēm ? :D

Rebeka 27. janvāris 2014 12:52 cerite

Manējais ceļas vēlāk par mani, tā ka šāda ierīce visai labi noderētu :)

KRX 27. janvāris 2014 11:40

:D Nē, nu, principā, ļoti praktisks izgudrojums. Vīrs vienmēr nav mājās un viņam arī ne vienmēr ir laiks + bērni utt. :D

Cerīte 27. janvāris 2014 09:33

Tas taču noteikti ir joks????Priekš kā tad vīrieti mājās tur;ēt un ko viņš par to teiks:D