Mīlēšanās ūdenī – par vai pret?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 1. jūlijs 2013 00:00
1848

Ja jūti seksuālu iekāri un vēlies mīlēties ūdenī, tad kādēļ gan to nedarīt? Jautā ginekoloģe Svetlana Ozoliņa no Auxilia Prima. Ja vien ūdens tilpne ir samērā tīra, infekciju risks ir ļoti minimāls. 

Sievietes reizēm satraucas, ka mīlējoties ūdenī, var iegūt kādu ginekoloģisku saslimšanu, bet tas nav tiesa. Izņēmums ir seksuāli transmisīvās slimības, ar kurām var saslimt mīlējoties jebkurā vidē, pozā vai noskaņojumā, ja neizmanto prezervatīvu.

Tāpat mīlēšanās ūdenī neizslēdz grūtniecības iestāšanos. Ja neizsargāsieties, tā var iestāties. Bet citādi – ūdens ir lieliska vide, lai dažādotu savu seksuālo dzīvi.

Kādas ir biežākās sūdzības, ar kurām sievietes griežas pie ginekoloģes intensīvas dzimumdzīves dēļ? „Visbiežāk sūdzas par iztrūkstošām seksuālām attiecībām, jeb precīzāk – to simptoniem. Tās ir hroniskas sāpes mazajā iegurnī. Ja sievietei nav regulāra dzimumdzīve, tad var veidoties paplašinātas vēnu sieniņas, plašs asinsvadu tīklojums ap dzemdi. Ja izmeklējumu laikā redzam šādus simptomus, tad jautājam sievietēm, kāda ir viņu seksuālā dzīve,“ skaidro Svetlana Ozoliņa.

No ginekoloģes jautājumiem par seksuālo dzīvi kautrēties nevajag. Piemēram, sievietēm, kurām diagnoze ir dzemdes mioma, speciālisti var jautāt, vai nav kāds aizvainojums uz pretējo dzimumu, jo valda uzskats, ka dzemdes mioma veidojas, ja sievietei ir ilgstošs aizvainojums, rūgtums un dusmas uz pretējo dzimumu. Psihologi uzskata, ka ginekoloģiskās saslimšanas bieži ir saistītas ar sievietes emocionālo pasauli. Ja tajā ir miers un harmonija, tad arī ginekoloģiskā veselība būs kārtībā.

Sieviešu Klubs

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kāda ir tava attieksme pret mīlēšanos ūdenī? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 25. jūlijs 2013 20:23

Pret seksu ūdenī,jo nav tāda tīra ūdens,lai pēc mīlēšanās nebūtu jāārstējas no kāda maksts iekaisuma (emo) un piekrītu,ka ginekoloģiskās saslimšanas ir pat ļoti saistītas ar viņas attieksmi pret vīrieti :X

avokado 25. jūlijs 2013 16:16

Noteikti par. Tikai tīrā ūdenī.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā