Mīļākā - cits skata punkts

pece
pece 7. decembris 2011 12:20
812

To, ka attiecības ir kopjamas un lolojamas, šķiet apzinās ikviena sieviete, tomēr reizēm mēs mēdzam izlietot enerģiju pilnīgi nelietderīgos virzienos un tas attiecības ietekmē nevis pozitīvi, bet visbiežāk negatīvā virzienā.

 

 

 

Piekritīsiet, ka tikmēr, kamēr attiecības ir stabilas, viss ir kārtībā, abi lūkojamies viens uz otru, jūtamies piepildīti, laimīgi vai baudām sakārtoto dzīvi, nemeklējam jaunas iepazīšanās, nelūkojam pēc jauniem partneriem, ne seksam, nedz psiholoģiskajam atbalstam, jo mums to nevajag! Bet tad kad kaut kas vairs nerisinās tā kā mums gribētos, ne vienmēr meklējam risinājumu attiecību iekšienē. Pat ja meklējam, reizēm mūsu partneris mūs nedzird vai nevēlas uzklausīt un saprast un gan jau mēdz būt gadījumi, kad risinājums, kas apmierinātu abas puses tik viegli rokā nedodas.

 

Šādos attiecību nestabilos brīžos ne reti uzrodas saprotošas dvēseles no malas. Nedomāju, ka jaukt kādas attiecības ir kas labs un cildināms, tomēr rosinu paskatīties uz mīļākajiem ne kā uz nāvīgākajiem ienaidniekiem, bet gan kā lakmusa papīrīti attiecībām, kas norāda uz to, ka kaut kas nav lāga.

 

Tas, ko parasti sieviete dara uzzinot par mīļāko – metas viņai virsū bez maz ar dūrēm un deklarē – rokas nost no mana īpašuma – vīra vai dzīvesdrauga un attiecas pret savu vīru vai dzīvesbiedru kā pret lietu.

 

Šeit ir divas tipiskas kļūdas – viena attieksmē pret vīrieti, kuram liec sajusties kā mazgadīgam nespējniekam un vai sieviete tiešām no sirds vēlas, lai viņai blakus esošais vīrietis ir rīcībnespējīgs lupata? Vai tomēr vismaz ceram, ka kopā esam ar cilvēku, kurš spēj parūpēties gan par sevi, gan ģimeni?

 

Otra kļūda – sieviete izšķiež enerģiju cīņā ar sekām (mīļāko), ne iemesliem (attiecību traucēkļiem).

 

Rodas jautājums – kāds tad ir sievietes mērķis šajā cīņā – parādīt, kura ir īpašuma saimniece, vai sakārtot savas attiecības?


Lai paskatītos uz situāciju no malas, mēs varam abstrahēties no mīļākajām un attiecībām, iedomājoties, ka attiecības ir kā māja – vieta kur patverties, kuru kopt un lolot, bet mīļākā ir kā vējš, vētra, viesulis, kurš uzrodas no nekurienes, ne lūgts, ne aicināts. Ikvienai tak ir skaidrs, ka, ja vētra plucinātu mūsu mājas stūrus, mēs taču censtos nevis iznīdēt vēju, bet stiprināt mājas pakšus!


Tad kāpēc ar attiecībām mēs rīkojamies citādi?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
KRX 8. decembris 2011 09:45

Kurā vietā teicu, ka tas ir kaut kas slikts?
Slikts un labs ir pārāk plaši jēdzieni, lai attiecinātu uz kādu konkrēti.
Mans subjektīvais viedoklis - ja pārim ir veselīgas attiecības, ne vienai no pusēm nav interese sērfot seksa portālos. Tā nav teorija, bet no personīgās pieredzes. Kādreiz arī aktīvi spamoju dažādos forumos utt. domāju, ka vienmēr tur palikšu. Taču tagad, piemēram, man pat nav vēlmes atkal reģistrēties un pat nav interese tur lūkoties, kaut arī dažās veitnēs vairākas labas paziņas palika.

emmucis 7. decembris 2011 21:30

Ja tas, kurš krāpj, dara to tā, ka otra puse par to uzzin, tad tas laulību namiņš sāk brukt kā smilšu pils pludmelē, - lēni, nemanāmi, bet nenovēršami.
Ja reiz "kreisais gājiens" kādam no partneriem kļūst nepieciešams, tad tikai slepeni, lai neviens par to neuzzin, un lai morālās paģiras pēc tam moka tikai pašu darītāju, nevis otru pusi! Iespējams, ka tad tiešām varētu tas "lakmusa papīriņš" nostradāt laulībai par labu!

anna 7. decembris 2011 16:44

Piekritu!

pece 7. decembris 2011 16:02

Kas ta vainas sex portāliem un porno filmām savu reizi?

ine 7. decembris 2011 15:46

Piekrītu, ka gadījumā, ja notiek krāpšana, ir jārisina attiecības ar to, kurš no abiem ir krāpis, nevis to, ar kuru tika krāpts. Vienmēr šķiet tik muļķīgi, kad sieviete, piemēram, metās vīru partnera mīļākajai :) daudz šādus gājienus esmu saskatījusies vēl skolas laikos.

KRX 7. decembris 2011 15:28

Man domāt, ka neviena, kura nav piedzīvojusi minēto trīsstūri attiecībās (no jebkuras pozīcijas), nevarēs dot nekādus padomus.
Tu vari cept kā Rītiņš, izskatīties kā Džolija, uzvesties kā Elizabete kura tā, mazgāt, lāpīt, slaucīt, pulēt (ne tikai putekļus :) ), ja tev ir gadījies hroniskais jāklis (sorry), tad tur nu neko nepadarīt. Ir vīrieši, kuri pat aiz pārāk labas saticības, pārāk ideālās atmosfēras ģimenē, sērfo seksa portālos, meklējot kaut ko "nepareizu", "neķītru", "ne tik ideālu" utt.

nosiguldas 7. decembris 2011 14:34

ja vīrietis ir gājējs viņš tik un tā aizies

smukaa 7. decembris 2011 14:02

Nevis mīļāko vajag sist,bet vīrieti un tad viss būs kārtībā ROFL