Mēs, sievietes vai nastu ēzeļi?

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 26. aprīlis 2012 01:00
1259

Man ik pa brīdim ir stingra nosliece sakraut sev virsū - pienākumus, darbus, raizes un rūpes, radiniekus, jaunus izaicinājumus, pat hobijus, kas iešāvušies pēkšņi prātā. Un pēc tam es kā tāds nastu ēzelis stiepju, pūšu un elšu!  

Taču vai nav tā, ka dzīves nastas mēs pašas sev sakraujam virsū, nu vismaz ļaujam sev uzkraut, un pēc tam mums ir grūti un mēs žēlojamies?

{pic:1}

Es ceru, ka mēs te lielākā daļa neesam kaut kas šāds, kā bildē:)

Esam neapmierinātas, ka tik daudz darba, ka viss jādara mums pašām, ka nav laika, visu vairs nevar paspēt utt. Mīļās, bet mēs pašas esam šie nastu ēzeļi! Var pat teju mirt nost, cik daudz kādreiz saņemās sev virsū, ka ne pastiept!

Es ilgi domāju par šo savu rakstura īpašību, arī mans kungs man ik pa laikam maigi norāda, ka tas nav nepieciešams - viņam labāk patiktu blakus laiska, bet līksma sieviete, nevis darba ķēve. Diemžēl, no šo nastu nesošo "māšu - varoņu" kulta nereti sabrūk ne tikai veselība, bet arī laulība. Mūžam visu perfekti izdarīt gribošās ir diezgan atbaidošas savā struktūrā, jo nerada ap sevi nedz laimes, nedz brīvības, nedz sevis mīlestības auru.

Vēl es domāju, ka pārāk daudzu darbu un lietu uzkraušana sev ir arī alkatības pazīme - un vienalga, vai tie ir savtīgi vai nesavtīgi darbi - raušanas un visa sagrābšanas moments paliek.

Nevar izdarīt visu, nemaz nevajag darīt visu - dzīvo tik nost un esi viegla kā pūciņa!

Tā es sev mēģinu atgādināt, jo kas gan ir dzīve? Vai kāds atcerēsies mūsu negulētās naktis, " čerez ņemogu" nostrādātās virsstundas? Toties, to, cik mēs bijām laipnas, foršas, ar plašu sirdi, mīlošas, glāstošas - tas patiks un to atcerēsies.

Tāpēc es sev nosolos - jaunas nastas virsū nelikt, kamēr iepriekšējās nav kļuvušas vieglākas un neesmu atteikusies no visa liekā, kas man vienkārši jau traucē dzīvot.

Kā ir ar jums?

Dienas sarunas notiek šeit>> pļāpājam par visu, kas šodien uz sirds! Paliks vieglāk:)!

 

Ja arī Tu vēlies piedāvāt savu blogu kā dienas sarunas, pievieno to ŠEIT>>

Paldies par foto: totallyfemale.files.wordpress.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
wildflower 26. aprīlis 2012 23:44

Prieks par tevi katra sieviete pelnijusi tadu viru ;)Mans parsvara vienmer gatavo est ja vinam ir laiks,bernus pieskata,sagaida majas mani ar karstu,smarzigu putojosu vannu :PVel censos par darbiem nedomat ka par nastu ari attieksme palidz 8-|

Lapsaa 26. aprīlis 2012 19:11

un jā, par tēmu runājot - mēs daram visu kopā, gatavojam(gadījumos kad gribu gatavot kopā) kārtojam dzīvokli, lokam drēbes...
Pastaigājamies, iepērkamies...
Vīriņš nekad neiebilst - un palīdz....
Ipaši pedeja laika - man viss ir saspringtaks un tad parsvara pa majo saimnieko viņš ne es... - ierodos mājās, vakariņas gatavas, drebes izmazgatas... kkā tā :)

Lapsaa 26. aprīlis 2012 19:07

SVeikas, sen gan šeit neesmu rādījusies....
Jā, daaaaudz pārmaiņu, ļoooti daudz parmaiņu...
Bet jūtos burvīgi un patiešām lieliski, - rītā pārrunas uz citu darbavietu :)

Ivetta 26. aprīlis 2012 18:23

Jaaa...jūriņa šajā laikā vilina. Arī kārojas pastaigāties gar Liepājas jūru. Gan jau, ja labs laiks būs, tad ar draudzeni pēc sestā pastaigāsim. Iespējams.
Redz kā! Tas nozīmē - vasariņa tuvojas ;) (par to kompāniju vakaros)

anettek 26. aprīlis 2012 15:15

Nu re,viss ir ta ka tam jabut. Es atkal tagad gribetu pie juras...bet jastrada. Nu jau man tagad ir divi vaciesi,kas nak dzer alu vakara:)

Ivetta 26. aprīlis 2012 15:07

Jā, un tieši arī gribas kaut kur izrauties. Paldies.

anettek 26. aprīlis 2012 14:27

Sveika. Tad velu tev rit forsu dienu...vismaz bus kas savadaks

Ivetta 26. aprīlis 2012 14:20

Sveikas! Gana sapļāpājušas esat :) Par tēmu runājot... īsti nav viedoklis. Tāpēc atturēšos no tēmas.
Bet man gribas izteikt prieku par šo dienu! :) Šodien super jūtos, lai arī mazliet pārgurusi, jo pavasara siltums iemetis gurdumu kaulos. Bet lielāks prieks, ka man piedāvāja braukt uz Grāmatu svētkiem Grobiņā, kas notiks rīt. Man jau bija interese un šodien tīri pat gāju ar nodomu uz bibliotēku, lai apvaicātos, bet viņi jau pirmie, mani ieraudzīdami, uzreiz piedāvāja. Forši! :)

anettek 26. aprīlis 2012 13:54

Sveiciens kaiminienei. Sodien tiesam laiks labs. Kauns pat tada laika stradat

KRX 26. aprīlis 2012 12:16

Labdien!
Beidzot esmu ieradusies darbā! Tika jauks laiciņš šodien, ka nemaz nav nekādu nastu (F) /trūkst saulītes emocijsmaidiņš :)
Bija friziera apmeklējums, tiku pie pavasarīga manikīra, iedevu beidzot draudzenei ielūgumu uz kāzām.... ļoooti pozitīva diena man! :)

Lai jums visām tāda pati! ;)

mazaa raganina 26. aprīlis 2012 10:54

Piekrītu Tev par visiem 100%!

lauruxs 26. aprīlis 2012 10:44

Sveiciens, visām šajā jaukajā dienā . (hi)
Mans uzskats ir tāds ka vīrietim ir jāpalīdz mājas darbos. Un tā ārī mājās tas notiek. Manam vīrietim nav grūti darbadienu rītos uztaisīt man brokastis, vai kādu reizi gatavot pusdienas. Mājas darbu daram kopā vai tas ir grīdu slaucīt vai mazgāt traukus, lai gan ar traukiem ir mazliet grūtāk , jo nepatīk to darīt abiem, bet jādara. Es neuzskatu ka tikai sievietei ir jābūt tai kas visu dienu strādā un pēctam vakarā paspēj uztaisīt ēst , iztrīrīt māju un vēl ja ir bērni arī ar tiem tikt galā , bet liekas gulēt atkal pārgurusi. :S |-)Mēs nesam vīrietim tikai mammas , kas par viņiem rūpējas , mēs esam arī sievietes un tas ir jāmāk parādīt . Un ja vīrietim tu neteiksi , ka tev vajag palīdzību un ka tu esi pārgurusi ar visiem darbiem , viņš tev nepalīdzēs jo uzkatīs ka tiec galā . Tāpēc es katru reizi atgādinu ka man vajag palīdzību un gala rezultātā pārgurums nav un varam atpūsties kopā. Tādas nu ir manas domas. ;) :$

26. aprīlis 2012 10:13

es vairāk runāju par to, kad sieviete 98% no sevis velta darbam, kad darbs atņem visus spēkus un nekam citam neatliek laika un spēku. zinu tādas dāmas un pašas viņas uz jautājumu, kā visu apvieno, godīgi saka: "nekā!".

bet ir darbs, kuru viegli apvienot ar mājām, jā.

banderoso 26. aprīlis 2012 09:42

(Y)

anettek 26. aprīlis 2012 09:41

Tad jau mums vīrieši no viena "rajona"...manam arī patīk palīdzēt gan mājas darbos, gan ēst gatavošanā...patīk kopā strādāt ;)

banderoso 26. aprīlis 2012 09:40

Paši pakaļ skrien ;)

rasas 26. aprīlis 2012 09:39

kur Tu tādus vīriešus atrodi? :)

banderoso 26. aprīlis 2012 09:37

Es jau attiecību sākumā skaidri definēju, kā redzu mūsu kopdzīves saimniecisko pusi un viņš piekoriģēja, kas vuiņam patiktu un atradām zelta vidusceļu :) Vīriešiem nav nekas pret palīdzēt mājās un ēst viņi gatavo ar lielāko prieku, galvenais vajag to novērtēt un pateikt - Tu esi kolosāls pavārs!

rasas 26. aprīlis 2012 09:36

(Y) par skaldu un valdu..

Cerīte 26. aprīlis 2012 09:36

Tas ir tas morālais ''žagaru saišķis'' :)

Cerīte 26. aprīlis 2012 09:35

Man liekas ka es pa daudz nodarbojos ar īdēšanu un domām ka viņš pats ieraudzīs kas darāms .T ā vietā es dzirdu-nu re Tu atkal esi pārstādājusies.Jāiemācās pateikt skaidri un gaiši.Pagaidām gan tikai brīvdienās bet uz papīra nolieku viņam priekšā darāmo darbu sarakstu.

sanny 26. aprīlis 2012 09:34

es pieļauju, ka reizēm nest žagaru saišķi un ne par ko nedomāt ir daudz vieglāk nekā strādāt stresa pilnā ofisa darbā un vēl naktī negulēt, domājot kā tikt galā ar pārējiem darbiem :D

anettek 26. aprīlis 2012 09:33

Neuzskatu, ka būtu uzņēmusies par daudz darba, pēc kuriem vakarā krītu..daru tik cik varu, man liels palīgs ir draugs. Abiem rokas aug no īstās vietas

banderoso 26. aprīlis 2012 09:32

tas jau ir nākamais līmenis, kurš man jāsasniedz :D

Cerīte 26. aprīlis 2012 09:32

Bet es jau esmu kartaliene-skaldu un valdu (devil)

1 2 3

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā