Mēs satiksimies Ziemassvētkos, pateicoties Laimai!

nosiguldas
nosiguldas 13. decembris 2012 21:00
648

Es ticu brīnumiem un mans mīļākais laiks ir Ziemassvētki. Es labprāt skatos Ziemassvētku pasakas un šogad es pati pārliecinājos, ka šajā laikā ir iespējami brīnumi! Es ilgi domāju kas ir tas, ko es varētu dāvināt savai ģimenei, ko viņi vēlētos visvairāk?

Tā ir sagadījies, ka vispirms Anglijā strādāja mans Edzītis, tagad tur ir māsa. Un tā kā Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad visiem jābūt kopā, tad radās doma par manu dāvanu - iespējams dārgāko dāvanu pasaulē. Es šogad mammai un tētim uzdāvināšu Ziemassvētkus ar jaunāko meitu, savai krustmeitai mammīti un kādam mūsu ģimenei tuvam cilvēkam tikšanos ar mīļoto cilvēku. Es nosūtīju pieteikuma vēstuli "Laimai".

Mīļā Laima, lūdzu atved viņu mājās, jo nav nekā ļaunāka kā Ziemassvētkos  būt vienai svešā valstī bez saviem mīļajiem...

ŠODIEN UZZINĀJU, KA MANA ĢIMENE SAŅEMS DĀVANU - MŪSU ĢIMENE IR VIENA NO PIECĀM, KURAI LAIMA PALĪDZĒS APVIENOTIES UZ ZIEMASSVĒTKIEM!!!

Pavisam godīgi, ar mani parasti nekas neparasts nekad nenotiek, viss parasti tiek panākts ar mērķtiecību un smagu darbu. Ir patiesa gandarījuma sajūta, jo izdarot nedaudz vairāk kā parasti es varēšu iepriecināt tik daudzus cilvēkus.

Mīlestības pilnus svētkus vēlot,

no siguldas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
15. decembris 2012 20:33

Super!!! Apsveicu!!

lotte 14. decembris 2012 09:30

Aspveicam!

Ilze_Liekmane 14. decembris 2012 08:20

Ļoti priecīgi un jauki :) Mācība mums visām - "izdarot nedaudz vairāk kā parasti es varēšu iepriecināt tik daudzus cilvēkus." :)

jaunkundzitemimi 13. decembris 2012 23:08

Patiess prieks par Jūsu Ziemassvētku brīnumu!
Paldies Laimai! :)

Ivetta 13. decembris 2012 22:57

Ko lai te vēl piebilst - lai priecīgi Ziemassvētki!!!! :)