Mazie nedrošības mirkļi

Autors: hiperkeri, 2011. gada 27. septembris, 12:37:51
Mazie nedrošības mirkļi

Kaut nu es varētu teikt-mazie. Lai gan,salīdzinājumā ar dzīvi kopumā-viss ir relatīvs pēc izmēra.

 

 

Kādu laiku esmu atgājusi no blogošanas iekš Sieviešu Klubiņa,jo tik daudz kas labs bija virzīts tieši ar jūsu visu palīdzību un tad tādi notikumi-bums,krakš virs galvas,ka nezini,kur lai vēl kaklu liek..un tad man viens cilvēciņš atvēra acis-es tak te rakstu pilnīgi visas savas emocijas,ikdienas lietiņas,priekus,mērķus un tādas lietas,ka varbūt...man to visu nemaz nevajadzēja darīt..kāds būs to laimīti noskaudis..


un tad nu es esmu tāda soļa priekšā,ka varbūt man vispār no šejienes izdzēsties-prom jau pavisam neiešu,ik pa laikam ielūrēšu,kas jums te jauns,un,ja vispār nevarēšu bez jums izturēt,tad-vienkārši būs jāielogojās un jādara viss anonīmāk nekā iepriekš..

 

Kaut gan..arī tas neiet ar manu koncepciju kopā,jo Jūs te ļoti,ļoti daudzas jau man esat tik labas draudzenes,ka žēl to soli spert..bet nevar jau saprastu,kuram kaut kas ir pietrūcis...

 

Gluži vienkārši to gribēju darīt,jo viss ir pilnīgi skaidrs-emocionālā plāksnē esmu ļoti ievainojama,tāpēc visas enerģijas viegli uzņemu(lai kāds arī nebūtu iespaids kādam,kas mani vēl tik labi nepazīst),tāpēc loģiski,ka tagadējais dzīves posms ir sekas kaut kam,kas mani ir pirms tam ietekmējis-katru nedēļu zaudēju pa kilogramam(jau no septembra sākumam),kas man ne īpaši patīk,garastāvoklis nomākts,pati jūtos nogurusi un iztukšota-bieži vien. neveicas daudzās lietās,vakar vien-izsitu elektrības korķus,saspridzināju lampu..esmu ragos ar dažiem cilvēkiem(bet ne jau tā totāli,drīzāk stresa un noguruma dēļ tas tā sanācis)..

 

Bet,lai arī kā būtu,ja esmu tā teikt,noskausta,es tāpat-godīgi atklāšu,ka tam cilvēkam esmu piedevusi un vispār esmu laimīga,ka tā ir sanācis,jo šīs draņķīgās situācijas dēļ es biju ierosinājusi šķiršanos-tā teikt,ja visai vecajai dzīvei ir jāuzliek krusts,tad gribu būt tajā bedrē viena un celties augšā arī-un sākt no nulles. Bet ,izrādās,ka tomēr man ir jau vesels viens prieks-liela,patiesa mīlestība,kurš mani nelaiž vaļā dēļ visādām citām nelaimēm un mēs viens otram esam.

 

Tā kā-paldies maniem labdariem un arī citiem,dziļi sirdī labiem cilvēkiem!

 

Tāds ir mans pēdējā laika stāsts!