Mazie knifiņi sevis mīlēšanā

hiperkeri
hiperkeri 26. augusts 2011 11:33
674

Cik bieži Tu sev nozodz minūtes,kurās Tu elementāri,ejot no mājas laukā,vari sev uzlikt kosmētiku vai ieveidot matus?

 

 

Man arī ir bijis tā,ka, tikko paslinkoju,tā mūždien notiek kaut kas neparedzēts,bet īsti nevari ļauties mirkļa burvībai,jo vienīgais ,par ko varu domāt ir-vai mani plakstiņi nav uztūkuši vai arī- aiz tām rētām uz sejas neviens Tevi īsti nevar nosaukt ne par meiteni,ne par skaistu meiteni.

 

Tad nu es esmu iemācījusies no pilnas bāzes `maskas` uz koncertu laiku pietaupīt arī ikdienas akcentiem kādas lietiņas,bez kurām neizeju pa durvīm,jo,tiklīdz Tu izej laukā,tā ir simtiem iespēju,ka notiks tas,par ko pat nevari iedomāties! Un tad ,diez vai arī Tu vēlēsies koncentrēties uz savām nepilnībām tā vietā,lai baudītu dzīvi!

 

Cik daudz stāstu ir par to,ka meitenes satiek savu mūža mīlestību tramvaja pieturās, cik bieži nenotiek visādi flashmobi jeb zibakcijas? un tas viss taču ir tik burvīgi:) 

Padomā par to-mīli sevi vairāk!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 26. augusts 2011 16:10

Bet cik forša sajūta, ja tevi pamana, kad esi pavisam vienkāršā tērpā (gan grima ziņā, gan apģērba ziņā) ;)

svente 26. augusts 2011 15:23

Cenšos katru dienu ieveidot matus (izņemot, ja slikti jūtos), bet acis krāsoju obligāti katru dienu. Tagad uzliku sev par pienākumu vēl uzlikt vaigu sārtumu un ietonēt lūpas. Jāpierod, jo tas ikdienā nav darīts.

ine 26. augusts 2011 14:13

Katru dienu ieveidoju matus, uzklāju kosmētiku. Nevaru citādāk! Pašai labāka pašsajūta, zinu, ka labi izskatos.