Marta horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. marts 2021 12:21
1684

Auns

Zvaigznes iesaka jau laikus nodrošināt sev pamatīgu enerģijas lādiņu, kas palīdzēs pārvarēt visas grūtības martā. Neļaujiet citiem jaukties jūsu dzīvē.

Ja mēneša vidū jūs kaut kas sarūgtinās, nekautrējieties paust savas emocijas atklāti. Ļaujiet aizplūst prom negatīvajai enerģijai, atbrīvojiet vietu kaut kam jaunam un skaistam. Mēneša beigās nesoliet neko, jo pastāv liela varbūtība, ka nespēsiet izpildīt solīto.

Vērsis

Martā jums nāksies pārdomāt daudzas lietas un savas iespējas. Jūsu godīgums un pašaizliedzība ir uzslavējama, turpiniet pieturēties pie šiem principiem dzīvē, neskatoties uz grūtībām.

Mēneša beigās sagaidāms ienākumu pieaugums. Visi sasniegumi ir jūsu smagā darba rezultāts. Kārtīgi apsveriet katru lēmumu, lai neiekultos nepatikšanās. Nepārvērtējiet materiālās vērtības.

Dvīņi

Sākas ideāls laiks saskarsmei, pārrunām, diskusijām. Pavasara vēsmas ir tieši tas, kā jums tik ļoti pietrūka pēdējā laikā. Jūs jutīsiet pārmaiņas visās dzīves jomās. Jāgatavojas pārmaiņām, un viss notiks. Veltiet nedaudz laika kultūras baudīšanai un savai attīstībai, tas nāks jums par labu.

Privātajā dzīvē jūs gaida patīkami atklājumi. Mīļotais cilvēks var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Vientuļie Dvīņi var nejauši satikt cilvēku, kas turpmākajā dzīvē būs ļoti nozīmīgs.

Vēzis

Neignorējiet zīmes no augšas, tās tiek sūtītas jums ar nolūku. Apsveriet domu par talismana iegādi. Rīkojieties piesardzīgi un ar apdomu.

Attiecībās esošos Vēžus zvaigznes brīdina, ka ir jāievēro piesardzību - pastāv risks izraisīt otrās pusītes greizsirdības lēkmi. Tas var gadīties nejauši, taču skandāls var rasties pamatīgs. Nelejiet eļļu ugunī!

Lauva

Zvaigznes iesaka neaizrauties ar dzīves jēgas, pasaules kārtības un citu filozofisku jautājumu izpēti martā. Jutīsiet īpašu otrās pusītes siltumu, uzmanību un atbalstu.

Veltiet vairāk laika savai ģimenei. Iespējams, ir laiks atlikt maliņā kādus darbus un pievērsties kopīgām nodarbēm ar jūsu mīļajiem.

Jaunava

Martā jūs sagaida pamatīga vilšanās, iespējams, pat depresīvs noskaņojums. Meklējiet atbalstu pie otrās pusītes. Pacentieties izvēdināt galvu un novērst savu uzmanību no drūmām domām. Izvairieties no negatīvi noskaņotiem cilvēkiem un enerģētiskajiem vampīriem.

Mīlas attiecībās nav vietas egoismam. Izvairieties norādīt uz citu cilvēku trūkumiem, jo arī jums tādi piemīt, neviens nav ideāls. 

Svari

Zvaigznes iesaka apdomāt savu stilu un izskatu. Pievērsieties elegancei, atlieciet malā plēstas džinsa bikses un sporta apavus. Mēneša pēdējās dienās jūsu finanšu lietas uzņems apgriezienus. Viss notiks viegli.

Martā varat sagaidīt negaidītu simpātiju apliecinājumu no paziņas. Ja jums nav pretjūtu, labāk pasakiet to uzreiz atklāti.

Skorpions

Beidzot jūsu dzīvē un arī dabā ir pienācis pavasaris, jūs to tik ļoti gaidījāt. Jūs pārņems priecīgs un pozitīvs noskaņojums. Iespējams, kāds jums sagrozīs galvu, taču nezaudējiet modrību un kārtīgi apsveriet katru savu soli.

Pievērsieties jūsu mīļotā cilvēka hobijiem, uzziniet, kas viņam patīk, kas iepriecina. Sagādājiet patīkamu pārsteigumu. Meklējiet iespējas, kā kļūt viens otram tuvāki.

Strēlnieks

Jūsu iekšējais kodols palīdzēs jums saglabāt stāju un spēku. Zvaigznes sola, ka jūs spēsiet noturēties virsotnē. Jūsu iekšējais spēks būs jaudīgāks un konstruktīvāks par to, ko piedāvās apkārtējie. Jūs spējat sasildīt pasauli ar savu pozitīvo enerģiju. Taču neļaujiet pasaulei sasaldēt jūs ar savu negatīvismu.

Attiecībās ar partneri esiet iecietīgāki un pacietīgāki. Ja jums šķiet, ka esat pārāk atšķirīgi, pacentieties saskatīt tajā pozitīvo momentu, jo tā ir iespēja uzzināt, apgūt kaut ko jaunu, kā arī iemācīt jūsu mīļotajam kaut ko jaunu.

Mežāzis

Jums ir jāsaņemas, jāievēro apdomība un piesardzība. Droši ejiet uz priekšu, atstājot visas grūtības aiz muguras. Veiksme neliks ilgi gaidīt. Marta sākums paskries ļoti ātri, bet tas būs produktīvs.

Pēc 20. marta jūs varat sagaidīt jauku ziņu no tuviniekiem. Mīļotais cilvēks jums gatavo patīkamu pārsteigumu. Neaizmirstiet izpildīt doto solījumu.

Ūdensvīrs

Pavasara sākums nesīs jums negaidītus pārsteigumus. Jums būs iespēja parādīt sevi jaunā projektā, par kuru iepriekš pat nedomājāt. Sargiet svešus noslēpumus, ja nevēlaties, lai tiktu izpausti arī jūsu noslēpumi.

Mēneša vidus sagādās pārsteigumu darbā. Iespējams, jūs jau sen domājāt par augstu amatu vai algas pielikumu. Tieši šobrīd zvaigznes ir labvēlīgas jums. Palieliniet savu aktivitāti un jūs noteikti iegūsiet vēlamo.

Zivis

Ir pienācis laiks atbrīvot savus iekšējos briesmoņus. Pirmais pavasara mēnesis sola jums dažādību it visās dzīves jomās: no privātās dzīves līdz pat karjeras kāpumam. Ievērojiet mērenību it visā. Esiet pateicīgi par apkārtējo cilvēku labvēlību un atbalstu, neizmantojiet to ļaunprātīgi.

Mēneša vidū Zivīm būs iespēja nopelnīt naudu ar papilddarba palīdzību. Jums var piedāvāt piepelnīšanās iespēju, kas ir saistīta ar radošo jomu. Zvaigznes iesaka pieņemt šo piedāvājumu. Jūs neko nezaudēsiet, tieši pretēji - gaidāms finansiāls ieguvums.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies