Mans rīts ar Sieviešu Klubu

hiperkeri
hiperkeri 16. jūnijs 2010 12:11
675

Es jau pirms laba laika esmu sevi pieķērusi pie domas - esmu Sievieš-kluba-holiķe! APSVEICU!!! Manuprāt - ne tā sliktākā atkarība. :)

 

 

Un to secināju pēc tā, ka vienu vakaru nebiju te ielūkojusies.. uzreiz nagi niezēja uzklikšķināt  www.sieviesuklubs.lv un palasīt, ko tad citas dāmas sastrādājušas. :)

 

Mana diena vienmēr sākas ar ingvertēju (nu jau ar svaigo zemeņu piedevu, ņamm!), salātiem, karstmaizītēm (kamēr tās sagaidu, tikmēr kompis jau ieslēgts), pat dušā nevaru ieiet un uzkrāsoties, ja nav izokšķerēta šī lapa. Daudzas reizes arī šī lapa atrisina - kā krāsoties un ko vilkt mugurā.

 

Labs garastāvoklis garantēts!

Labrīt, dāmas!!

(un tas nav šķērslis, ja tagad ir jau pusdienlaiks - kaut kad tak ir jāpamostas:) )

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 17. jūnijs 2010 18:10

Mjaa es jau sen biju atkarīga no MK, tagad nāca klāt vēl SK un norīta parasti ir dilema ar kuru tad sākt!!

dudina 17. jūnijs 2010 09:48

Mani rīti arī sākas ar sieviešu kluba izglītojošiem rakstiem.
Tā kā mans vīrs teiktu: "Sievas otrā dzīve"!!!

bucis 16. jūnijs 2010 23:11

man gan tie ir vēli vakari, piemēram kā tagad, jo ar mazo brīnumiņu pajet visa diena, majas darbi, pastaigas, pabarot vīrinu... un tikai kad visi aizgajusi gulēt tad nu es tieku paspaidīt podziņas :D

sniedzins24 16. jūnijs 2010 22:59

jaa es tiesi sodien to nodomaju, ka man katrs rits sakas ar kafijas kruzi un sieviesuklubs.lv :D
uzvaru mazai putru, iedodu lai namma pati un tikmer izbaudu bridi pie sieviesuklubs :)

varde 16. jūnijs 2010 21:24

Man atkal katrs vakars pārnākot mājās no darba sākas ar SK!

magone 16. jūnijs 2010 18:19

Jaa,arii mani shii atkariiba skaarusi.
Loti patiik,ka sheit ir daudz pozitiivaaki cilveeki, kuri izsaka savu viedokli,neviss apvaino viens otru, kaa tas ir piemeeram delfos vai draugos.

16. jūnijs 2010 15:44

Es arī vienu brīdi biju pilnīgi atkarīga no SK., bet nu tagad kaut kā pārgājusi lielā atkarība. Bet patīk katru dienu ienākt paskatīties kas jaunāks.

16. jūnijs 2010 15:38

man ar katrs sakas ar piecelsanos datora 9ieslegsanu kafiju un sieviesu klubu ka pirmo. kad visu esmu izlasijusi tad tik ir brokastis un parejas darisanas. nespeju iedomaties ritu bez sieviesu kluba.

hiperkeri 16. jūnijs 2010 13:21

taisniiba! sheit es tagad izlasu pat laika zinjas,horoskopus,te var pat iepirkties,uzzinaat skaistuma knifinjus,tik vien veel kaa uztaisiit rubriku-paliidziet man izveeleeties kaut ko no mana dreebju skapja:D:D:D:D

16. jūnijs 2010 13:08

Pievienojos par labu noskaņojumu, jo kādreiz ierasts bija izlasīt tvnet vai delfi ziņas, taču tagad vispirms sāku ar SK un bieži vien pat līdz ziņām vispār netieku, jo kaut kad taču arī jāstrādā;)
Te visas tik aktīvas meitenes, ka pat nepaspēju visu izlasīt, kur nu vēl nokomentēt. Prieks, ka tik daudz jauna varu šeit uzzināt un piedalīties diskusijās:)

16. jūnijs 2010 12:56

nu es jau uztaisīju SK par savu sākumlapu internetā :)

miranda 16. jūnijs 2010 12:43

Es pievienojos atkarībniekiem. :D Es arī, ne ēdusi, ne muti mazgājusi, vienmēr steidzu ieslēgt datoru. Pa to laiku aprūpēju meitiņu, sagatavoju savu kafijas krūzi un maizītes. Un tad ienirstu SK plašumos. :)