Mans rīta uzrāviens

hiperkeri
hiperkeri 23. augusts 2011 08:20
570

Labrīt! Te atkal mazais spridzeklītis;)

Šorīt esmu pamodusies burvīgā noskaņojumā un esmu atkal saņēmusies (pēc vakardienas pārdomām un kopsaucējiem),lai turpinātu savu eksperimentu!

 

 

 

Es tā padomāju,ka ir bijis pietiekoši ilgs laiks iekšēju pārdomu laikam,tagad atkal esmu atguvusi spēkus,lai turpinātu ar pozitīvo boostu piepldītas dienas:)

 

Tātad-ko esmu nodomājusi sev pievilkt šonedēļ?

 

1)es pavisam noteikti vēlos saņemt ziedus! Nekonkretizēšu sev,no kā un par ko,bet vēlos,lai šonedēļ man kāds pasniegtu ziedus. Esmu gatava,jo , šķiet,pirms tam biju aizvērta visam sievišķajam,nemācēju uzklausīt komplimentus,un tādēļ laikam tie arī vairs pie manis neceļoja. Tāpēc šonedēļ vēlos,lai tiktu palutināta mana sievišķīgo vājību puse.

 

Vēl jo vairāk,tam ir arī akselerators(laikam nekas nenotiek tāpat:D:D)-nākošnedēļ atgriežos studiju vidē,tāpēc atkal vajadzēs izkravāties no sava burvīgākā vasaras atvaļinājuma pie sava mīļotā Jelgavas namā...

 

Taču tas varētu izvērsties ļoti romantisks un visu vasaras emociju apkopojošs laiks,vai ne?

Tātad-ziedi.beidzot.

 

2)Tā kā tomēr saņēmu piedāvājumu 2 dienas pastrādāt Doles Daugavas muzejā (svētdien un pirmdien-brauciet ciemos!) Zvejnieku sētā,tad tur būs iespēja  nopelnīt kādu naudiņu,lai nenāktos galvu lauzīt par visiem ceļa izdevumiem un vajadzīgu sīkumu iegādi-uzlieku sev latiņu-līdz nākošajai nedēļai nopelnīt 30 Ls. Iepriekšējo nedēļu man neizdevās sasniegt savu mērķi,un laikam tas arī bija pamatoti,jo visa pagājusī nedēļa nebija tik konstruktīva,bet vairāk tāds pārdomu laiks,lai saliktu sevi atpakaļ `pa plauktiņiem`.

 

3)un vēlos vēl sagaidīt kādu piedāvājumu pamuzicēt-esmu ļoti noilgojusies pa šo vasaru atkal pēc aktīvas flautas spēles,tā kā domāju,ka tas ir ļoti labs ievads septembrim,kad atkal vajadzēs ķerties klāt pie `real deal` pie saviem pasniedzējiem:D

 

4)Un beidzot-saņemt atbildes par saviem aizsūtītajiem CV:)

 

Zināms jau-kas lēni nāk,labi nāk-tāpēc alkstu arvien vairāk izpausties (par ko Sandija vakar mani nomierināja) reālā pielietojumā. Man bija 3 varianti-viens,kuram pieteicos aiz domām-darbiņš nav ļoti,ļoti kvalificētiem darbiniekiem,taču tas būtu reāli apvienojams ar studijām, jo atrodas teju blakus akadēmijai un netālu no manas dzīvesvietas Rīgā.

 

2.-pieteicos darbā 2 mūzikas skolās par flautas pasniedzēju-darbs ir tālu no manas dzīvesvietas,taču pietuvina pie mana mīļotā,jo tad man būtu vairāk izredžu viņu redzēt nekā pirmajā darbā.Šis darbiņš man pašai patiktu,jo varētu uzpucēt gan savas zināšanas,gan arī aizraut tik daudz maziņo ar mūziku un savām zināšanām par to,ka tas izvērstos par lielu pasākumu beigās:) taču..mana vislielākā vēlēšanās būtu spēlēt kādā profesionālā orķestrī (visvairāk jau mūsu pašu Baltā Nama jeb Operas orķestrī-tur mani vissssss fascionē:):)) ),taču tur ir tik liela konkurence,ka atliek vien nopūsties,jo pagaidām šis sapnis vēl neliekas,ka būtu reāls..pagaidām:)

 

taču es apsolos sev strādāt pie flautiņas un repertuāra,lai izkoptu visu vajadzīgo,lai šis sapnis tomēr piepildītos. Varbūt ilgākā termiņā,taču-tas ir to vērts!:):)

 

Tad nu pēdējais,par ko domāšu-lai darītu visu,kas iespējams,lai visu pusgadu līdz jaunajam gadam - varētu strādāt,likt naudiņas vienu pie otras un sagaidīt adventes laiku ar mīļoto Stokholmā..Šī doma vien jau mani padara par makten priecīgu un apņēmīgu jaunieti!:):))

 

 

Jauku dienu visām:) Mūžam aktīvā:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 23. augusts 2011 10:25

par blociņu-tā patiešām ir laba ideja,kā sevi kontrolēt/iedvesmot/motivēt!!!!

Ivetta 23. augusts 2011 10:09

Piedod, ka neizlasīju visu rakstiņu, bet jau līdz vidum tiekot saprotu, cik esi enerģijas pilna un pielieta ar pozitīvismu :) Pilnīgi arī iedomājos tādu domu, ka derētu ieviest tādu domu blociņu, kurā arī ierakstīt to, ko es vēlētos saņemt :) Bet tā jau man tik tāda doma :D
Lai viss labais un iecerētais un galvenais Dieva saskaņotais piepildās. Ja jau Dievam Tavas domas patiks, tad jau viss būs ok ;) (F) (F) (F)

kintijasieviesuklubslv 23. augusts 2011 09:21

vai, cik tu šorīt aktīva un priecīgā noskaņojumā! super! apsveicu ar 2 dienu darbiņu. vismaz kaut kas :) tāda'garā tik turpināt! (Y)