Mans rīta cēliens

Autors: Linduchy, 2016. gada 14. oktobris, 00:05:02
Mans rīta cēliens

Brīva piecminūte, tad nu nolēmu, ka jāatsaucās uz hiperkeri aicinājumu dalīties par savu rīta cēlienu.

Es esmu cīrulītis, tāpēc agrs rīta cēliens man nav nekas apgrūtinošs. Ar prieku ceļos. Un esmu pateicīga, ka ir jauna diena un jaunas iespējas. :)

Pēdējā laikā esmu pasākusi matus mazgāt vakarā, lai no rīta man tam nav jāvelta 45minūtes. Jā, mati, protams, mēdz saskrullēties kā aitai, bet, ziniet, man reāli tas vairs nesatrauc. Nē, nu nopietni, laikam esmu tikusi tam pāri - mani beidzot apmierina mani mati. :)

Tad nu tā - mans rīta cēliens sākas 6-6:30, kā nu kuro dienu. Izstaipos, atmodinot muskuļus.

Lēnā garā čāpoju uz vannasistabu, kur norit sevis uzfrišināšanas procedūras. 30 minūtēs esmu gatava doties uz virtuves pusi.

Virtuvē gatavoju brokastis sev, brokastis vīram ... ja ir noskaņojums un interesanti produkti, tad gatavoju arī līdzi ņemamās pusdienas.

Brokastīs ēdam dažādas lietas - maizītes, omletes variācijas, putras, brokastu pārslas ar kādu ogu/augļu papildinājumu, biezpienu ar tomātu/gurķi/zaļumiem un, ja ir, kādu laša šķēlīti utt.

Virtuvē ar visu gatavošanu un ēšanu pavadu 30 minūtes. Ja uz to brīdi ir pamodies vīrs, tad ir dubultā forši - papļāpājam un pavadam laiku kopā pirms dienas gaitām.

Pēc virtuves mans maršruts ved pie skapja. Ar to arī problēmu nav, jo esmu sevi piespiedusi vakarā izplānot nākamās dienas tērpu. Pēdējā laikā topā ir svārki un kleitas. Bet šobrīd, kad esmu nedaudz apaukstējusies, kā arī darbā vairāk skriešanas, labprātāk izvēlos džinsenes, kādu blūzīti/džemperīti un 100% ietinos lielā šallē, lai saudzētu kaklu.

Lūk, mans rīta cēliens mājās aizņem 1.5 stundu. Un tad esmu gatava savam rīta "skrējienam" - ātrsoļošanai uz darbu - 2.5km veiklā solī, neaizmirstot par pareizu elpošanu un dabas skaistuma apjūsmošanu. :)

Diena ir jāsāk ar gaišām domām un smaidu, jānoskaņo prāts un iekšējie ūdeņi, ka diena būs forša, ka darbi veiksies no rokas un viss būs "čikiniekā". :)

Lai jums skaisti un iedvesmojoši rīti! :)