Mans raibais 2011.-tais!

hiperkeri
hiperkeri 16. decembris 2011 08:50
738

Es gan nevēlos pretendēt uz Eņģeļu semināra balvu,bet domāju,kas šis blogs man ir vairāk kā dvēseles stiprināšana un, varbūt -iedvesma kādai citai, jo šis gads man ir bijis gana raibs.. Padalīšos!

 

 

Ar kādiem notikumiem personīgajā dzīvē tev asociēsies 2011. gads? Kādi bija tavi šī gada izaicinājumi? Piedzīvojumi? 


Šis gads man asociējas ar vecmammas bērēm un savas mīlestības iegūšanu, lielu,lielu kāpumu profesijā un personīgajā izaugsmē. Kopš 2011.gada Jaunā gada esmu kļuvusi emocionāli atvērtāka (ahh,pirms tam biju tik nocietināta..tik daudz ko zaudēju) -jā,varu pat sākt raudāt aiz lielas laimes par maznozīmīgiem prieka mirkļiem. Gluži vai tikai no tā, ka tagad saprotu, cik dzīve kopumā ir .. sulīga, krāsaina.. dzīvošanas vērta!

 

Izlēcu ar gumiju, uzveicu savus niķus profesionālajā jomā un tīri cilvēciski esmu kļuvusi analītiskāka, pieaugušāka.. Un manā garderobē ienākuši sievišķīgāki apģērbi - kleitas-pat veselas DIVAS šogad (!!!),kā arī-hmm-vai kādai nav nepieciešami 34.izmēra minisvārki? Es jūtu,ka tas vairs nav mans stils-negribu izskatīties kā pusaudze,vai `čaļu` makšķere- gribu būt izsmalcināta,eleganta un sievišķības pārpilna.

 

Kuri ir divi spilgtākie notikumi, kas palikuši atmiņā no Latvijas sabiedriski politiskajiem notikumiem 2011. gadā?


Sabiedriski-politiskiem?? Laikam tās dullās vēlēšanas. Lai gan manī par to nav nekāda gandarījuma. Latvijai tur augšā-bēniņi nav nekādā kārtībā..

 

Un otrs-protams,protams,Sieviešu Kluba Pavasara balle!! Tas tik bija notikums!! Kas par kompāniju! Un, protams, tas dejotājs... Kintij-ak,Tu-laimīgā..:D:D

 

Nē,ja godīgi-neapskaužu:) Man prieks,ka tas viss ilustrē mūsu dzīvi:)

 

Kurus sapņus 2011. gadā neizdevās piepildīt?


Spēlēt kāzās. Bija pāris piedāvājumi, bet organizatoru neizdarības pēc tas diemžēl neizdevās. Vēlos uzsūkt to sajūtu,kas valda mīlestības svētku laikā vēl un vēl..

 

Kurus sapņus un mērķus 2011. gadā piepildīji?


Sākumā jau-profesijā - radās jauka iespēja uz noteiktu laiku mācīt bērnus (pašlaik to daru) ļoti prestižā Latvijas mūzikas un mākslu skolā, tad vēl pirmo reizi biju draugu kāzās (man par to tāds riktīgs prieks,ka tuvējie ceļ pozitīvisma līmeni citos), jā-satiku to, ar kuru es pat sevi esmu pieķērusi pie domas, ka..varētu ar viņu veidot saticīgu un mīļu ģimenīti ar.. īstiem bērniem.. Tie ir mani pārdrošākie sapņi. Laikam kādreiz mūžā tādas domas rodas galvā:D Pat tādiem dundukiem kā man:)

 

Tad vēl piepildās (procesā) mans sapnis par ārzemju ceļošanu saistībā ar flautas spēli.Nu ko -jau drīz, drīz tie datumi nāk.Vēl tikai mēnesis,un..:)

 

Nebūs jau pirmā reize,bet šādā vecumā tās lietas ir pavisam citā līmenī nekā bērnības laikā.

 

Tad vēl nokārtojās attiecības ar ģimeni - laikam paldies jāsaka krīzei,ka esam kļuvuši no matērijām neatkarīgāki un saliedētāki kā ģimene..

 

Un jā-mans drosmīgākais sapnis - leciens ar gumiju. Tas gan bija pilnīgi traki:)

 

Kādi ir tavi izaicinājumi 2012. gadā?


Es zinu,ka gribu riktīgu vakarkleitu - garu, līdz zemei. Nevis tādu prastu, kā visur rāda - princeškleitu ar kaut kādām balonpiedurknēm. Nē,es nākošgad vēlos pie sevis piestrādāt,lai kļūtu elegantāka..Mani taču šodien pirmo reizi nosauca par `sievieti`! Tas man bija ļoti graujoši. Domāju,tieši ar šovakaru ir sākusies mana pārvērtība no tā nenosakāmā pēcpusaudžu posma.

 

Tad vēl ēdienu bauda-gribu iemācīties pilnvērtīgas pārtikas dotās iespējas-man jārūpējas par savu sejas ādu,tāpēc man ir jāsaka `nē` saldumiem un neveselīgai pārtikai. Tas nav viegli,bet jau tagad manī ir rodami panākumi.Vienkārši jāsakārto galva un tad jau viss atritēs kā tam vajag notikt.

 

Nākošajā gadā vēlos nopietni pretendēt uz profesionālajiem kolektīviem ar savu flautas spēli,jo tagad manas darba spējas un dotās iespējas ir uzplaukušas,lai viss sasummētos nopietnā profesionalitātes pakāpē,kas varētu konkurēt uz nopietnām lietām arī Latvijas mērogā. Ceru nest Latvijas vārdu pasaulē. Pilnīgi nopietni.

 

Tad vēl-gribu būt fiziski aktīvāka-lai varu realizēt brīvo laiku citāda veida izklaidēs,kā ir bijis līdz šim-esmu bijusi mājās sēdētāja,un mazliet to nožēloju. Nē-šis gads jau ir bijis uz labo pusi,bet-ja iepriekšējais 21 gads ir bijis kā kūniņā,tad tagad man ir sev jāsaka-atver acis! Piekopt attiecības ar savu draudzeni(ak,naivums,kādreiz man likās,ka man ir tik daudz draugu..),iet dejot,dejot,dejot,iemācīties ko pilnīgi jauku -kā,nirt ar akvalangu...zorbot,braukt ar sniega moci,pārsteigt mīļos neikdienišķos veidos arī ikdienā...Atvērt acis.

 

Tagad,šķiet,daudz maz esmu aptvērusi savu loku. Taču-apetīte aug ēdot. Gribu sapņot vairāk,gribu zināt,ko gribu.Noteiktību.Attīstību. Būt neatkarīga gan finansiāli,gan garīgi.Būt pilnvērtīga.

 

Atbrīvoties no vecajām saitēm,kuras palikušas karājoties,pasmaidīt un lūkoties spožā nākotnē.

 

 

Padalies arī tu savā 2011. gadā! Kāds tas bijis tev? Anketas jautājumus meklē šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 16. decembris 2011 12:46

Tā tas varētu būt. Man toties laikam jātrenējas uz tādu pārskatu viedošanu, jo gada beigās maz ko atceros no tā ko esmu ieguvusi pa visu gadu. Kaut kur jāveic piezīmes par kādiem sasniegumiem, gandarījumiem utml. Lai gada beigās varētu apkopojumu izveidot. Tas ir gluži vai kā tāda spēle - saraksti ko tu vēlies savā dzīvē panākt, piepildīt, pretī radot sasnieguma sarakstu, kuru piefiksē cauru gadu. Gada beigās sasniegumus apkopo un var salīdzināt sasniegto ar to, ko vēlējies un varbūt pat paanalizēt sarasktus. Hmmm... Interesanta ideja radās aiz Tava bloga 8-| Bet, lai to radītu tad ir tiešām jāstrādā ar sevi ļoti, lai nenoplaktu (emo) Interesanti ko par šādu manu nupat radītu ideju domātu psihologi utml. cilvēki :)

hiperkeri 16. decembris 2011 12:35

kad es šitā sarakstu,tad man pašai smaids par seju-cik tomēr mana dzīve ir ne-garlaicīga:)

Ivetta 16. decembris 2011 12:29

Cik iedvesmojoši palasīt par citiem, cik pozitīvi raibi gājis, kā cits pilnveidojies (Y)

hiperkeri 16. decembris 2011 10:45

:D ak,ja mēs visas to zinātu..Bet Sieviešu Klubam tas noteikti būtu numur1 pasākums-Kintijas kāzas:)

kintijasieviesuklubslv 16. decembris 2011 09:10

tas, ka sabiedriski politiskajos notikumos numur divi ir Pavasara Sieviešu Kluba balle, tas, protams, priecē! :) un vispār - esi malacis! viena gada laikā tik daudz izdzīvots un iemācīts! Tā turpināt! P.s. savās kāzās aicināšu tevi ar flautas spēli :) man tikai nav ne jausmas, kad būs manas kāzas :D