Mans piedzīvojums pie Zīlnieces

pece
pece 8. marts 2011 13:00
1116

Ilgi domāju, kurš gan ir tas mistiskākais notikums manā dzīvē – tas, kad steidzoties apstājos un pie kājām no jumta nobira kārtīga sniega un ledus kaudze līdz manam viduklim un ir skaidrs, ja būtu turpinājusi ceļu, tad manas atliekas būtu saslaukāmas zem šīs čupas, vai varbūt ceļojums pa Latvijas ārēm, kurš negribot un neplānojot izvērtās par savdabīgu baznīcas un reliģijas vēstures un cilvēkmīlestības ceļojumu. Tomēr šoreiz nolēmu padalīties ar pieredzi vizītē pie zīlnieces.

 


 

 

Kurš gan jaunībā nav niekojies ar zīlēšanu un nākotnes pareģošanu! Arī es neesmu izņēmums, bet pie īstas Zīlnieces īstā zīlēšanas salonā man nācies ir būt vienreiz un to pašu ne sevis un savas gribas dēļ. Bet tagad visu no sākuma.

 

 

Tā nu sanāca, ka pazuda cilvēks, man tuvas sievietes vīrs. Tā klasiski – vienu dienu izgāja no mājas un neatgriezās! Meklēšanā tika iesaistīti visi resursi – draugi, radi, paziņas, policija, TV. Bet nekā. Tika nolemts iesaistīt arī pārējos spēkus un griezties pie Zīlnieces. Neatceros kāpēc tika nolemts doties uz konkrēto Zīlēšanas salonu, bet tā kā šī sieviete nebija rīdziniece un nokļūt līdz lielpilsētai tālu un sarežģīti, vizīte tika uzticēta man.

 

 

Aizgāju uz nolūkoto salonu un izstāstīju savu vajadzību. Tika notikta vizīte konkrētā laikā, palūdzot līdzi paņemt foto. Sagaidīju vizīti, iegāju telpā, zīlniece ielūkojās fotogrāfijā, uzklausīja manu vajadzību, padomāja un paziņoja, ka viņa neko nevarot līdzēt, esot jāpierakstās pie galvenās Zīlnieces un salona īpašnieces. Viņa gan esot ļoti aizņemta. Tomēr ņemot vērā vajadzību, tika noteikta vizīte, kā šodien atceros 23:00.

 

 

Man nepatīk vazāties pa Rīgu tik vēlu un vienai un toreiz es vēl biju jauns skuķēns, ņēmu līdzi draugu un devāmies uz vizīti. Zīlniece mani pieņēma. Uzklausīja. Pēc fotogrāfijas ar kārtīm pateica, ka cilvēks pilnīgi noteikti ir dzīvs. Atviegloti uzelpoju, jo man gribējās ticēt, ka tā ir taisnība.

 

 

Pēc tam viņa ķērās pie kārtīm, svārsta un kartes. Cilvēka atrašanās vieta tika noteikta dažu kvartālu robežās. Parasti saka, nolasa domas, bet kādas gan domas no manis varēja nolasīt?

 

 

Viņa pastāstīja vēl citas lietas. Un jāatzīst, ka vēlāk apstiprinājās gan vīrieša atrašanās vieta, gan iemesli, gan viss pārējais ko viņa pareģoja.

 

 

Tad, kad vēlāk es sapratu, ka Zīlniece visu ir pateikusi ļoti precīzi, man palika neomulīgi un es sapratu, ka pirms ko jautāt, ir pašai jāsaprot ko es ar iegūto informāciju gribu pasākt. Bez tam vienmēr atklāts paliek jautājums kā neiespaidoties no tā, ko tev pastāsta un kam gribas ticēt, lai nepiepildītu to, ko man negribas.

 

Jauns konkurss: Pastāsti mums par savu mistiskāko piedzīvojumu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 8. marts 2011 19:31

Es ar neticēju, ka mēdz teikt taisnību, bet toreiz viss teiktais ir piepildījies par visiem 100%.

jana 8. marts 2011 17:07

Oho, retā, godīgi pirmā reize, kad dzirdu, ka zīlniecei tiešām ir bijusi taisnība!

pece 8. marts 2011 16:45

Pat nezinu kā lai tev atbildu, jo tas ir pārāk sarežģīti izstāstāms, dažos vārdos, vīrietis bija sapinies azartspēlēs un nonācis "parādu cietumā". Ar laiku tika vaļā gan no azartspēlēm, gan no ārā no "parādu cietuma". Atgriezās pie ģimenes. Bet tas jau būtu stāsts par citu tēmu. ;)

fifiona 8. marts 2011 16:15

pece! pašu interesantāko un neuzrakstīji!!!
Kas bija noticis ar to VĪRIETI???