Mans Mr.Lieliskais

Autors: Linduchy, 2016. gada 26. jūnijs, 22:00:00
Mans Mr.Lieliskais

Ārā valda pamatīgs karstumiņš. Atpūšoties pēc vakara peldes Lielupē, nolēmu, ka jāpaskubina tauta dalībai konkursā. Tak dāvanā forša spēle. Ja tā godīgi, pati labprāt gribētu šādu spēli, bet uz balvu pretendēt nevaru.

Tad nu šoreiz tā pavisam atklāti par attiecībām.

Līdz 2003. gada decembrim domāju, ka esmu nepieveicams kalns. Mīlestība? Kas tā tāda? Vienai man nepatika būt. Bet atdot visu sevi tikai vienam – nē, tas nebija par mani. Vienmēr rezervē tika turēts kāds puisis, ja nu paliek garlaicīgi, ja nu kaut kas sāk kaitināt utt. Toreiz nespēju izprast draudzeņu raudāšanu par puišiem, šķiršanās sāpēm. Manā sirdī neviens nebija „iegrauzies“. Manī bija apziņa, ka es esmu brīva, pati lemju, kad spert nākamo soli jaunās attiecībās.

Un tad manā dzīvē parādījās VIŅŠ. Varētu jau rakstīt, ka Mr.Lieliskais kā kulta seriālā „Sekss un lielpilsēta“, taču ko nu liekuļot – VIŅŠ nav perfektais sapņu princis, par kādiem sapņo jaunas meitenes :D VIŅŠ ne tuvu nebija tāds, kādiem puišiem devu priekšroku pirms tam, taču mūsu randiņā, kurā VIŅŠ nebeidza mani smīdināt, Amors tomēr iešāva to nodevīgo bultu manā sirdī :D Jau pēc 4 dienām bija skaidrs, ka mums lemts būt kopā. Un tā nu mēs dzīvojam vēl aizvien, augustā svinēsim 8 gadu kāzu jubileju. Man ļoti patīk cipars 8 – tas ir arī mūsu kāzu „Nebeidzamā stāsta“ cipars :)

Attiecības tas ir smags darbs.

Teikšu atklāti, man ir reti riebīgs raksturs. Reizēm paskatos uz sevi no malas un domāju, ka es tādu sievu nespētu izturēt. Un tad man uz brīdi paliek kauns :D Tad es cenšos laboties, bet tas nedarbojas ilgu laiku. Pēc brīža jau piemirstās, ka vajag nedaudz apvaldīt savu šerpo raksturu un neganto mēli.

Mūsu attiecībās valda moto „Es neesmu nekāda dāvana ... nu ja, bet viņš jau arī nav nekāds jubilārs“. Jā, tas ir par mums :D Mums abiem ir savi trūkumi – tā teikt, katram savas sugas tarakāni galvā dzīvo. Bet labā ziņa ir tāda, ka lielāko daļu laika mūsu dažādie tarakāni tīri labi sadzīvo :D

Dzīve kā rožu dārzs

Rozes ir bezgala skaistas un romantiskas puķes. BET!!! Rozēm ir ērkšķi! Mūsu attiecībās netrūkst nedz romantikas, nedz ērkšķu. Ja tā nebūtu, dzīve man sāktu likties garlaicīga. Kad viss ir pārāk perfekti, zūd ticamības moments. Varbūt, ka tas perfektums ir tikai šķietams, varbūt viens vai abi partneri klusi samierinās, bet beigu beigās, kad tas kauss būs pilns, tas viss smelsies pāri malām. Man nav kauns teikt, ka mūsu laulībā gadās kāda vētra, bet mēs to pārciešam un atkal iestūrējam miera un romantikas ostā. Starp citu, vētrains sekss pēc strīda ir pats labākais :D

Attiecību likumi

Uhz, varētu jau es gari un plaši stāstīt, ko un kā darīt, ko un kā nedarīt, bet patiesībā kas vienam der, tas otram neder it nemaz. Attiecībās tikai katrs pats var lemt, kas būs tas labākais. Varu vienīgi ieteikt, bet nepretendēju uz absolūto patiesību.

Attiecības ir kā puķe podiņā – tā ir mēreni jālaista, pārdomāti jāmēslo, jāvelta uzmanība un rūpes!

Konkurss: Ceļojums mīlestībā

 

20160601091800-90380.jpg

 

Atklāj sevi, izproti otru, dalies priekā un iedvesmo citus!