Mans Mr.Lieliskais

Linduchy
Linduchy 26. jūnijs 2016 22:00
2415

Ārā valda pamatīgs karstumiņš. Atpūšoties pēc vakara peldes Lielupē, nolēmu, ka jāpaskubina tauta dalībai konkursā. Tak dāvanā forša spēle. Ja tā godīgi, pati labprāt gribētu šādu spēli, bet uz balvu pretendēt nevaru.

Tad nu šoreiz tā pavisam atklāti par attiecībām.

Līdz 2003. gada decembrim domāju, ka esmu nepieveicams kalns. Mīlestība? Kas tā tāda? Vienai man nepatika būt. Bet atdot visu sevi tikai vienam – nē, tas nebija par mani. Vienmēr rezervē tika turēts kāds puisis, ja nu paliek garlaicīgi, ja nu kaut kas sāk kaitināt utt. Toreiz nespēju izprast draudzeņu raudāšanu par puišiem, šķiršanās sāpēm. Manā sirdī neviens nebija „iegrauzies“. Manī bija apziņa, ka es esmu brīva, pati lemju, kad spert nākamo soli jaunās attiecībās.

Un tad manā dzīvē parādījās VIŅŠ. Varētu jau rakstīt, ka Mr.Lieliskais kā kulta seriālā „Sekss un lielpilsēta“, taču ko nu liekuļot – VIŅŠ nav perfektais sapņu princis, par kādiem sapņo jaunas meitenes :D VIŅŠ ne tuvu nebija tāds, kādiem puišiem devu priekšroku pirms tam, taču mūsu randiņā, kurā VIŅŠ nebeidza mani smīdināt, Amors tomēr iešāva to nodevīgo bultu manā sirdī :D Jau pēc 4 dienām bija skaidrs, ka mums lemts būt kopā. Un tā nu mēs dzīvojam vēl aizvien, augustā svinēsim 8 gadu kāzu jubileju. Man ļoti patīk cipars 8 – tas ir arī mūsu kāzu „Nebeidzamā stāsta“ cipars :)

Attiecības tas ir smags darbs.

Teikšu atklāti, man ir reti riebīgs raksturs. Reizēm paskatos uz sevi no malas un domāju, ka es tādu sievu nespētu izturēt. Un tad man uz brīdi paliek kauns :D Tad es cenšos laboties, bet tas nedarbojas ilgu laiku. Pēc brīža jau piemirstās, ka vajag nedaudz apvaldīt savu šerpo raksturu un neganto mēli.

Mūsu attiecībās valda moto „Es neesmu nekāda dāvana ... nu ja, bet viņš jau arī nav nekāds jubilārs“. Jā, tas ir par mums :D Mums abiem ir savi trūkumi – tā teikt, katram savas sugas tarakāni galvā dzīvo. Bet labā ziņa ir tāda, ka lielāko daļu laika mūsu dažādie tarakāni tīri labi sadzīvo :D

Dzīve kā rožu dārzs

Rozes ir bezgala skaistas un romantiskas puķes. BET!!! Rozēm ir ērkšķi! Mūsu attiecībās netrūkst nedz romantikas, nedz ērkšķu. Ja tā nebūtu, dzīve man sāktu likties garlaicīga. Kad viss ir pārāk perfekti, zūd ticamības moments. Varbūt, ka tas perfektums ir tikai šķietams, varbūt viens vai abi partneri klusi samierinās, bet beigu beigās, kad tas kauss būs pilns, tas viss smelsies pāri malām. Man nav kauns teikt, ka mūsu laulībā gadās kāda vētra, bet mēs to pārciešam un atkal iestūrējam miera un romantikas ostā. Starp citu, vētrains sekss pēc strīda ir pats labākais :D

Attiecību likumi

Uhz, varētu jau es gari un plaši stāstīt, ko un kā darīt, ko un kā nedarīt, bet patiesībā kas vienam der, tas otram neder it nemaz. Attiecībās tikai katrs pats var lemt, kas būs tas labākais. Varu vienīgi ieteikt, bet nepretendēju uz absolūto patiesību.

  • Izlem, vai attiecības ir vērts saglabāt. Ir gadījumi, kad ir vērts pacīnīties, bet ir brīži, kad vienkārši tas murgs ir jāatstāj aiz muguras un jāsoļo tālāk ar augsti paceltu galvu. Kā izlemt? Nu forumos nav vērts veikt aptauju „pamest/nepamest“. Pašai jāizlemj visi plusi un mīnusi. Ja plusu ir vairāk, bez šaubām ir vērts dot vēl vienu iespēju attiecībām. Man arī ir bijuši brīži, kad likās, nu vienreiz tak pietiks, bet katru reizi sakārtoju visu pa plauktiņiem un saprotu, ka nav nemaz tik slikti, ir vērts pacīnīties :)
  • Strādāšana kopā. Šis ir mūsu klupšanas akmens. No sirds neiesaku veidot kopīgu biznesu ar vīru vai kādu citu ģimenes locekli. NOPIETNI!!! Ir reti izņēmumi, kad viss sanāk ideāli, bet tomēr dzīvot kopā, strādāt kopā, atpūsties kopā – pārāk daudz KOPĀ. Vismaz mani reizēm tas nomāc. Bet, iespējams, ka tādas domas ir tikai man. Man tomēr reizēm gribās to šķietamo brīvības ilūziju :D
  • Dzīvošana kopā ar vecākiem. Jāāā, tagad es varētu veselu grāmatu sarakstīt par šo tēmu. Strikti pieturos pie pārliecības, ka jādzīvo atsevišķi, lai neciestu attiecības un īpaši intīmā dzīve.
  • Netīras zeķes, pilošs krāns&co. Ir nācies dzirdēt sūdzēšanos, ka vīrietis ir reti netīrīgs lopiņš, visu izmētā, nenomazgā traukus, neiznes miskasti, nespēj saremontēt pilošu krānu utt. Personīgi man tas nešķiet traucējoši. Par tīrību mājās rūpējos es, mani tas neapgrūtina. Labi, man arī nav jādzīvo ar absolūtu šmuli, šo to VIŅŠ ir apguvis :D Bet pārējais - mājas fitness, joga un dejas – un tas viss man par brīvu :D Bet pilošu krānu vienmēr var atnākt saremontēt kāds seksīgs santehniķis :D Savā īgnumā ir vērts aizdomāties par negaidītiem likteņa pavērsieniem - vai būtu labāk, ja vispār nebūtu vīrieša un zem gultas nomestu zeķu?
  • Nost ar rutīnu. Darbs-mājas-darbs...un viss pa riņķi vien. Rutīna nogalina attiecības. Tāpēc, ja pat gadās kāda „viesuļvētra“ attiecībās, to jāspēj novērtēt, jo tā izrauj no ierastā ritma. Mūsu attiecībās rutīnai nav vietas. Man ir paveicies, ka vīram ir pilna galva ar trakām idejām. Kaut vai pl. 22:00 izlemt, cik romantiski būtu pavadīt nakti ar skatu uz Lielupi, Jelgavas pili un spožo pilnmēnesi virs pils jumta :D Ticu, ka pāriem, kuriem ir bērni, ir nedaudz grūtāk ļauties spontānām idejām, bet tad vismaz var saplānot atpūtu ārpus mājas. Ja nav omīšu vai citu radu, kas varētu pieskatīt bērnus vismaz dažas stundas, tad nu auklīti atrast mūsdienās gan nav nekāda problēma. Reizēm nevajag žēlot nedaudz naudiņas, lai izrautos brīvībā – aiziet uz kino, noīrēt viesnīcu un atpūsties pēc pilnas programmas, ļauties naksnīgām pastaigām vai trakai ballītei. Laimīgi vecāki dara priecīgākus un laimīgākus arī bērnus :)
  • Attiecībās ir jāvalda absolūtai uzticībai. Vai tu spēj pastāstīt savam vīram, ka Facebookā kāds tumsnējs ārzemnieks aicina draudzēties ar nepārprotamu tālāko mērķi? Un kā tavs vīrietis uz to reaģē? Ja attiecībās iezogas slimīga greizsirdība, tad paliek smagi un nomācoši. Es ieteiktu uzticēties vīrietim, neslēpt neko. Jo kaut kas šķietami nenozīmīgs, bet nepateikts, var beigās radīt sprādzienbīstamu situāciju.
  • Neviens no mums nav ideāls. Šis varētu būt pamats jebkurām attiecībām. Ir ļoti svarīgi apzināties, ka perfekti cilvēki ir gluži kā mītiskie vienradži. Jūs esat redzējušas dzīvē kaut vienu vienradzi? :D Es neesmu. Ja ieraudzīšu, sākšu ticēt, ka mēdz būt arī ideālie vīrieši un ideālās sievietes :D Tā kā es apzinos visus savus trūkumus, tad man ir vieglāk pieņemt arī vīra nepilnības. Un tieši to arī varētu ietekt citām – pirms pārmest kaut ko vīrietim, jāizvērtē arī pašai sevi – vai tu tiešām esi tik perfekta, par kādu izliecies? :)
  • Meditēt vai izplosīties meiteņu ballītē? Ja viss ir nokaitinājis līdz baltkvēlei, jātaisa pauze. Ļoti labi palīdz meditēšana. Dažas stundas spa, vakars ar draudzenēm vai vientuļš pārgājiens gar jūru. Atpūties, izvēdini galvu un tad atgriezies atpakaļ dzīvē :) 

Attiecības ir kā puķe podiņā – tā ir mēreni jālaista, pārdomāti jāmēslo, jāvelta uzmanība un rūpes!

Konkurss: Ceļojums mīlestībā

 

20160601091800-90380.jpg

 

Atklāj sevi, izproti otru, dalies priekā un iedvesmo citus!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 27. jūnijs 2016 14:23

Pilnīgi piekrītu ;) Ir tāds teiciens,ņenado zamaračivatsa :D (latviski būtu - nevajag iespringt).
Man nav Lieliskais vīrietis,man ir Mr.Fantastiskais ;)