Mans mērķis sasniegts

nosiguldas
nosiguldas 19. marts 2012 12:50
615

Kādu brīdi atpakaļ, dalījos savos mērķos uz pusgadu un viens no tiem bija starptautiska konference Polijā. Kamēr iespaidi liek lidināties, gribu ar tiem padalīties arī ar Jums.

 

Viss sākās ar sīkām neveiksmēm, kas otrdienas vakarā noveda gandrīz pie histērijas. Vispirms naudu pārskaitīja uz citu kontu, tad atklājās, ka žaketes pogas ķīmiskajā sabojātas un arī svārkiem josta nav īsti pareizi sašūta, blūze ko domāju pavisam neder pie svārkiem....... pilnīgs murgs.

Trešdienas rīts bija saulains, bet vējains un vēstīja par jauku dienu, bet kur nu, vispirms pogas nebija tādas kā vajag un valūtas punktā nebija nauda maiņai, tad trīs reizes mainīja vietu reģistrācijai uz lidojumu. Nu jau braucam ar lidmašīnu, tūlīt izlidosim un pēkšņi paziņo, ka tehnisku iemeslu dēļ lidmašīna jāmaina. Beidzot ar stundas kavēšanos izlidojam, pēc pusotras stundas esmu Varšavā. Nolaišanās bija pilnīgs murgs, jo tādas galvassāpes un sāpes ausis nekad vēl neesmu izbaidījusi. Rezultātā stundu neko ar vienu ausi nedzirdēju un protams arī vilciens ir nokavēts.

Līdz Šcecinai jābrauc ar vilcienu sešas stundas, kad pēc pulksteņa ir laiks vilcienam būt īstajā pieturā dodos uz izeju un ,kad vilciens lēnām attālinās no manis, saprotu, ka esmu izkāpusi vienu pieturu pa ātru......

Ar to šausmu stāsts ir beidzies.

Tālāk par valsti un cilvēkiem, kas man ļoti patika. Varšava ir ļoti liela, lieli iespaidi mani gaidīja vilciena stacijā. Liela, iespaidīga, kā vecās filmās. Sčecina atrodas blakus Vācijas robežai. Skaista pilsēta ar lieliem parkiem, vienkārši neaprakstāmi. Konferencē Latviju pārstāvēju es vienīgā un viss izdevās par ko bija liels gandarījums. Ieguvu daudz jaunas un noderīgas informācijas un daudz draugu un kontaktu citās valstīs. Laiks bija jauks un gaisa temperatūra tur sasniedza + 18 grādus, mēs visur pārvietojāmies ar kājām.

Nu lūk arī trešais mērķis sasniegts, pie pārējo pilnīgas realizācijas vēl nedaudz jāpiestrādā, bet par to kādā citā reizē.

P.S nelielu ieskatu par vietām kur biju iesūtīšu nedaudz vēlāk.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 19. marts 2012 15:00

Tas, kas mūs neiznīcina, padara mūs stiprākus :)

hiperkeri 19. marts 2012 14:12

:D:D:D:D kā es Tevi saprotu! It kā par mani būtu rakstīts!:) un-jā-tie lidojumi ir jau vispār ļoti feina lieta,ja ne tas,ka vienu brīdi ir ārprātīgs spiediens ausīs,ka liekas-smadzenes uzsprāgs.. un tad mērens kurlums. Labi,ka vismaz pāriet:)

kintijasieviesuklubslv 19. marts 2012 13:34

izklausās, brauciens bijis piedzīvojumiem bagāts! prieks, ka esi iedvesmota atgriezusies! Gaidām turpinājumu :)