Mans jaunais Jaunais gads!

hiperkeri
hiperkeri 3. februāris 2011 00:56
662

jebšu-kā es pirmo reizi savā mūžā svinēju jauno gadu pa ķīniskam:)

 


 

taču es nejūtos neko zaudējusi negulēdama pāris lieku stundu,jo mans treneris visiem vienmēr klāsta-katru dienu ir jāizdaras kas tāds,ko tu nekad neesi darījis..

 

man šķita,ka šis pasākums ir viens no tādiem:)

 

tā kā sagatavošanās pasākums šim pārtijam bija samērā saraustīts-vakar bija tik pieblīvēts dienas taimtābelis,ka knapi varēju iekļaut iegriešanos mājiņās,taču ap 10iem vakarā,kad biju mājās,man ieslēdzās imaginārais ģenerators jebšu otrā elpa,un tik sākās.

 

man pie vienas sienas bija salīmētas nošu lapas a la tapetes,kas man jau kādu laiku krita uz nerviem,jo pārvēršot visu istabu āfrikāņu stilā,šī siena ļoti disonēja ar pārējo telpu. Bet,tā kā jaunu tapešu man vēl nav(vienkārši nav naudas,lai iegādātos brūnas tapetes,bet šoreiz ne par to),tad es tāpat sademolēju,noskrāpēju, ie-kick-ass to sienu un tad ,kad tas viss apmēram kalniņa apjomā bija uz grīdas, es jutos ļoooti gandarīta par rezultātu.

 

lai gan jaunais gads man tagad iesākās ar saplosītu sienu,es tomēr jūtos apmēram tā-WUHUUUUUUUUUUUU:)

 

maku es nepārkrāmēju(ja nu vienīgi veikalā,kad iepirku lasi,apelsīnus un trifeles savam šīrīta magic-moment:D),un šķiet,ka daudz kas ir bardakā mājā,taču savu kaktiņu es gan iztīrīju un piekrāmēju un jūtos gatava uzņemt visu jauno.

 

dienas beigās vēl sarakstīju savus trūkumus(tiesa gan,laika trūkums nav atkarīgs no manis,tomēr viens no maniem Major Problem bija neefektīva laika organizēšana),un tad saplēsu daudzos,daudzos gabaliņos(atceros vienu filmu tajā brīdī,kur viens lidmašīnas pasažieris no stresa vai arī maniakālā depresijas vadīts juta kaifu,plēšot visu laiku papīrus vieglām,garām kustībām..un to viņš darīja visu filmu:D īstais veids ,kā nomierināties:) )  un tad izdomāju,ka arī jādedzina.ko lai saka-GUDRI:)

 

īstais laiks māju dedzināt:D

 

neieslīgstot sīkumos-mani pirkstgali vēl arvien ir jūtīgi pret karstumu un māja vakar tā jocīgi oda pēc dūmiem..

 

(jā,jā,jā-esmu piromāne:) )

 

kā vienu no trūkumiem vai arī traucēkļiem iepriekšējā gadā biju atzīmējusi attiecības ar bijušo puisi.

 

un tas tā vēl jocīgi sāpēja..

 

un kas notiek??

 

pēc dažām minūtēm piezvanīja tieši viņš!!!

 

un es NESĀKU ārdīties,kā būtu to darījusi,bet vienkārši,ar 0 emocijām visu uzklausīju un izrunāju. bāc.

 

protams,vecie labi`estevimīlu`,kas izsauc pamatīgu asaru šalti spilvenā un tamlīdzīgi.rezultātā mēs stundu norunājām pa telefonu apmēram līdz vieniem naktī.

 

taču tad man beidzot pirms gulētiešanas iestājās tāda ļoti laba sajūta,miers sirdī,nu jā-tagad tik tiešām es visu esmu palaidusi prom no sevis:)

 

un kā nozvanīja 4:30 modinātājs,es pamodos ļooti līksma:) jā:)

 

un man,starp citu ,vēl arvien ir tā pati sajūta;)

 

paņēmu un atvēru trifeles,iededzināju smaržīgo sarkano sveci(dūmi bija izgaisuši,par brīnumu..) un paņēmu Īpašo pildspalvu un Maģisko papīru:)

 

sarakstīju diezgan daudz lietas.

 

Tiesa gan,es termiņam nepievērsu tik lielu nozīmi(ok,es tomēr par naudas lietām kopumā iesaistīju tādus sapņainus skaitļus kā 2 reizes mēnesī saņemt 500 latu,kas ir samērā nereāls cipars,tomēr-ja nesapņosi-nerealizēsi:) ),lai gan visam pa priekšu tomēr uzrakstīju to maģisko-2011(ceru,ka virsējā enerģija šo fīču saprata,ka tas TIEŠĀM attiecas uz 2011.gadu,nevis ,kad palikšu veca:D)+daudzi aplīši katra punkta sākumā un lapas dekorā:)

 

protams,neizpaliek tādas vēlēšanās,kā pastāvīga darba klātbūtne manā dzīvē(heei,sapņot nav aizliegts:) ),kā arī skaists istabas iekārtojums(nu tapetes,protams:D),miers mājā un arī sirdī.vienā punktā pat paredzēju kāzas baznīcā ar BALTO kleitu(tā kā domu par vecmeitu ar kaķi esmu atlikusi pagājušajam gadam:D)-jo,kura gan par to nesapņo??

 

it īpaši,ja brāļa kāzas mani tik ļoooti ietekmējušas;)

 

nu sarakstīju savu domu vizualizācijas,apsēju sarkanu lentu un ieliku skapītī,lai strādā:)

 

aizgāju gulēt ap pieciem,lai celtos 7os un ēstu savas lašmaizītes:)

 

un apelsīns tagad ir riktīga konča mana veselīgā uztura tjūnēšanai:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
cheery 3. februāris 2011 13:57

Jā, jā, jā Hiperkeri! :D:D:D

hiperkeri 3. februāris 2011 13:20

dina:)
cheery-bāc,MAN tevi vajadzēja bildināt:D:D:D:D
(un te ieslēdzās man vecā galva pie nepareizā ķermeņa:D)

3. februāris 2011 11:12

...apsēju sarkanu lentu un ieliku skapītī,lai strādā:) - vienreizēji labi pateikts;)
es par lenti neiedomājos un arī daudzko no visa neizdarīju, ko vajadzēja, bet galvenais jau ir ticība un iekšējā pārliecība.

cheery 3. februāris 2011 10:58

Hiperkeri! Nu ko - precamies šogad!!! :D

cheery 3. februāris 2011 10:57

noelle! es arī tos piecīšus noslēpu savā makā - hii hiiiiiiii jau biju piemirsusi par tiem! :D

3. februāris 2011 10:41

hiperkeri - tu esi vnk super! Kā jau vienmēr! :)

Noelle 3. februāris 2011 10:35

Malacis, nu ko vel lai piebilst!
Es gan tikai iekārtoju jauno maciņu (biju nopirkusi jau ap Ziemassvētkiem, bet taupīju speciāli šim notikumam), toties ieliku vienā mazajā kabatiņā trīs pieclatniekus salocītus - lai pievilina man naudiņas :)

hiperkeri 3. februāris 2011 09:55

jap,jap,es ar lepns par to.
pikadilija-nēēē,bēbi vēl nē:D
galīgi neesmu gatava un bēbju lietas mani vēl biedē:D

kintijasieviesuklubslv 3. februāris 2011 09:46

hiperkeri, superīga tava pieredze! malacis, ka tomēr pamodies tik agri! :)

pikadilija 3. februāris 2011 09:44

he he he lasu un domaju cik daudz es neesmu izdarijusi, un koe s ar vareju izdarit, bet par cik vakar vakaraa vis jau itkaa bij izplanots, bet beigas nojuka un majas nebiju 9 ka planots vakaraa, bet gan pec pusnakts, un pat neiedomajos ka vajadzeja likt plkt uz jauna gada sakuma un tad visu paveikt... eh nekas, man ar shis bij pirmais pasakums, un ta teikt uz sitienu, jo vakar tik izlasiju par visu sho rituali :) shis gads man iesildiishanas.... :) eh un parnaudas lieatme s sakuma ar domaju kaa ar skaitli, beigas uzrakstiju pelnitt ik lai spetu nodroshinat savas vajadzibas :)
un arii es kaa jau svievishkjiga butne sapnjoju par kazam un beebi :) kapec gan ne , ja to ljoti velas? un viens no nerealakajiem sapnishiem, bet kuram tik un taa gribu tivet - savs majoklis :)
eh vajadzeja vel pierakstit liels laimests kada loterija :) nu nekas, nākamajā gada būšu gudrāka :)